Plugins - Rank Math SEO – AI SEO Tools to Dominate SEO Rankings - Stable (latest - en to pl translation catalogue (1931 entries)

en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
pl: Wtyczka %1$s zostanie automatycznie wyłączona, by uniknąć konfliktów. <strong>Dlatego zaleca się teraz zaimportowanie potrzebnych danych. </strong>

en:  Remove parent slugs
pl: Usuń slug nadrzędny

en:  To
pl: Do

en: $id variable required
pl: Wymagana zmienna $id

en: $title variable required
pl: Zmienna $title jest wymagana

en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
pl[0]: Zmieniono sortowanie %1$d na %2$s.
pl[1]: Zmieniono sortowania %1$d na %2$s.
pl[2]: Zmieniono sortowań %1$d na %2$s.

en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
pl: %1$s Obecny jest filtr usuwający dane Rank Math z bazy danych. Dezaktywacja i usunięcie tej wtyczki usunie wszystko, co jest związane z wtyczką Rank Math. %2$s

en: %1$s and %2$s
pl: %1$s i %2$s

en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
pl: W tym miesiącu pozostało %1$s środków. Kredyty zostaną odnowione %2$s lub możesz uaktualnić, aby uzyskać więcej kredytów %3$s.

en: %1$s, %2$s and %3$s
pl: %1$s, %2$s i %3$s

en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
pl: %1$s: Stare %2$s -> Nowe %3$s | Zmiany: %4$s

en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
pl[0]: %d stan przejściowy Rank Math usunięte.
pl[1]: %d stany przejściowe Rank Math usunięte.
pl[2]: %d stanów przejściowych Rank Math usunięte.

en: %d day | %d days
pl[0]: %d dzień
pl[1]: %d dni
pl[2]: %d dni

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d log(s) deleted.
pl: %d log(ów) usunięto.

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut/y

en: %d redirection(s) successfully deleted.
pl: %d przekierowań usunięto.

en: %s Advanced Robots Meta
pl: %s Zaawansowane roboty META

en: %s Archive Description
pl: %s Opis archiwum

en: %s Archive Descriptions
pl: %s zajawki archiwów

en: %s Archive Title
pl: %s Tytuł archiwum

en: %s Archive Titles
pl: %s tytuły archiwów

en: %s Archives Advanced Robots Meta
pl: Zaawansowane roboty META archiwów %s

en: %s Archives Robots Meta
pl: Roboty META archiwów %s

en: %s Description
pl: %s Opis

en: %s Robots Meta
pl: %s Roboty META

en: %s The URLs will be submitted to Bing and Yandex only, and not to Google.
pl: %s Adresy URL zostaną przesłane wyłącznie do wyszukiwarek Bing i Yandex, a nie do Google.

en: %s Title
pl: %s Tytuł

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s archives
pl: %s archiwów

en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzina
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godziny

en: %s minute | %s minutes
pl[0]: %s minuta
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

en: %s month | %s months
pl[0]: %s miesiąc
pl[1]: %s miesiące
pl[2]: %s miesięcy

en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
pl[0]: %s strona została przesłana do IndexNow.
pl[1]: %s strony zostały przesłane do IndexNow.
pl[2]: %s stron zostało przesłanych do IndexNow.

en: %s second | %s seconds
pl[0]: %s sekunda
pl[1]: %s sekundy
pl[2]: %s sekund

en: %s week | %s weeks
pl[0]: %s tydzień
pl[1]: %s tygodnie
pl[2]: %s tygodni

en: %s year | %s years
pl[0]: %s rok
pl[1]: %s lata
pl[2]: %s lat

en: &#8595; Rank Math Content AI
pl: &#8595; Rank Math Treść AI

en: &raquo; Redirect this page
pl: &raquo; Przekieruj tę stronę

en: (No Description)
pl: (Brak opisu)

en: (No Title)
pl: (Brak tytułu)

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: (none)
pl: (brak)

en: (opens in a new window)
pl: (otwórz w nowym oknie)

en: +%d More...
pl: +%d Więcej...

en: .htaccess file is not writable.
pl: Plik .htaccess jest zabezpieczony przed zapisem.

en: .htaccess file not found.
pl: Nie znalazłem pliku .htaccess.

en: .htaccess file updated successfully.
pl: Plik .htaccess zaktualizowałem pomyślnie.

en: 11-50 Positions
pl: Pozycje 11-50

en: 24/7 Support
pl: Wsparcie 24/7

en: 24x7 Premium Support
pl: 24x7 Wsparcie premium

en: 301 Permanent Move
pl: 301 Przekierowanie stałe

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
pl: Przekierowania 301 są <em>permanentne</em>. Stary adres URL zostanie usunięty z wyszukiwarek i zastąpiony nowym, przekazując SearchRank i inne wyniki SEO. Przeglądarki mogą również przechowywać nowy adres URL w pamięci podręcznej i przekierowywać do niego nawet po usunięciu przekierowania z listy tutaj.

en: 302 Temporary Move
pl: 302 Tymczasowe przesunięcie

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Tymczasowe przekierowanie

en: 4-10 Positions
pl: Pozycje 4-10

en: 404 Error: page not found
pl: Błąd 404: strony nieznaleziono

en: 404 Log successfully deleted.
pl: Dziennik logów 404 został pomyślnie usunięty.

en: 404 Monitor
pl: Monitor 404

en: 404 Monitor Log
pl: Dziennik monitorowania 404

en: 404 Monitor Settings
pl: Statystyki monitora błędu 404

en: 404 Title
pl: Tytuł 404

en: 404 label
pl: Etykieta 404

en: 410 Content Deleted
pl: 410 Treść usunięta

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
pl: 451 Treść niedostępna z powodów prawnych

en: <a href="%s">&#8592; Sitemap Index</a>
pl: <a href="%s">&#8592; Indeks map witryn </a>

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
pl: <b>Ostrzeżenie Rank Math:</b> zmiana permalinków w aktywnej, zindeksowanej witrynie może spowodować poważne straty ruchu, jeśli zostanie wykonana nieprawidłowo. Rozważ dodanie nowego przekierowania ze starego formatu adresu URL do nowego.

en: <strong>API Error:</strong> %s
pl: <strong>Błąd API:</strong> %s

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
pl: <strong> Włącz / Wyłącz</strong> przekierowania. Dezaktywowane przekierowania nie działają na Twojej stronie.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
pl: <strong> Usuń </strong> trwale element z listy.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
pl: <strong> Usuń </strong> trwale przekierowanie.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
pl: <strong> Edytuj </strong> szczegóły przekierowania: z / do adresów URL i typ przekierowania.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br /> A squared image is preferred by the search engines.
pl: <strong>Minimalny rozmiar: 112x112px</strong>.<br /> Kwadratowe obrazy są preferowane przez wyszukiwarki.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
pl: <strong> Uwaga: </strong> Ta strona pełnoekranowa jest wyświetlana tylko administratorom. Odwiedzający witrynę są przekierowywani bezzwłocznie.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
pl: <strong>Przekierowanie</strong> prowadzi do menedżera przekierowań w celu przekierowania adresu URL 404.

en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
pl: <strong>Powiadomienie SEO:</strong> opublikowany wcześniej %1$s został przeniesiony do kosza. Możesz przekierować <code>%2$s</code> na <a href="%3$s">nowy adres URL</a>.

en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
pl: <strong>Uwaga SEO </strong>: Twoja strona ma ustawiony znacznik „No Index” i nie jest uwzględniana w wynikach wyszukiwarek. Możesz zmienić widoczność dla silników wyszukiwarek<a href="%1$s"> tutaj</a>.

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
pl: <strong> Wyświetl szczegóły </strong> pokazuje szczegóły dotyczące 404 żądań.

en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
pl: <strong> Ostrzeżenie: </strong> Widoczność Twojej wyszukiwarki w Twojej witrynie jest ustawiona na "Ukryta" w <a href="%1$s" target="_blank"> Ustawienia i Czytanie </a>. Oznacza to, że wprowadzone tutaj zmiany nie zostaną zastosowane. Ustaw widoczność wyszukiwarki na Publiczna, aby móc zmieniać zawartość pliku robots.txt.

en: A Custom Watermark item could not be saved because the name field is empty.
pl: Nie można zapisać własnego znaku wodnego, ponieważ pole nazwy jest puste.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
pl: Odnośnik do archiwum autora wpisu z nazwiskiem autora jako jego tekstem.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
pl: Link do wpisu, z tytułem jako tekstem kotwicy.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
pl: Odnośnik do twojej witryny, z nazwą i jej opisem jako tekstem kotwicy.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
pl: Link do Twojej witryny, z nazwą witryny jako tekstem kotwicy.

en: A list of prompts received from the API to be saved in the database.
pl: Lista monitów otrzymanych z API, które mają zostać zapisane w bazie danych.

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
pl: Wsparcie ACF pomaga Rank Math SEO czytać i analizować treści napisane w Advanced Custom Fields. Jeśli Twój motyw korzysta z ACF, powinieneś włączyć tę opcję.

en: AI Tools
pl: Narzędzia AI

en: AIOSEO Block Converter
pl: Konwerter bloków AIOSEO

en: AMP plugin
pl: Wtyczka AMP

en: API Key
pl: Klucz API

en: API Key Location
pl: Lokalizacja klucza API

en: About Page
pl: Strona o nas

en: Above & Below Content
pl: Nad i pod treścią

en: Above Content
pl: Nad treścią

en: Accepted
pl: Zaakceptowano

en: Access Time
pl: Czas dostępu

en: Account
pl: Konto

en: Action not allowed.
pl: Akcja niedozwolona.

en: Action to perform
pl: Akcja do wykonania

en: Activate
pl: Włącz

en: Active
pl: Włączono

en: Active modules
pl: Aktywne moduły

en: Activists
pl: Aktywiści

en: Add
pl: Dodaj

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
pl: Dodaj automatycznie atrybut <code> TITLE </code> do wszystkich <code> obrazów </code> bez atrybutu <code> TITLE </code>. Atrybut jest dynamicznie stosowany, gdy treść jest wyświetlana, a przechowywana zawartość nie jest zmieniana.

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
pl: Dodaj automatycznie atrybuty <code> alt </code> do <code> obrazów </code> bez ustawionych atrybutów <code> alt </code>. Atrybut jest dynamicznie stosowany, gdy treść jest wyświetlana, a przechowywana zawartość nie jest zmieniana.

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
pl: Dodaj <code>rel="nofollow"</code>

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
pl: Dodaj <code>rel="sponsored"</code>

en: Add Link
pl: Dodaj odnośnik

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add SEO Controls
pl: Dodaj kontrolki SEO

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
pl: Dodaj formularz SEO META do stron profilu użytkownika. Dostęp do formularza META można precyzyjnie dostroić za pomocą kodu, używając specjalnego filtra.

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
pl: Dodaj SEO Meta Box do ekranu edytora, aby dostosować opcje SEO dla wpisów w tym typie.

en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
pl: Dodaj meta SEO i szczegóły OpenGraph do swojej strony głównej. %s.

en: Add another
pl: Dodaj inne

en: Add any extra text or links you'd like to include in your llms.txt file manually.
pl: Dodaj ręcznie cały dodatkowy tekst i odnośniki, które chcesz uwzględnić w pliku llms.txt.

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
pl: Dodaj zbiorcze kolumny edycji do ekranu listy wpisów.

en: Add content after each post in your site feeds.
pl: Dodaj treść po każdym wpisie w kanałach witryny.

en: Add content before each post in your site feeds.
pl: Dodaj treść przed każdym postem w kanałach witryny.

en: Add missing ALT attributes
pl: Dodaj brakujące atrybuty ALT

en: Add missing TITLE attributes
pl: Dodaj brakujące atrybuty TITLE

en: Add number
pl: Dodaj numer

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
pl: Dodaj odpowiednie tagi Meta do postów na forum bbPress, kategorii, profili itp. Uzyskaj więcej opcji, aby przejąć kontrolę nad tym, co wyszukiwarki widzą i jak je widzą.

en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
pl: Dodaj informacje o koncie społecznościowym do schematu i otwartego wykresu swojej witryny. %s.

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
pl: Dodaj ID taksonomii, oddzielając je przecinkami. Ta opcja ma zastosowanie do wszystkich systematyk.

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
pl: Dodaj boks META SEO na ekranie edytora terminów, aby dostosować opcje SEO dla poszczególnych terminów w tej taksonomii.

en: Add time
pl: Dodaj godziny

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
pl: Dodaj identyfikatory użytkowników oddzielone przecinkami, aby wykluczyć je z mapy witryny.

en: Additional Content
pl: Dodatkowa treść

en: Additional Info
pl: Dodatkowe informacje

en: Additional Profiles
pl: Dodatkowe profile

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
pl: Dodatkowe profile do dodania we właściwości schematu <code>sameAs</code>.

en: Additional profile URLs
pl: Dodatkowe profile

en: Address
pl: Adres

en: Address Format
pl: Format adresu

en: Address:
pl: Adres:

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
pl: Zaawansowane opcje SEO obrazu wspomagające twoją stronę. Zautomatyzuj zadanie dodawania tagów ALT i TITLE do swoich zdjęć w locie.

en: Advanced Mode
pl: Tryb zaawansowany

en: Advanced Robots Meta
pl: Zaawansowane META robotów

en: Advanced Schema, Analytics and much more...
pl: Zaawansowane schematy, analizy i wiele więcej

en: Affiliate Program
pl: Program partnerski

en: Algeria
pl: Algieria

en: All
pl: Wszystko

en: All published posts have focus keywords set.
pl: Wszystkie opublikowane posty mają ustawione słowa kluczowe.

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Alt attribute format
pl: Format atrybutu ALT

en: Alternative Text
pl: Tekst alternatywny

en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
pl: Klucz API jest wymagany do wyświetlania osadzonych Map Google w Twojej witrynie. Pobierz tutaj: %s

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
pl: Alternatywna wersja nazwy twojej witryny (na przykład akronim lub krótsza nazwa).

en: An array of AI-generated and existing outputs to be saved.
pl: Tablica wyników wygenerowanych przez sztuczną inteligencję i istniejących, które mają zostać zapisane.

en: Analytical
pl: Analityczny

en: Analytics
pl: Analityka

en: Analytics Database
pl: Baza danych Analytics

en: Analytics cache cleared.
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną Analytics.

en: Analyze this Page
pl: Przeanalizuj tę stronę

en: Anniversary Sale
pl: Wyprzedaż rocznicowa

en: Anonymize IP addresses
pl: Zanonimizuj adresy IP

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
pl: Trwa już inny proces edycji zbiorczej. Spróbuj ponownie później, po zakończeniu istniejącego procesu.

en: Any
pl: Dowolne

en: Application Category
pl: Kategoria aplikacji

en: Arabic
pl: arabski

en: Archive Format
pl: Format archiwum

en: Archives for %s
pl: Archiwum dla %s

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
pl: Czy na pewno chcesz ukryć bloki AIOSEO w blokach Rank Math? To działanie jest nieodwracalne.

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
pl: Czy na pewno chcesz ukryć bloki Yoast w blokach Rank Math? To działanie jest nieodwracalne.

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dane wewnętrznych linków? To działanie jest nieodwracalne.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie reguły przekierowań? To działanie jest nieodwracalne.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć dziennik 404? To działanie jest nieodwracalne.

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz odłączyć usługi Google od tej witryny?

en: Are you sure you want to do this?
pl: Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie dzienniki błędów 404?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Argumentative
pl: Rzeczowy

en: Article
pl: Artykuł

en: Article Type
pl: Typ artykułu

en: Articles noindexed
pl: Artykuły niezindeksowane

en: Artists
pl: Artyści

en: As NoFollow
pl: Jako NoFollow

en: As NoIndex
pl: Jako NoIndex

en: As Pillar Content
pl: Jako treść kluczową

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attention: Search Engines can't see your website.
pl: Uwaga: Wyszukiwarki nie widzą Twojej witryny.

en: Author
pl: Autor

en: Author Advanced Robots
pl: Autor - zaawansowane roboty

en: Author Archive Description
pl: Opis archiwum autora

en: Author Archive Title
pl: Tytuł archiwum autora

en: Author Archives
pl: Archiwum autora

en: Author Base
pl: Baza uproszczonego adresu autora

en: Author Description
pl: Opis autora

en: Author ID
pl: ID autora

en: Author Robots Meta
pl: META robotów autorów

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
pl: Metaopis archiwum autora. Opcje SEO dla konkretnych archiwów autorskich można ustawić za pomocą pola meta w profilach użytkowników.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
pl: Informacje biograficzne autora dotyczące bieżącego postu, strony lub archiwum autora.

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
pl: Identyfikator użytkownika autora bieżącego postu, strony lub archiwum autora.

en: Authors
pl: Autorzy

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto Post Redirect
pl: Automatyczne przekierowanie wpisu

en: Auto-Submit Post Types
pl: Rodzaje wpisów przesyłanych automatycznie

en: Automatic Updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
pl: Automatyczne aktualizacje nie są włączone na twojej stronie. %s

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
pl: Automatycznie dodaj atrybut <code>rel="nofollow"</code> dla zewnętrznych linków pojawiających się w twoich postach, stronach i innych typach postów. Atrybut jest dynamicznie stosowany, gdy treść jest wyświetlana, a przechowywana zawartość nie jest zmieniana.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
pl: Automatycznie dodaj atrybut <code> rel="nofollow"</code> dla łączy prowadzących do zewnętrznych plików obrazów. Atrybut jest dynamicznie stosowany, gdy treść jest wyświetlana, a przechowywana zawartość nie jest zmieniana.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
pl: Automatycznie dodaj atrybut <code>target="_ blank"</code> dla zewnętrznych linków pojawiających się w twoich postach, stronach i innych typach postów, aby były otwierane w nowej karcie lub oknie przeglądarki. Atrybut jest dynamicznie stosowany, gdy treść jest wyświetlana, a przechowywana zawartość nie jest zmieniana.

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
pl: Automatycznie każde słowo w tytułach rozpoczynaj wielką literą.

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
pl: Automatycznie przesyłaj mapy witryn do Google Search Console

en: Availability
pl: Dostępność

en: Availability Starts
pl: Dostępność zaczyna się

en: Available Actions
pl: Dostępne działania

en: Available variables
pl: Dostępne zmienne

en: Average Position
pl: Średnia pozycja

en: Average position of all the keywords ranking within top 100 positions.
pl: Średnia pozycja wszystkich słów kluczowych znajdujących się w pierwszej setce rankingu.

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Backup created successfully.
pl: Kopia pomyślnie utworzona.

en: Backup does not exist.
pl: Kopia nie istnieje.

en: Backup restored successfully.
pl: Kopia przywrócona pomyślnie.

en: Backup successfully deleted.
pl: Kopia pomyślnie usunięta.

en: Bad Request
pl: Złe żądanie

en: Bad request. Please check the code.
pl: Zła prośba. Sprawdź kod.

en: Baggage Tracking
pl: Śledzenie bagażu

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Baidu Webmaster Tools
pl: Narzędzia dla webmasterów Baidu

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bargain Hunters
pl: Łowcy okazji

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
pl: Zachowaj ostrożność podczas edycji pliku htaccess, łatwo popełnić błąd i uszkodzić witrynę. Jeśli tak się stanie, możesz przywrócić plik do stanu <strong>przed ostatnią edycją</strong>, zastępując plik htaccess kopią zapasową utworzoną przez Rank Math w tym samym katalogu (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em> ) przy użyciu klienta FTP.

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Below Content
pl: Pod treścią

en: Benefits of Connecting Google Account
pl: Korzyści z połączenia konta Google

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
pl: Korzyści z połączenia konta Math Rank

en: Bill Payment
pl: Płatności

en: Billing Support
pl: Wsparcie rozliczeniowe

en: Bing Webmaster Tools
pl: Narzędzia Bing dla webmasterów

en: Bing Webmaster Verification Page
pl: Strona weryfikacji Bing dla webmasterów

en: Black Friday Sale
pl: Wyprzedaż CZARNY PIĄTEK

en: Blocks
pl: Bloki

en: Blocks import failed.
pl: Import bloków nie powiódł się.

en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
pl[0]: Blok został przekonwertowany w %d wpisie.
pl[1]: Bloki zostały przekonwertowane w %d wpisach.
pl[2]: Bloki zostały przekonwertowane w %d wpisach.

en: Blog Post
pl: Wpis blogowy

en: Blog Public
pl: Blog publiczny

en: Bloggers
pl: Blogerzy

en: Bolivia, Plurinational State Of
pl: Boliwia

en: Book
pl: Książka

en: Brand
pl: Marka

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: BuddyPress group description
pl: Opis grupy BuddyPressa

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: Bulk Editing
pl: Edycja zbiorcza

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
pl: Anulowano edycję grupową

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
pl: Rozpoczęto masową edycję meta SEO. Zakończenie procesu może zająć kilka minut.

en: Bulk image alt generation failed.
pl: Nieudane grupowe tworzenie opisów ALT dla obrazów.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
pl: Rozpoczęto grupowe generowanie opisów ALT dla obrazów. To może potrwać kilka minut.

en: Business Owners
pl: Właściciele firm

en: Business Type
pl: Rodzaj działalności

en: Buy
pl: Kup

en: CAUTION:
pl: UWAGA:

en: Cache deleted.
pl: Skasowano pamięć podręczną.

en: Calories
pl: Kalorie

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Can't update redirection.
pl: Nie mogę zaktualizować przekierowania.

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
pl: Anuluj proces grupowej edycji treści SI

en: Cancel Fetch
pl: Anuluj pobieranie

en: Cancel Fetching
pl: Anuluj pobieranie

en: Capitalize Titles
pl: Tytuły kapitalikami

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
pl: Typ karty wybrany podczas tworzenia nowego postu. Dotyczy to również postów bez wybranego typu karty.

en: Casual
pl: Użytkowy

en: Categories (advanced)
pl: Kategorie (zaawansowane)

en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
pl: Zmień globalne ustawienia SEO, schemat i inne ustawienia dla %1$s. %2$s

en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
pl: Zmień globalne ustawienia meta, które obowiązują w Twojej witrynie. %s.

en: Change Key
pl: Zmień klucz

en: Change SEO options related to the author archives. %s.
pl: Zmień opcje SEO związane z archiwami autora. %s.

en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
pl: Zmień ustawienia mapy witryny %1$s. %2$s.

en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
pl: Zmień sposób, w jaki niektóre linki otwierają się i działają w Twojej witrynie. %s.

en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
pl: Zmień tutaj niektóre nietypowe, ale niezbędne ustawienia. %s.

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
pl: Zmień styl przedniej plakietki SEO.

en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
pl: Zmiana sloganu jest bardzo łatwa. Po prostu przejdź do <a target="_blank" href="%1$s"> Ustawienia - Ogólne </a> w menu administratora WordPress (po lewej) lub kliknij link w tym zdaniu.

en: Chat
pl: Czat

en: Check Key
pl: Sprawdź klucz

en: Check if required tables exist and create them if not.
pl: Sprawdź, czy istnieją wymagane tabele, a jeśli nie, utwórz je.

en: Check the presence of sitemaps on your website
pl: Sprawdź obecność map witryn na swojej stronie

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
pl: Sprawdź swoją witrynę pod kątem przyjaznej dla SEO struktury linków bezpośrednich

en: Check your site's visibility to search engines
pl: Sprawdź widoczność swojej witryny dla wyszukiwarek

en: Chinese
pl: chiński

en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
pl: Wybierz sposób, w jaki Rank Math ma obsługiwać SEO WooCommerce. %s.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
pl: Wybierz sposób wyświetlania mapy witryny HTML.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
pl: Wybierz sposób sortowania elementów w mapie witryny HTML.

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
pl: Wybierz nagłówki, które mają być wykluczone z bloku spisu treści.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
pl: Wybierz typ wpisów/stron/CPT, w których chcesz używać Treści SI.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
pl: Wybierz, czy witryna reprezentuje osobę czy organizację.

en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
pl: Wybierz taksonomię, której chcesz używać z funkcją terminu podstawowego. Będzie to również taksonomia wyświetlana w ścieżce, gdy przeglądany jest pojedynczy %1$s.

en: Christmas Sale
pl: Wyprzedaż bożonarodzeniowa

en: Circle
pl: Koło

en: Cleanup of %s data failed.
pl: Czyszczenie danych %s nie powiodło się.

en: Cleanup of %s data successfully done.
pl: Pomyślnie wykonano czyszczenie %s danych.

en: Clear 404 Log
pl: Wyczyść logi 404

en: Clear Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear History
pl: Wyczyść historię

en: Clear Log
pl: Wyczyść dziennik

en: Clear SEO Analyzer
pl: Wyczyść analizę SEO

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
pl: Wyczyść pamięć podręczną analiz, aby ponownie obliczyć wszystkie statystyki.

en: Clear log by type.
pl: Wyczyść dziennik według typu.

en: Click here to Deactivate
pl: Kliknij, by wyłączyć

en: Click here to know how
pl: Kliknij tutaj, by dowiedzieć się jak

en: Click here to reconnect.
pl: Kliknij tutaj, by połączyć się ponownie.

en: Click here to see all the exciting features.
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie ekscytujące funkcje.

en: Click here to see the code.
pl: Kliknij, by zobaczyć kod

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
pl: Kliknij przycisk, by skopiować adres URL lub wstawić link do treści. Możesz także przeciągać i upuszczać linki w treści postu.

en: Click to refresh the available credits.
pl: Kliknij tutaj, aby odświeżyć dostępne kredyty.

en: Closing Time
pl: Czas zamknięcia

en: Co-founder of Rank Math
pl: Współzałożyciel Rank Math

en: Collectors
pl: Kolekcjonerzy

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
pl: Rozdzielona przecinkami lista kategorii związanych z bieżącym postem

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
pl: Rozdzielona przecinkami lista tagów powiązanych z bieżącym postem

en: Community Blog/News Site
pl: Blog społecznościowy / Serwis informacyjny

en: Configure your llms.txt file for custom crawling/indexing rules.
pl: Skonfiguruj plik llms.txt, aby określić własne reguły indeksowania/przeszukiwania.

en: Confirm custom tagline is set for your site
pl: Upewnij się, że dla Twojej witryny ustawiono niestandardowy slogan

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
pl: Potwierdź ustawienie fraz kluczowych dla wszystkich twoich wpisów.

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
pl: Sprawdź, czy Rank Math jest podłączony do Search Console

en: Connect Google Services
pl: Połącz usługi Google

en: Connect Now
pl: Połącz teraz

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
pl: Połącz Rank Math z Google Search Console, aby zobaczyć najważniejsze informacje od Google bezpośrednio na pulpicie WordPress.

en: Connect Your Rank Math Account
pl: Połącz swoje konto matematyczne rangi

en: Connected
pl: Połączono

en: Contact Page
pl: Strona kontaktu

en: Contains
pl: Zawiera

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
pl: Sztuczna inteligencja treści (SI)

en: Content AI
pl: Sztuczna inteligencja dla treści

en: Content AI %s
pl: Sztuczna inteligencja dla treści %s

en: Content AI Chat
pl: Czat dla Treści SI

en: Content AI Credits
pl: Kredyty Content AI

en: Content AI Editor
pl: Edytor treści AI

en: Content AI History
pl: Historia Treści SI

en: Content AI Plan
pl: Plan Content AI

en: Content AI Refresh Date
pl: Data odnowienia Content AI

en: Content AI Tools
pl: Narzędzia AI treści

en: Content AI is not enabled on this Post type.
pl: Sztuczna inteligencja dla treści nie jest włączona w tym typie wpisów.

en: Content AI plan to update in the Database.
pl: Zawartość planu SI zostanie zaktualizowana w bazie danych.

en: Content AI reset date to update in the Database
pl: Zawartość SI resetuje datę aktualizacji w bazie danych

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
pl: Treści SI dostosowują badanie słów kluczowych do kraju docelowego w celu uzyskania bardzo trafnych sugestii. Możesz to zmienić w poszczególnych postach/stronach/CPT.

en: Content Editor
pl: Edytor treści

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
pl: Zawartość jest zablokowana, ponieważ plik robots.txt znajduje się w folderze głównym.

en: Continue redirecting
pl: Kontynuuj przekierowanie

en: Conversational
pl: Dyskusyjny

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
pl: Rozpoczęła się konwersja. Komunikat o powodzeniu zostanie wyświetlony tutaj po zakończeniu procesu.Możesz zamknąć tę stronę.

en: Convert Blocks
pl: Konwertuj bloki

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
pl: Konwertuj często zadawane pytania, instrukcje i bloki spisu treści utworzone za pomocą Yoast. Użyj tej opcji, aby łatwo przenieść swoje poprzednie bloki do Rank Math.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
pl: Konwertuj bloki TOC utworzone za pomocą AIOSEO. Użyj tej opcji, aby łatwo przenieść poprzednie bloki do RankMath.

en: Cooking Time
pl: Czas gotowania

en: Cooks
pl: Kucharze

en: Copy Link URL to Clipboard
pl: Kopiuj adres URL odnośnika do schowka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
pl: Nie można sprawdzić słów kluczowych fokusu we wpisach - tabela danych meta wpisu przekracza limit rozmiaru.

en: Could not generate. Please try again later.
pl: Nie udało się wygenerować. Spróbuj ponownie później.

en: Could you please do us a BIG favor and give it a rating on WordPress.org to help us spread the word and boost our motivation?
pl: Czy mógłbyś wyświadczyć nam WIELKĄ przysługę i wystawić ocenę na WordPress.org, aby pomóc nam rozpowszechniać informacje i zwiększyć naszą motywację?

en: Counter
pl: Licznik

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
pl: Liczy całkowitą liczbę wewnętrznych, zewnętrznych linków do i od linków wewnątrz twoich postów. Tę samą liczbę można również zobaczyć na stronie listy postów.

en: Course
pl: Kurs

en: Course Currency
pl: Waluta kursu

en: Course Mode
pl: Tryb kursu

en: Course Price
pl: Cena kursu

en: Course Provider
pl: Dostawca kursu

en: Course Provider Name
pl: Nazwa prowadzącego kurs

en: Course Provider URL
pl: URL prowadzącego kurs

en: Course Type
pl: Rodzaj kursu

en: Course Workload
pl: Trudność kursu

en: Crafters
pl: Rzemieślnicy

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
pl: Utwórz nową mapę strony z informacjami dla twoich treści newsowych. Potrzebujesz mapę strony jedynie wtedy, gdy na twojej stronie masz treści newsowe.

en: Create and edit redirections
pl: Utwórz i edytuj przekierowania

en: Created
pl: Utworzono

en: Creative
pl: Kreatywny

en: Credit Card Support
pl: Obsługa kart kredytowych

en: Credit usage details returned by the API.
pl: Szczegóły wykorzystania kredytu zwrócone przez API.

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuisine
pl: Kuchnia

en: Currency
pl: Waluta

en: Current Date
pl: Aktualna data

en: Current Day
pl: Bieżący dzień

en: Current Month
pl: Bieżący miesiąc

en: Current Post Thumbnail
pl: Bieżąca miniatura wpisu

en: Current Step
pl: Obecny krok

en: Current Step Data
pl: Dane obecnego kroku

en: Current Term
pl: Aktualny termin

en: Current Time
pl: Aktualna godzina

en: Current Time (advanced)
pl: Aktualny czas (zaawansowany)

en: Current Year
pl: Bieżący rok

en: Current page number
pl: Bieżący numer strony

en: Current server date
pl: Bieżąca data serwera

en: Current server day
pl: Bieżący dzień serwera

en: Current server month
pl: Bieżący miesiąc serwera

en: Current server time
pl: Bieżący czas serwera

en: Current server time with custom formatting pattern.
pl: Aktualny czas serwera z niestandardowym wzorcem formatowania.

en: Current server year
pl: Bieżący rok serwera

en: Current term description
pl: Aktualny opis terminu

en: Current term name
pl: Nazwa aktualnego terminu

en: Custom
pl: Własne

en: Custom (use shortcode)
pl: Niestandardowy (użyj krótkiego kodu)

en: Custom Field (advanced)
pl: Własne pole (zaawansowane)

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Redirection
pl: Własne przekierowanie

en: Custom Term (advanced)
pl: Termin niestandardowy (zaawansowane)

en: Custom Term description
pl: Opis terminu niestandardowego.

en: Custom Term description.
pl: Opis terminu niestandardowego.

en: Custom Term title.
pl: Nazwa terminu niestandardowego.

en: Custom Url
pl: Własny adres URL

en: Custom Webmaster Tags
pl: Niestandardowe tagi webmastera

en: Custom field value
pl: Wartość własnego pola

en: Custom field value.
pl: Wartość własnego pola.

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
pl: Niestandardowy lub wygenerowany opis SEO bieżącego postu/strony

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
pl: Niestandardowy lub wygenerowany tytuł SEO bieżącego postu/strony

en: Custom term value
pl: Wartość terminu niestandardowego.

en: Custom term value.
pl: Wartość terminu niestandardowego.

en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na %s archiwum.

en: Custom values for robots meta tag on %s.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na %s.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na stronie autora.

en: Custom values for robots meta tag on date page.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na stronie dat.

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na stronie grup.

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
pl: Niestandardowe wartości metatagu robots na stronie głównej.

en: Customer Service
pl: Obsługa klienta

en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
pl: Dostosuj ustawienia meta SEO stron, takie jak wyniki wyszukiwania, 404 itd.%s.

en: Cyber Monday Sale
pl: Wyprzedaż CYFROWY PONIEDZIAŁEK

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech
pl: czeski

en: Czechia
pl: Czechy

en: DIYers
pl: Wytwórcy manufaktury

en: Dancers
pl: Tancerze

en: Danish
pl: duński

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data Chart
pl: Wykres danych

en: Data Rows: %s
pl: Wiersze danych: %s

en: Data Stream
pl: Strumień danych

en: Data fetching cancelled.
pl: Pobieranie danych zostało anulowane.

en: Data fetching started in the background.
pl: Pobieranie danych rozpoczęło się w tle.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
pl: Import danych nie będzie działać w przypadku tej usługi, ponieważ nie udzielono wystarczających uprawnień.

en: Database Table: 404 Log
pl: Tabela bazy danych: Dziennik 404

en: Database Table: Flat Posts
pl: Tabela bazy danych: Wpisy

en: Database Table: Google AdSense
pl: Tabela bazy danych: Google AdSense

en: Database Table: Google Analytics
pl: Tabela bazy danych: Google Analytics

en: Database Table: Google Search Console
pl: Tabela bazy danych: Google Search Console

en: Database Table: Inspections
pl: Tabela bazy danych: Inspekcje

en: Database Table: Internal Link
pl: Tabela bazy danych: Łącze wewnętrzne

en: Database Table: Internal Link Meta
pl: Tabela bazy danych: Meta linków wewnętrznych

en: Database Table: Keyword Manager
pl: Tabela bazy danych: Menedżer słów kluczowych

en: Database Table: Redirection
pl: Tabela bazy danych: Przekierowanie

en: Database Table: Redirection Cache
pl: Tabela bazy danych: Pamięć podręczna przekierowań

en: Database Tools
pl: Narzędzia bazy danych

en: Database version
pl: Wersja bazy danych

en: Date Advanced Robots
pl: Zaawansowane roboty dat

en: Date Archive Description
pl: Opis archiwum dat

en: Date Archive Title
pl: Tytuł archiwum dat

en: Date Archives
pl: Archiwum dnia

en: Date Modified
pl: Data modyfikacji

en: Date Modified (advanced)
pl: Data modyfikacji (zaawansowane)

en: Date Posted
pl: Data opublikowania

en: Date Published
pl: Data opublikowania

en: Date Published (advanced)
pl: Data publikacji (zaawansowane)

en: Date Robots Meta
pl: META robotów dat

en: Date archive description.
pl: Opis archiwum dat.

en: Days
pl: Dni

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Debug Redirections
pl: Debuguj przekierowania

en: Default
pl: Domyślny

en: Default 404
pl: Domyślne 404

en: Default Audience
pl: Domyślni odbiorcy

en: Default Country
pl: Domyślny kraj

en: Default Language
pl: Domyślny język

en: Default Tone
pl: Domyślny ton

en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
pl: Domyślny opis dla pojedynczych stron %s. Można to zmienić dla poszczególnych postów na ekranie edytora postów.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
pl: Domyślny fragment rozszerzony wybierany podczas tworzenia nowego wpisu tego typu. Jeśli wybrano %s, zostanie ono zastosowane do wszystkich istniejących postów bez wybranego schematu.

en: Default rich snippet selected when creating a new product.
pl: Domyślny fragment rozszerzony wybrany podczas tworzenia nowego produktu.

en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
pl: Domyślny tag tytułu dla pojedynczych stron %s. Można to zmienić dla poszczególnych postów na ekranie edytora postów.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
pl: Domyślne wartości metatagu robots. Można je zmienić dla poszczególnych stanowisk, taksonomii itp.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Internal Links
pl: Usuń linki wewnętrzne

en: Delete Internal Links Data
pl: Usuń dane wewnętrznych linków

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Delete Redirections
pl: Usuń przekierowania

en: Delete Redirections Rules
pl: Usuń zasady przekierowań

en: Delete data
pl: Usuwanie danych

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Description for %s archive pages.
pl: Opis dla stron archiwów %s.

en: Description for %s archives
pl: Opis dla archiwum %s

en: Description of the site
pl: Opis strony

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
pl: Opis Twojej witryny udostępnionej na Facebooku, Twitterze i innych portalach społecznościowych.

en: Description:
pl: Opis:

en: Descriptive
pl: Opisowy

en: Designers
pl: Projektanci

en: Determine Search Intent
pl: Określ intencję wyszukiwania

en: Direct help from our qualified support team
pl: Bezpośrednia pomoc naszego wykwalifikowanego zespołu wsparcia

en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
pl: Powiadom bezpośrednio wyszukiwarki, takie jak Bing i Yandex, za pomocą %s o dodaniu, aktualizacji i usunięciu stron lub prześlij adresy URL ręcznie.

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Disconnect Account
pl: Odłącz to konto

en: Display Format
pl: Format wyświetlania

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
pl: Wyświetla nazwę autora bieżącego postu, strony lub archiwum autora.

en: Display homepage breadcrumb in trail.
pl: Wyświetl okruszek strony głównej w ścieżce.

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
pl: Wyświetl konsolę debugowania zamiast przekierowywać. Tylko administratorzy.

en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
pl: Wyświetlaj odznaki automatycznie lub wstaw shortcode %1$s do swoich postów i tagów %2$s w plikach szablonów motywu.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to aquire the Knowledge Graph.
pl: Zdominuj wyniki wyszukiwania dla lokalnych odbiorców, optymalizując swoją witrynę pod kątem lokalnego SEO. Dodatkowo pomaga dodać kod związany z Bazą wiedzy.

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Dutch
pl: holenderski

en: EDD Product
pl: Produkt EDD

en: Earn flat 30% on every sale!
pl: Zarabiaj 30% na każdej sprzedaży!

en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
pl: Łatwo twórz przekierowania bez zbędnego żmudnego kodu. %s.

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
pl: Łatwo skonfiguruj Google Analytics bez korzystania z innej wtyczki innej firmy

en: Easy Mode
pl: Tryb podstawowy

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit .htaccess
pl: Edytuj .htaccess

en: Edit Homepage SEO Settings
pl: Edytuj ustawienia SEO strony głównej

en: Edit Page:
pl: Edytuj stronę

en: Edit SEO settings for the search results page
pl: Edytuj ustawienia SEO strony wyników wyszukiwania

en: Edit SEO settings for this archive page
pl: Edytuj ustawienia SEO dla tej strony archiwum

en: Edit default SEO settings for this post type
pl: Edytuj domyślne ustawienia SEO dla tego typu postów

en: Edit llms.txt
pl: Edytuj llms.txt

en: Edit robots.txt
pl: Edytuj robots.txt

en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
pl: Łatwo edytuj zawartość pliku .htaccess. %s.

en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
pl: Edytuj plik robots.txt, aby kontrolować, co widzą boty. %s.

en: Edition
pl: Edycja

en: Editor's Rating:
pl: Ocena redakcji:

en: Educators
pl: Wychowawcy

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email Frequency
pl: Częstotliwość e-maili

en: Email Reports
pl: Raporty e-mail

en: Email report frequency.
pl: Częstotliwość raportów e-mail

en: Email:
pl: Adres e-mail:

en: Emergency
pl: Wypadek

en: Emotional
pl: Emocjonalny

en: Empathetic
pl: Empatyczny

en: Employment Type
pl: Rodzaj zatrudnienia

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Enable Auto Updates
pl: Włącz automatyczne akutalizacje

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
pl: Włącz meta boks Sugestie linków dla tego typu postów wraz z funkcją Treść Kluczowa.

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
pl: Włącz funkcję mapy witryny Rank Math, która pomaga wyszukiwarkom inteligentnie indeksować zawartość Twojej witryny. Obsługuje również tag hreflang.

en: Enable Tracking
pl: Włącz śledzenie

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
pl: Włącz automatyczne aktualizacje, aby mieć pewność, że zawsze używasz najnowszej wersji Rank Math.

en: Enable breadcrumbs function
pl: Włącz funkcję ścieżek

en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
pl: Włącz lub wyłącz archiwum dat (np.: %s). Jeśli ta opcja jest wyłączona, archiwa daty zostaną przekierowane na stronę główną.

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
pl: Włącz obsługę danych strukturalnych, które dodają metadane do Twojej witryny, co zapewnia bogate wyniki wyszukiwania i większy ruch.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
pl: Włącz moduł BuddyPress dla Rank Math SEO, aby uczynić swoje forum BuddyPress SEO przyjaznym, dodając odpowiednie metatagi do wszystkich stron forum.

en: Enable the HTML sitemap.
pl: Włącz mapę HTML witryny

en: Enable the Index Status tab
pl: Włącz kartę Stan indeksowania

en: Enable the new React-powered interface for the plugin settings. Disable to revert to the classic PHP-based settings page.
pl: Włącz nowy interfejs oparty na React dla ustawień wtyczki. Wyłącz tę opcję, aby powrócić do klasycznej strony ustawień opartej na PHP.

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
pl: Włącz tę opcję tylko wtedy, gdy nie używasz żadnej innej wtyczki / motywu do instalowania kodu Google Analytics.

en: Enable this option to include authors in the sitemap even if they have not created any posts. This ensures all author archives are listed, regardless of content availability.
pl: Włącz tę opcję, aby uwzględnić autorów w mapie witryny, nawet jeśli nie utworzyli żadnych wpisów. Dzięki temu wszystkie archiwa autorów będą wymienione, niezależnie od dostępności treści.

en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
pl: Włącz tę opcję, aby zarejestrować punkt końcowy interfejsu API REST, który zwraca metatagi HTML dla danego adresu URL. %s

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
pl: Włącz tę opcję, by pokazać statystyki analityczne da strony głównej zaraz po pasku administratora.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
pl: Włącz tę opcję, aby wyświetlić zakładkę Stan indeksu w module Analityka.

en: Enabled
pl: Włączono

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
pl: Włącza lub wyłącza archiwa autora. Jeśli ta opcja jest wyłączona, archiwa autora są przekierowywane na twoją stronę główną. Aby uniknąć problemów z powielaniem treści, archiwa autorów mają ustawiany parametr  noindex, jeśli włączysz archiwizację.

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: End With
pl: Kończy się

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
pl: Skontaktuj się z RankBotem, naszym chatbotem SI, aby uzyskać porady dotyczące SEO.

en: Engineers
pl: Inżynierowie

en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
pl: Wpisz %s. Alternatywnie możesz wprowadzić identyfikator użytkownika powyżej.

en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
pl: Wpisz %s. Użyj przecinka, aby oddzielić wiele identyfikatorów. Możesz też wprowadzić identyfikator aplikacji poniżej.

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
pl: Wprowadź identyfikatory URI lub słowa kluczowe, które nie mogą być rejestrowane przez monitor 404.

en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
pl: Wprowadź alfanumeryczny tajny identyfikator. %s

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
pl: Wprowadź ID postów, które chcesz wykluczyć z mapy witryny, oddzielając je przecinkami. Ta opcja **dotyczy** wszystkich typów postów, w tym postów, stron i niestandardowych typów postów.

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
pl: Wpisz nazwę użytkownika autora na Twitterze, aby dodać znacznik <code>twitter: creator</code> do postów. np .: <code>RankMathSEO</code>

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
pl: Wpisz kontaktowy adres e-mail, który będzie wyświetlany w wyszukiwarkach.

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
pl: Wpisz domyślny tytuł, który będzie używany w bloku Spis treści.

en: Enter the name of your site to appear in search results.
pl: Wpisz nazwę swojej witryny, która będzie wyświetlana w wynikach wyszukiwania.

en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
pl: Wpisz liczbę dni, przez które będą przechowywane dane analityczne w Twojej bazie. Maksymalna dozwolona liczba dni w %s to 90. Chociaż, 2x dane zostaną zapisane w DB w celu prawidłowego obliczenia różnicy.

en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
pl: Wprowadź kody weryfikacyjne dla zewnętrznych narzędzi dla webmasterów. %s

en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
pl: Wprowadź swój kod weryfikacyjny lub identyfikator HTML Baidu Webmaster Tools. Pobierz stąd: %s

en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
pl: Wprowadź kod weryfikacyjny lub identyfikator HTML Bing Webmaster Tools. Pobierz tutaj: %s

en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
pl: Wpisz kod lub identyfikator weryfikacyjny Google Search Console. Pobierz stąd: %s

en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
pl: Wprowadź swój kod lub identyfikator weryfikacyjny Norton Safe Web. Pobierz stąd: %s

en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
pl: Podaj kod weryfikacyjny Pinterest lub kod HTML. Pobierz stąd: %s

en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
pl: Wprowadź kod weryfikacyjny Yandex lub identyfikator. Pobierz stąd: %s

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
pl: Wpisz tutaj pełny adres URL strony na Facebooku, np.:

en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
pl: Wprowadź niestandardowe tagi webmastera. Dozwolone są tylko tagi %s.

en: Entrepreneurs
pl: Przedsiębiorcy

en: Entry Price
pl: Cena wejścia

en: Environmentalists
pl: Ekolodzy

en: Error submitting page to IndexNow.
pl: Błąd przesyłania strony do IndexNow.

en: Error: Nonce verification failed
pl: Błąd: weryfikacja wartości jednorazowej nie powiodła się

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
pl: Błąd: nie można pobrać kanału bloga Rank Math.

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
pl: Uwolnij się od braku weny, używając sztucznej inteligencji do pisania w WordPressie.

en: Estonian
pl: estoński

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Event Attendance Mode
pl: Tryb frekwencji

en: Event Status
pl: Status wydarzenia

en: Event Type
pl: Rodzaj wydarzenia

en: Every 30 days
pl: Co 30 dni

en: Exact
pl: Dokładnie

en: Example
pl: Przykład

en: Example Category
pl: Przykładowa kategoria

en: Example Category 1, Example Category 2
pl: Przykładowa kategoria 1, Przykładowa kategoria 2

en: Example Post title
pl: Przykładowy tytuł wpisu

en: Example Tag
pl: Przykładowy Tag

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
pl: Przykładowy tag 1 | Przykładowy tag 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
pl: Przykładowy Tag 1, Przykładowy Tag 2

en: Example Term
pl: Przykładowy termin

en: Example Term Description
pl: Przykładowy opis terminu

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
pl: Zajawka bieżącego postu (lub automatycznie wygenerowana, jeśli nie istnieje)

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
pl: Zajawka bieżącego postu (bez automatycznego generowania)

en: Exclude Logged-in users
pl: Wyklucz zalogowanych użytkowników

en: Exclude Paths
pl: Wyklucz ścieżki

en: Exclude Posts
pl: Wyklucz posty

en: Exclude Terms
pl: Wyklucz taksonomie

en: Exclude User Roles
pl: Wyklucz role użytkownika

en: Exclude Users
pl: Wyklucz użytkowników

en: Exclude this attachment from sitemap
pl: Wyklucz ten załącznik z mapy witryny

en: Exclusive Offer!
pl: Oferta na wyłączność!

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
pl: Poznaj rewolucyjny edytor treści oparty na sztucznej inteligencji.

en: Expiry Posted
pl: Wpisy wygasły

en: Export
pl: Eksport

en: Export Options
pl: Eksportuj opcje

en: Export to .htaccess
pl: Eksportuj do .htaccess

en: Export to Nginx config file
pl: Eksportuj do pliku konfiguracyjnego Nginx

en: Expository
pl: Wyjaśniający

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
pl: Rozszerz funkcjonalność WordPressa, tworząc przekierowania w naszej wtyczce po zmianie informacji o treści, stronie, kategorii lub własnych typach treści. Możesz zmodyfikować przekierowanie zgodnie ze swoimi potrzebami.

en: External Link Icon
pl: Ikona odsyłacza zewnętrznego

en: External Links
pl: Linki zewnętrzne

en: External Tools
pl: Zewnętrzne narzędzia

en: FULL REPORT
pl: KOMPLETNY RAPORT

en: Facebook Admin
pl: Administrator Facebook

en: Facebook App
pl: Aplikacja Facebook

en: Facebook Authorship
pl: Autorstwo na Facebooku

en: Facebook Debugger
pl: Debuger Facebooka

en: Facebook Page URL
pl: Adres URL strony na Facebooku

en: Facebook Secret
pl: Sekretne hasło Facebook

en: Facebook profile URL
pl: Adres URL profilu na Facebooku

en: Factual
pl: Faktyczny

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
pl: Nie udało się wykonać kopii zapasowej pliku .htaccess. Sprawdź uprawnienia do plików.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
pl: Nie udało się przesłać adresów URL. Szczegóły znajdziesz w zakładce Historia.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
pl: Nie udało się wykonać aktualizacji pliku .htaccess. Sprawdź uprawnienia do plików.

en: Fallback Behavior
pl: Reakcja na błąd

en: Fashionistas
pl: Miłośnicy mody

en: Featured image of the article.
pl: Obrazek wyróżniony artykułu.

en: Fetching in Progress
pl: Trwa pobieranie

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Name of the attachment
pl: Nazwa pliku załącznika

en: Filter log by type.
pl: Filtruj dziennik według typu.

en: Filter type.
pl: Rodzaj filtra.

en: Filter.
pl: Filtr.

en: Finland
pl: Finlandia

en: Finnish
pl: fiński

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
pl: Pierwsza kategoria (alfabetycznie) powiązana z bieżącym postem <strong> LUB </strong> bieżąca kategoria w archiwach kategorii

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
pl: Pierwszy tag (alfabetycznie) powiązany z bieżącym postem <strong> LUB </strong> bieżący tag w archiwach tagów

en: Fitness Enthusiasts
pl: Miłośnicy zajęć fitness

en: Fix 404 Errors
pl: Napraw błędy 404

en: Fix Analytics table collations
pl: Napraw sortowanie tabel Analytics

en: Fix Collations
pl: Napraw sortowania

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
pl: Rozwiązanie problemu jest proste - po prostu edytuj post / stronę i dodaj słowa kluczowe do tytułu.

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
pl: Rozwiązanie tego problemu jest łatwe - wystarczy edytować post i ustawić słowo kluczowe Focus. Następnie postępuj zgodnie z analizą Rank Math, aby poprawić swoje rankingi.

en: Flush SEO Analyzer Data
pl: Opróżnij dane analizy SEO

en: Focus Keyword
pl: Fraza kluczowa

en: Focus Keyword Not Set
pl: Fraza kluczowa nie jest ustawiona

en: Focus Keyword of the current post
pl: Ustawiona fraza kluczowa tego postu

en: Focus Keywords
pl: Ustawione frazy kluczowe

en: Focus Keywords of the current post
pl: Frazy kluczowe wpisu

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
pl: Ustawione słowa kluczowe pojawiają się w tytułach opublikowanych postów, jeśli są ustawione.

en: Foodies
pl: Smakosze

en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
pl: Aby uzyskać najlepsze wyniki SEO, użyj niestandardowej struktury bezpośredniego łącza, najlepiej takiej, która zawiera tytuł postu (<code>%%postname%%</code>). Możesz to zmienić, przechodząc do <a href="%s">Ustawienia &gt; Linki bezpośrednie</a>

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
pl: Dla twojej treści wideo, mapa strony filmów jest rekomendowana krokiem do uzyskania lepszych wyników w rankingach SEO włączając wyszukiwarki filmów.

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Formal
pl: Oficjalny

en: Format the label used for archive pages.
pl: Format etykiety dla stron archiwów

en: Format the label used for search results pages.
pl: Sformatuj etykietę używaną na stronach wyników wyszukiwania.

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
pl: Format użyty dla nowych wartości atrybutów <code> alt </code>.

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
pl: Format użyty dla nowych wartości atrybutów <code> TITLE</code>.

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
pl: Format używany, gdy adres jest wyświetlany za pomocą krótkiego kodu <code> [rank_math_contact_info] </code>. <br> <strong> Dostępne tagi: {adres}, {lokalizacja}, {region}, {kod pocztowy}, {kraj}, {gps} </strong>

en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
pl: Na szczęście bardzo łatwo to naprawić. Po prostu wskocz do <a target="_blank" href="%1$s"> Ustawienia - Linki bezpośrednie</a>. Następnie wybierz opcję „Nazwa wpisu”.

en: Founding Date
pl: Data utworzenia

en: France
pl: Francja

en: Free
pl: Bezpłatnie

en: Free 15 Content AI Credits
pl: Darmowe 15 punktów AI dla treści

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
pl: Bezpłatne propozycje fraz kluczowych podczas wprowadzania zamierzonej frazy kluczowej

en: French
pl: francuski

en: Friday
pl: piątek

en: Friendly
pl: Towarzyskie

en: From
pl: Od

en: Frontend Stats Bar
pl: Pasek statystyk na frontendzie

en: GIF icon
pl: Ikona GIF

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
pl: Uzyskaj dostęp do ponad 40 zaawansowanych narzędzi SI.

en: Gaming Enthusiasts
pl: Miłośnicy gier

en: Gardeners
pl: Ogrodnicy

en: Gender
pl: Płeć

en: General
pl: Ogólne

en: General Audience
pl: Ogólni odbiorcy

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Geo Coordinates
pl: Współrzędne geograficzne

en: German
pl: niemiecki

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get Rank Math PRO!
pl: Pobierz Rank Math PRO!

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
pl: Uzyskaj zaawansowane sugestie AI dotyczące powiązanych słów kluczowych, pytań i linków, które należy uwzględnić w obszarze meta i treści SEO. %s.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
pl: Uzyskaj zaawansowane sugestie SI dotyczące powiązanych słów kluczowych, pytań i linków, które możesz uwzględnić w meta SEO i obszarze treści. Obsługuje ponad 80 krajów.

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
pl: Otrzymujesz pętlę przekierowań lub potrzebujesz nowego początku? Usuń wszystkie przekierowania za pomocą tego narzędzia. Uwaga: ten proces jest nieodwracalny i spowoduje usunięcie WSZYSTKICH reguł przekierowania.

en: Given
pl: Dane

en: Global Location Number
pl: Globalny numer lokalizacji (GLN)

en: Global Meta
pl: Ogólne META

en: Go Pro
pl: Przejdź na wersję pro

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
pl: Wsparcie Google AdSense jest dostępne tylko w module Advanced Analytics Rank Math Pro.

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API Google Maps

en: Google Maps Embed API
pl: API osadzania map Google

en: Google Permission
pl: Uprawnienia Google

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
pl: Test Google Rich Results - Googlebot Smartphone

en: Google Search Console has been linked.
pl: Konto Google Search Console zostało połączone.

en: Google Web Stories
pl: Historie internetowe Google

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
pl: Google nie zezwala osobom fizycznym na bycie wydawcą artykułów. Zamiast tego zostanie użyta organizacja. Możesz przeczytać więcej o tym <a href="%s" target="_blank"> tutaj </a>.

en: Google oAuth is not authorized.
pl: Google oAuth nie jest autoryzowany.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
pl: Google Search Console jest ważnym źródłem informacji dotyczących twoich rankingów i współczynników klikalności. Rank Math może importować te dane, więc nie musisz logować się na konto Google, aby uzyskać potrzebne dane.

en: Greece
pl: Grecja

en: Greek
pl: grecki

en: Group Advanced Robots Meta
pl: Zaawansowane roboty META dla grup

en: Group Description
pl: Opis grupy

en: Group Description.
pl: Opis grupy.

en: Group Robots Meta
pl: Roboty META dla grup

en: Group Title
pl: Tytuł grupy

en: Group description of the current group
pl: Opis bieżącej grupy

en: Group name of the current group
pl: Nazwa bieżącej grupy

en: Group name.
pl: Nazwa grupy.

en: Groups
pl: Grupy

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
pl: Tytuły stron HTML odgrywają dużą rolę w algorytmie rankingu Google. Po ustawieniu frazy kluczowej wpisu lub strony Rank Math sprawdza, czy użyto frazy w tytule. Jeśli znajdzie jakieś wpisy lub strony, w których brakuje frazy kluczowej w tytule, poinformuje Cię tutaj.

en: HTML Sitemap
pl: Mapa HTML strony

en: HTTP %d error.
pl: Błąd HTTP %d.

en: Heading H1
pl: Nagłówek H1

en: Heading H2
pl: Nagłówek H2

en: Heading H3
pl: Nagłówek H3

en: Heading H4
pl: Nagłówek H4

en: Heading H5
pl: Nagłówek H5

en: Heading H6
pl: Nagłówek H6

en: Headless CMS Support
pl: Obsługa Headless CMS

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Health Enthusiasts
pl: Miłośnicy medycyny

en: Healthcare Professionals
pl: Pracownicy służby zdrowia

en: Hebrew
pl: hebrajski

en: Hello,
pl: Witaj,

en: Help
pl: Pomoc

en: Help &amp; Support
pl: Pomoc i wsparcie

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
pl: Tutaj możesz skonfigurować niestandardowe przekierowania. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni typ przekierowania.

en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
pl: Tutaj możesz ustawić funkcję ścieżek. %s

en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
pl: Hej, zauważyliśmy, że używasz %s od ponad tygodnia – to wspaniale!

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Post Title
pl: Ukryj tytuł postu

en: Hide Post title from Breadcrumb.
pl: Ukryj tytuł postu w ścieżce.

en: Hide Taxonomy Name
pl: Ukryj nazwę systematyki

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
pl: Ukryj nazwę systematyki w ścieżce.

en: Hide details
pl: Ukryj szczegóły

en: Hide.
pl: Ukryj.

en: Hiring Organization
pl: Organizacja zatrudniająca

en: History
pl: Historia

en: Hits
pl: Odsłony

en: Home
pl: Dom

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Homepage Advanced Robots
pl: Zaawansowane roboty strony domowej

en: Homepage Description for Facebook
pl: Opis strony głównej dla Facebooka

en: Homepage Link
pl: Link do strony głównej

en: Homepage Meta Description
pl: Opis META strony głównej.

en: Homepage Robots Meta
pl: Roboty META strony głównej

en: Homepage SEO
pl: SEO strony głównej

en: Homepage Thumbnail for Facebook
pl: Miniatura strony głównej na Facebooku

en: Homepage Title
pl: Tytuł strony głównej

en: Homepage Title for Facebook
pl: Tytuł strony głównej na Facebooku

en: Homepage label
pl: Etykieta strony głównej

en: Homepage meta description.
pl: Opis META strony głównej.

en: Homepage title tag.
pl: Tag tytułowystrony głównej.

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hours:
pl: Godziny:

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
pl: Najechanie kursorem na wiersz na liście spowoduje wyświetlenie linków akcji, które pozwalają zarządzać elementem. Możesz wykonać następujące czynności:

en: How many times your site showed up in the search results.
pl: Tyle razy Twoja witryna pojawiła się w wynikach wyszukiwania.

en: How many times your site was clicked on in the search results.
pl: To jest liczba kliknięć Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.

en: How to Import Data from Your Previous SEO Plugin
pl: Jak importować dane z poprzedniej wtyczki SEO

en: How to Make Your Posts Pass All the Tests
pl: Jak sprawić, by Twoje posty przeszły wszystkie testy

en: How to Properly Setup Rank Math
pl: Jak prawidłowo skonfigurować Rank Math

en: Humorous
pl: Dowcipny

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Hungary
pl: Węgry

en: I already added
pl: Już zrobione

en: I already did
pl: Już zrobione

en: I already purchased
pl: Już kupiłem

en: I already upgraded
pl: Już kupiłem.

en: I just installed @RankMathSEO #WordPress Plugin. It looks great! %s
pl: Właśnie zainstalowałem wtyczkę @RankMathSEO #WordPress. Wygląda świetnie! %s

en: I just installed Rank Math SEO WordPress Plugin. It looks promising!
pl: Właśnie zainstalowałem wtyczkę Rank Math SEO WordPress. Wygląda obiecująco!

en: I understand the risks and I want to edit the file
pl: Rozumiem ryzyko i chcę edytować plik

en: ID of the current post/page
pl: Identyfikator aktualnego postu / strony

en: ISO 6523 Code
pl: Kod ISO 6523

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
pl: Jeśli kategoria jest kategorią potomną, pokaż wszystkie kategorie przodków.

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
pl: Jeśli nie zostanie znalezione nic podobnego, zostanie zastosowana ta opcja. <strong> Uwaga:</strong> jeśli żądany adres URL kończy się na <code>/login</code>, <code>/admin</code> lub <code>/dashboard</code>, WordPress automatycznie przekieruje do odpowiednich lokalizacji w obszarze administracyjnym WordPress.

en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
pl: Jeśli problem będzie się powtarzał, wypróbuj rozwiązanie opisane w naszym artykule bazy wiedzy: %s

en: If true, forces a fresh research request.
pl: Jeśli prawda, wymusza ponowne żądanie badań.

en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
pl: Jeśli wyświetlasz wyniki SEO w interfejsie, ta opcja spowoduje wstawienie linku zwrotnego %1$s do RankMath.com, aby pokazać swoje poparcie. Możesz zmienić link i tekst, używając tego %2$s.

en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
pl: Jeśli widzisz dane witryny na kontach Search Console i Analytics, ale nie tutaj, to %1$s spróbuj ponownie połączyć swoje konto %2$s i upewnij się, że wybrano prawidłowe właściwości w %1$s Ustawieniach Analytics %2$s.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
pl: Jeśli nie masz mapy witryny XML, najlepszą opcją jest zainstalowanie wtyczki, która tworzy mapy witryn dla Ciebie. W ten sposób dowiesz się, że mapa witryny będzie zawsze aktualna. Wtyczki mogą również automatycznie wysyłać polecenia ping do wyszukiwarek, gdy plik XML jest aktualizowany. Wtyczka Rank Math WordPress zapewnia pełną kontrolę nad mapami witryn XML witryny. Możesz kontrolować ustawienia każdej strony podczas jej pisania lub edycji, a Rank Math wysyła polecenie ping do Google, gdy tylko prześlesz swoje zmiany. Powoduje to szybkie indeksowanie i indeksowanie.

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
pl: Jeśli masz jakieś pytania lub napotkasz jakiekolwiek problemy - nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji:

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
pl: Jeśli masz setki błędów 404, dziennik błędów może szybko wzrosnąć. Wybierz tę opcję tylko, jeśli masz bardzo 404s i nie jesteś w stanie zreplikować błędu 404 na konkretny adres URL z twojego końca.

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
pl: Jeśli zauważysz jakiś problem podczas korzystania z Rank Math lub jednej z jego opcji - usunięcie stanów nieustalonych Rank Math rozwiązuje problem w większości przypadków. Usunięcie stanów nieustalonych nie usuwa ŻADNYCH danych dodanych przy użyciu Rank Math.

en: Ignore Query Parameters
pl: Ignoruj parametry zapytania

en: Image Custom Fields
pl: Pola niestandardowe obrazu

en: Image Preview
pl: Podgląd obrazka

en: Image SEO
pl: Obrazek SEO

en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
pl[0]: Atrybut ALT obrazu został zaktualizowany w %d wpisie.
pl[1]: Atrybut ALT obrazu został zaktualizowany w %d wpisach.
pl[2]: Atrybut ALT obrazu został zaktualizowany w %d wpisach.

en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
pl: Atrybuty ALT obrazu zostały pomyślnie zaktualizowane w %d wpisach. Proces został zatrzymany, ponieważ wykorzystałeś wszystkie środki w swojej witrynie.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
pl: Obraz wyświetlany, gdy strona główna jest udostępniana na Facebooku i innych sieciach społecznościowych. Użyj obrazów o wielkości co najmniej 1200 x 630 pikseli, aby uzyskać najlepszy obraz na urządzeniach o wysokiej rozdzielczości.

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
pl: Obraz wyświetlany, gdy twoja strona jest udostępniana na Facebooku i innych sieciach społecznościowych. Użyj obrazów o wielkości co najmniej 1200 x 630 pikseli, aby uzyskać najlepszy obraz na urządzeniach o wysokiej rozdzielczości.

en: Images
pl: Obrazki

en: Images in Sitemaps
pl: Obrazki w mapie strony

en: Import &amp; Export
pl: Import i eksport

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
pl: Importuj ustawienia wtyczek AIO SEO, globalne meta, ustawienia map witryn itp.

en: Import Author Meta
pl: Importuj dane meta autorów

en: Import Blocks
pl: Importuj bloki

en: Import Data
pl: Import danych

en: Import Locations
pl: Import lokalizacji

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
pl: Importuj ustawienia lokalizacji z wtyczki Yoast.

en: Import Locations Settings.
pl: Importuj ustawienia lokalne

en: Import News Settings
pl: Importuj ustawienia newsów

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
pl: Importuj ustawienia wiadomości z dodatku Yoast News.

en: Import Post Meta
pl: Importuj Meta wpisów

en: Import Redirections
pl: Importuj przekierowania

en: Import Schemas
pl: Importuj schematy

en: Import Settings
pl: Ustawienia importu

en: Import Social URLs of your author archive pages.
pl: Importuj społecznościowe adresy URL swoich stron archiwum autora.

en: Import Term Meta
pl: Importuj dane meta kategorii

en: Import Video Sitemap Settings
pl: Importuj ustawienia mapy witryny wideo

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
pl: Importuj ustawienia mapy witryny wideo z dodatku Yoast Video.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
pl: Zaimportuj wszystkie dane schematu dla postów, stron i niestandardowych typów postów.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
pl: Zaimportuj wszystkie przekierowania, które już skonfigurowałeś w AIO SEO Premium.

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
pl: Zaimportuj wszystkie przekierowania, które już skonfigurowałeś w Yoast Premium.

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
pl: Importuj i konwertuj wszystkie kompatybilne bloki w treści postu.

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
pl: Importuj dane, takie jak kategoria, tag i metadane CPT z SEO.

en: Import meta data from the %1$s plugin.
pl: Zaimportuj dane META z wtyczki %1$s.

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
pl: Zaimportuj meta informacje, takie jak tytuły, opisy, kluczowe słowa kluczowe, meta robotów itp. Ze stron archiwum autora.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
pl: Importuj meta informacje ze swoich postów / stron, takie jak kluczowe słowo kluczowe, tytuły, opisy, meta robotów, informacje OpenGraph itp.

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
pl: Importuj meta informacje o swoich postach / stronach, takie jak tytuły, opisy, meta robotów, informacje OpenGraph itp.

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
pl: Importuj metainformacje o swoich terminach takich jak: tytuły, opisy, dane meta robotów, informacje OpenGraph itp.

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
pl: Importuj ustawienia wtyczek, globalne meta, ustawienia map witryn itp.

en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
pl: Zaimportuj ustawienia i metadane z wtyczki %1$s.

en: Imported %s redirections.
pl: Zaimportowano %s przekierowań

en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
pl: Zaimportowane bloki z postów %1$s - %2$s z %3$s

en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
pl: Zaimportowano meta dla postów %1$s - %2$s spośród %3$s

en: Imported term meta for %s terms.
pl: Zaimportowano meta dla haseł %s.

en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
pl: Zaimportowano meta użytkownika dla użytkowników %1$s - %2$s spośród %3$s

en: Improve SEO Score
pl: Popraw punktację SEO

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
pl: W niektórych przypadkach tabele lub kolumny bazy danych Analytics nie pasują do siebie, co może powodować błędy bazy danych. To narzędzie może rozwiązać ten problem.

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
pl: W niektórych przypadkach dane wewnętrznych linków mogą pokazywać zawyżoną liczbę lub w ogóle jej nie mieć. Usunięcie danych wewnętrznych łączy może rozwiązać problem.

en: In stock
pl: Na stanie

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Include Authors Without Posts
pl: Załącz autorów bez wpisów

en: Include Empty Terms
pl: Uwzględnij puste terminy

en: Include Featured Images
pl: Uwzględnij wyróżnione obrazy

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
pl: Uwzględnij strony archiwum dla warunków tej taksonomii w mapie witryny HTML.

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
pl: Uwzględnij strony archiwum dla warunków tej taksonomii w mapie witryny XML.

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
pl: Uwzględnij strony archiwalne terminów, z którymi nie są powiązane żadne posty.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
pl: Uwzględnij archiwa autorów w mapie witryny HTML, jeśli jest włączona.

en: Include author archives in the XML sitemap.
pl: Dołącz archiwa autorów do mapy witryny XML.

en: Include in HTML Sitemap
pl: Uwzględnij w mapie witryny HTML

en: Include in Sitemap
pl: Uwzględnij w mapie witryny

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
pl: Uwzględnij odniesienia do obrazów z treści postu w mapach witryn. Pomaga to wyszukiwarkom w indeksowaniu ważnych obrazów na twoich stronach.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
pl: Dołącz również wyróżniony obraz, nawet jeśli nie pojawia się bezpośrednio w treści postu.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
pl: Dołącz ten typ postu do mapy witryny HTML, jeśli jest włączona.

en: Include this post type in the XML sitemap.
pl: Uwzględnij ten typ postu w mapie witryny XML.

en: Incoming Links
pl: Linki przychodzące

en: Index
pl: Indeks

en: India
pl: Indie

en: Indicates if the request to delete the output was for the Chat endpoint.
pl: Wskazuje, czy żądanie usunięcia danych wyjściowych dotyczyło punktu końcowego rozmowy.

en: Indicates if the request was for the Chat endpoint.
pl: Wskazuje, czy żądanie dotyczyło punktu końcowego czatu.

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Indonesian
pl: indonezyjski

en: Indoor Hobbyists
pl: Miłośnicy zajęć w pomieszczeniach

en: Informal
pl: Nieoficjalny

en: Insert Link in Content
pl: Wstaw odnośnik do treści

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
pl: Wstaw adresy URL do wysłania do API IndexNow (po jednym w wierszu, do 10 000):

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
pl: Wstaw niestandardowe nazwy pól (po meta), które zawierają adresy URL obrazów, aby uwzględnić je w mapach witryn. Dodaj po jednym w wierszu.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
pl: Wstaw osobisty adres URL profilu na Facebooku, aby pokazać autorstwo Facebooka, gdy artykuły są udostępniane na Facebooku, np.:

en: Insert/edit link
pl: Wstaw/edytuj odnośnik

en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
pl: Zainstaluj %s, aby Rank Math działał z Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatycznie dodaje wymagane metatagi na wszystkich stronach AMP.

en: Install analytics code
pl: Zainstaluj kod analityczny

en: Installing the rollback version&#8230;
pl: Instalowanie poprzedniej wersji&#8230

en: Instant Indexing
pl: Natychmiastowe indeksowanie

en: Instant Indexing module settings. %s.
pl: Ustawienia modułu Natychmiastowego indeksowania. %s.

en: Instant Indexing: Submit Page
pl: Natychmiastowe indeksowanie: Prześlij stronę

en: Instant Indexing: Submit Pages
pl: Natychmiastowe indeksowanie: Prześlij strony

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
pl: Instruuje wyszukiwarki do indeksowania i wyświetlania tych stron w wynikach wyszukiwania.

en: Insufficient results to complete the request. Please refine your query or reduce the requirements.
pl: Niewystarczające wyniki do zrealizowania żądania. Doprecyzuj zapytanie lub zmniejsz liczbę warunków.

en: Internal Links
pl: Odnośniki wewnętrzne

en: Internal Links successfully deleted.
pl: Łącza wewnętrzne zostały pomyślnie usunięte.

en: Internal server error.
pl: Wewnętrzny błąd serwera.

en: Invalid API key.
pl: Nieprawidłowy klucz API.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
pl: Nieprawidłowy klucz API. Sprawdź swój klucz API lub podłącz ponownie witrynę i spróbuj ponownie.

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy adres URL.

en: Invalid URLs provided.
pl: Podano nieprawidłowe adresy URL.

en: Invalid action selected.
pl: Wybrano niepoprawną akcję,

en: Invalid module
pl: Niepoprawny moduł

en: Invalid post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Invalid regex pattern: %s
pl: Nieprawidłowy wzorzec wyrażenia regularnego: %s

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Invalid term ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator terminu.

en: Invalid type.
pl: Nieprawidłowy rodzaj.

en: Investors
pl: Inwestorzy

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is Pillar
pl: Jest kluczowa

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
pl: Czy dziennik błędów 404 wymyka się spod kontroli? Użyj tej opcji, aby wyczyścić WSZYSTKIE dzienniki 404 wygenerowane przez twoją stronę w Rank Math 404 Monitor.

en: Israel
pl: Izrael

en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
pl: Wygląda na to, że należy ponownie nawiązać połączenie z kontami Google i RankMath. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google"> Kliknij tutaj. </a>

en: It seems that there are no stats to show right now.
pl: Wygląda na to, że w tej chwili nie ma statystyk do pokazania.

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
pl: Nie jest to bardzo miłe dla oczu i nie wpływa na SEO witryny. W rzeczywistości może to zaszkodzić - bot Google jest dość ostrożny w indeksowaniu stron wyglądających na wygenerowane automatycznie.

en: Italian
pl: włoski

en: Italy
pl: Włochy

en: Item Titles
pl: Tytuły elementu

en: Items
pl: Elementy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese
pl: japoński

en: Job Posting
pl: Stanowisko

en: Job Seekers
pl: Szukający pracy

en: Job Title
pl: Funkcja

en: Jordan
pl: Jordania

en: Journalese
pl: Dziennikarski

en: KML File
pl: Plik KML

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Keyword Rank Tracker
pl: Śledzenie rankingu słów kluczowych

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Knowledge Base Articles:
pl: Artykuły bazy wiedzy:

en: Korea, Republic Of
pl: Republika Korei

en: Korean
pl: koreański

en: LEI Code
pl: Kod LEI (identyfikator podmiotu prawnego, ang. Legal Entity Identifier)

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
pl: Etykieta używana dla elementu błędu 404 w ścieżce.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
pl: Etykieta używana jako link do strony głównej (pierwszy element) w ścieżce nawigacyjnej.

en: Large
pl: Duże

en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
pl: Ostatnich ###PERIOD_DAYS### Dni

en: Last 30 Days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Last Accessed
pl: Ostatni dostęp

en: Last Mod.
pl: Ostatnia mod.

en: Last Modified
pl: Ostatnia zmiana

en: Last modification date of the current post/page
pl: Data ostatniej modyfikacji bieżącego postu / strony

en: Latest Blog Posts from Rank Math
pl: Najnowsze wpisy na blogu Rank Math

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Latitude and longitude values separated by comma.
pl: Wartości szerokości i długości geograficznej oddzielone przecinkiem.

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Latvian
pl: łotewski

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
pl: Dowiedz się więcej o <a href="%s" target="_blank"> pliku KML </a>.

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.
pl: Dowiedz się więcej o <a href="%s" target="_blank">mapach witryn XML</a>.

en: Learn more about Email Reports.
pl: Dowiedz się więcej o raportach e-mail.

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
pl: Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z połączenia konta. TUTAJ

en: Learn more about what data is and isn't tracked.
pl: Dowiedz się więcej o tym, jakie dane są śledzone, a jakie nie.

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
pl: Pozostaw to pole puste, aby WordPress mógł dynamicznie obsługiwać zawartość. Jeśli rzeczywisty plik robots.txt znajduje się w folderze głównym witryny, ta opcja nie zadziała i musisz edytować plik bezpośrednio lub usunąć go, a następnie edytować z tego miejsca.

en: Legal Name
pl: Nazwa prawna

en: Less than a minute
pl: Mniej niż minuta

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
pl: Pozwól, aby Rank Math analizował Twoją witrynę i jej zawartość za pomocą ponad 70 różnych testów, aby dostarczyć Ci dopasowaną analizę SEO.

en: Link Builder
pl: Budowniczy linków

en: Link Counter
pl: Licznik linków

en: Link Suggestion Titles
pl: Tytuły sugerowanych linków

en: Link Suggestions
pl: Sugestie linkowania

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link inserted.
pl: Odnośnik został wstawiony.

en: Link selected.
pl: Wybrano odnośnik.

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
pl: Link do użycia na stronie głównej (pierwszy element) w ścieżce nawigacyjnej.

en: Links
pl: Odnośniki

en: Links Per Sitemap
pl: Liczba linków w mapie strony

en: Links:
pl: Linki:

en: List of attachment IDs for which to generate alt text.
pl: Lista identyfikatorów załączników, dla których ma zostać wygenerowany tekst alternatywny.

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
pl: Lista nazw pól niestandardowych, które należy uwzględnić w analizie strony. Dodaj po jednym w wierszu.

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Local SEO
pl: Lokalizacja SEO

en: Location
pl: Miejsce

en: Locations Sitemap %1$s %2$s
pl: Lokalizacje mapy stron %1$s %2$s

en: Log Count
pl: Licznik wpisów

en: Log Limit
pl: Limit dziennika

en: Log cleared - %d items deleted.
pl: Dziennik wyczyszczony - %d elementów usuniętych.

en: Log item successfully deleted.
pl: Dziennik został pomyślnie usunięty.

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Loopback requests to %s are blocked. This may prevent scheduled tasks from running. Please check your server configuration.
pl: Żądania pętli zwrotnej do %s są blokowane. Może to uniemożliwić uruchomienie zaplanowanych zadań. Sprawdź konfigurację serwera.

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
pl: Macedonia

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
pl: Twórz dowolne historie utworzone za pomocą wtyczki WordPress Web Stories SEO-Ready z automatyczną obsługą tagów Schema i Meta.

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
pl: Upewnij się, że słowa kluczowe ustawione dla postów pojawiają się w ich tytułach.

en: Make themes work multilingual option in WPML settings
pl: Opcja „Umożliw działanie motywów wielojęzycznych” w ustawieniach WPML

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
pl: Spraw by podcasty były odkrywane przez Google Podcasts, Apple Podcasts, i podobne serwisy z kanałami RSS podcastów i schematami generowanymi przez  Rank Math.

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Manage All Redirections
pl: Zarządzaj przekierowaniami

en: Manage Redirections
pl: Menedżer przekierowań

en: Manage This Redirection
pl: Zarządzaj tym przekierowaniem

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Mark this page
pl: Zaznacz tę stronę

en: Max Pages
pl: Maksymalna liczba stron

en: Max number of links on each sitemap page.
pl: Maksymalna liczba linków na każdej stronie mapy witryny.

en: Max pages number
pl: Maksymalna liczba stron

en: Maximum number of links to include for each post type.
pl: Maksymalna liczba odnośników do załączenia w każdym z rodzajów treści.

en: Menu URL
pl: URL menu

en: Meta to add or update data.
pl: META do dodania lub zaktualizowania

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Misc Pages
pl: Różne strony

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
pl: Brakuje niektórych wpisów / stron w danych Analytics? Wyczyść indeks i utwórz nowy, aby uzyskać dokładniejsze statystyki.

en: Mode
pl: Tryb

en: Mode to set
pl: Tryb do ustawienia

en: Modified Date
pl: Data modyfikacji

en: Modified date with custom formatting pattern.
pl: Data modyfikacji niestandardowym wzorem formatowania.

en: Module slug
pl: Slug modułu

en: Module state either on or off
pl: Stan modułu jest włączony lub wyłączony

en: Modules
pl: Moduły

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
pl: Monitoruj uszkodzone strony, które niszczą wrażenia użytkownika i wpływają na SEO. %s.

en: More powerful options are available in the PRO version.
pl: Więcej potężnych opcji jest dostępnych w wersji PRO.

en: Morocco
pl: Maroko

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
pl: Większość motywów WordPress umieszcza slogan witryny w widocznym miejscu (wewnątrz tagów nagłówka u góry strony). Użycie odpowiedniego sloganu może zwiększyć atrakcyjność witryny.

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Movie Buffs
pl: Miłośnicy kina

en: Multiple Locations are available in the %s.
pl: Wiele lokalizacji jest dostępnych w %s.

en: Music
pl: Muzyka

en: Musicians
pl: Muzycy

en: Myanmar
pl: Mjanma

en: NAICS Code
pl: Kod NAICS (System klasyfikacji przemysłu w USA)

en: NEW
pl: NOWOŚĆ

en: NEW!
pl: NOWOŚĆ!

en: Name
pl: Nazwisko

en: Name of current post type (plural)
pl: Nazwa bieżącego typu postu (liczba mnoga)

en: Name of current post type (singular)
pl: Nazwa bieżącego typu postu (liczba pojedyncza)

en: Narrative
pl: Narracyjny

en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
pl: Przejdź do %1$sUstawienia > Czytanie%2$s i wyłącz tę opcję: „Zniechęcaj wyszukiwarki do indeksowania tej witryny”.

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
pl: Potrzebujesz czystego konta lub nie możesz uruchomić narzędzia analizy SEO? Opróżnienie danych analizy może rozwiązać problem. Opróżnianie danych analizy SEO jest całkowicie bezpieczne i nie usuwa żadnych istotnych danych z Twojej witryny.

en: Netherlands
pl: Holandia

en: New Year Sale
pl: Wyprzedaż noworoczna

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New redirection created.
pl: Utworzono nowe przekierowanie.

en: New!
pl: Nowość!

en: News Article
pl: News

en: News Settings imported successfully.
pl: Ustawienia wiadomości zostały pomyślnie zaimportowane.

en: News Sitemap
pl: Mapa strony z newsami

en: Next data fetch on %s
pl: Pobieranie danych zaplanowano na %s

en: Next steps&hellip;
pl: Następne kroki&hellip;

en: Next update on %s (in %s)
pl: Następna aktualizacja %s (w %s)

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No 404 log data found.
pl: Nie znaleziono danych dziennika 404.

en: No Archive
pl: Brak archiwum

en: No Internal Links data found.
pl: Nie znaleziono danych dotyczących linków wewnętrznych.

en: No Rank Math transients found.
pl: Nie znaleziono stanów przejściowych Rank Math.

en: No Redirections found.
pl: Nie znaleziono przekierowań

en: No Snippet
pl: Brak fragmentu

en: No URLs provided.
pl: Nie wprowadzono adresów URL.

en: No backup key found to delete.
pl: Nie znaleziono klucza zapasowego do usunięcia.

en: No collation mismatch to fix.
pl: Brak niezgodności sortowania do naprawienia.

en: No data found for the researched keyword.
pl: Nie znaleziono danych dla wyszukiwanego słowa kluczowego.

en: No file selected for upload.
pl: Nie wybrano pliku do wczytania.

en: No items found.
pl: Nie znaleziono żadnego elementu.

en: No matches found.
pl: Nie znaleziono pasujących pozycji.

en: No post found.
pl: Nie znaleziono posta.

en: No posts found to convert.
pl: Nie znaleziono wpisów do konwersji.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
pl: Nie dodano jeszcze przekierowań. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection"> Dodaj nowe przekierowanie </a>

en: No redirections found in Trash.
pl: W koszu nie ma przekierowań

en: No results found for the given query. Please modify your request and try again
pl: Nie znaleziono wyników dla danego zapytania. Zmodyfikuj zapytanie i spróbuj ponownie

en: No schema found.
pl: Brak schematu.

en: No settings found to be imported.
pl: Nie znaleziono ustawień, które można zaimportować.

en: No sitemaps found.
pl: Nie znaleziono map witryn.

en: No token
pl: Brak tokena

en: No valid ID found.
pl: Brak prawidłowego ID.

en: No valid action found.
pl: Nie znaleziono prawidłowej akcji.

en: No valid id found.
pl: Nie znaleziono prawidłowego identyfikatora.

en: No, I don't want it
pl: Nie, nie potrzebuję tego.

en: No, maybe later
pl: Może później

en: Nofollow Domains
pl: Domeny nofollow

en: Nofollow Exclude Domains
pl: Wykluczenia nofollow domen

en: Nofollow External Links
pl: Nofollow dla linków zewnętrznych

en: Nofollow Image File Links
pl: Nofollow dla łącz plików graficznych

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
pl: Nie indeksuj pustych kategorii i archiwów

en: Noindex Paginated Single Pages
pl: NOINDEX dla pojedynczych stron z paginacją

en: Noindex Password Protected Pages
pl: Noindex dla stron chronionych hasłem

en: Noindex Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania Noindex

en: Noindex Subpages
pl: NOINDEX dla podstron

en: None
pl: Brak

en: None (Click here to set one)
pl: Brak (kliknij tutaj, aby ustawić)

en: Norton Ownership Verification Page
pl: Strona weryfikacji własności Norton

en: Norton Safe Web Verification ID
pl: Identyfikator weryfikacji Norton Safe Web

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian
pl: norweski

en: Not Connected
pl: Nie połączono

en: Not Given
pl: Nie podarowane

en: Not Set
pl: Nie ustawiono

en: Not a valid settings founds to delete cache.
pl: Nie znaleziono prawidłowych ustawień usuwania pamięci podręcznej.

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Note
pl: Uwaga

en: Note:
pl: Adnotacja:

en: Now!
pl: Teraz!

en: Number of Employees
pl: Liczba pracowników

en: Numbered
pl: Numerowana

en: Object Type i.e. post, term, user
pl: Typ obiektu, tj. wpis, termin, użytkownik

en: Object unique id
pl: Unikalny identyfikator obiektu

en: Objective
pl: Obiektywny

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
pl: Oczywiście, jeśli nie podasz słowa kluczowego Focus Math do pracy, nie może on dać żadnej użytecznej opinii.

en: Off
pl: Wyłącz

en: On
pl: Włącz

en: On-Page Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane na stronie

en: On-Page Analysis
pl: Analiza na stronie

en: On-Page General Settings
pl: Ustawienia ogólne na stronie

en: On-Page Schema Settings
pl: Ustawienia schematów na stronie

en: On-Page Social Settings
pl: Ustawienia społecznościowe na stronie

en: Online Documentation
pl: Dokumentacja online

en: Online Event URL
pl: Adres URL wydarzenia online

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
pl: Dodaje atrybut <code>nofollow</code> do odsyłacza, jeśli domena docelowa znajduje się na tej liście. Wpisuj po jednej wartości w każdej linii. Pozostaw puste, aby zastosować <code>nofollow</code> dla <strong> WSZYSTKICH </strong> domen zewnętrznych.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
pl: Ups! Zbyt wiele żądań w krótkim czasie. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

en: Open External Links in New Tab/Window
pl: Otwieraj zewnętrzne linki w nowym oknie / karcie

en: OpenGraph Thumbnail
pl: Miniatura OpenGraph

en: Opening Hours
pl: Godziny otwarcia

en: Opening Hours Format
pl: Format godzin otwarcia

en: Opening Time
pl: Czas otwarcia

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Opinionated
pl: Mocno sugerujący

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
pl: Zoptymalizuj strony WooCommerce pod kątem wyszukiwarek, dodając wymagane metadane i schemat produktu, dzięki którym Twoja witryna będzie się wyróżniać w SERP.

en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
pl: Zoptymalizuj wyszukiwanie lokalne i Bazę Wiedzy za pomocą tych ustawień. %s.

en: Order by.
pl: Sortuj według.

en: Order.
pl: Kolejność.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization Logo
pl: Logo organizacji

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
pl: Logo organizacji dodane w lokalnych ustawieniach SEO.

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization URL
pl: URL organizacji

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
pl: Adres URL organizacji dodano do ustawień lokalizacji SEO

en: Other Business Website
pl: Inna strona biznesowa

en: Other Personal Website
pl: Inna strona osobista

en: Others
pl: Inne

en: Outdoor Enthusiasts
pl: Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
pl: Wyjściowa lista kategorii powiązanych z bieżącym postem, z opcjami dostosowywania.

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
pl: Wyjściowa lista tagów powiązanych z bieżącym postem, z opcjami dostosowywania.

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
pl: Wyjściowa lista terminów z podstawowej taksonomii powiązanej z bieżącym postem.

en: Overview
pl: Przegląd

en: PRO options are enabled.
pl: Opcje PRO są włączone.

en: Package Tracking
pl: Śledzenie przesyłek

en: Page
pl: Strona

en: Page %1$d of %2$d
pl: Strona %1$d z %2$d

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Page Number
pl: Numer strony

en: Page not found
pl: Strona nie została znaleziona

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
pl: Numer strony z kontekstem (tj. Strona 2 z 4). Wyświetlany tylko na stronie 2. i kolejnych.

en: Page number.
pl: Numer strony.

en: Pages
pl: Strony

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Parents
pl: Rodzice

en: Payroll
pl: Lista płac

en: Performer
pl: Wykonawca

en: Performer Name
pl: Nazwa wykonawcy

en: Performer URL
pl: URL wykonawcy

en: Permalink Structure
pl: Struktura linków bezpośrednich

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
pl: Permalinki są ustawione na niestandardową strukturę, ale tytuły postów nie pojawiają się w linkach bezpośrednich.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
pl: Linki bezpośrednie mają ustawioną wartość domyślną. <em> Przyjazne linki bezpośrednie </em> są wyłączone.

en: Person
pl: Osoba

en: Person or Company
pl: Osoba lub firma

en: Person/Organization Name
pl: Osoba/Organizacja

en: Personal Blog
pl: Blog osobisty

en: Personal Portfolio
pl: Osobiste portfolio

en: Persuasive
pl: Przekonujący

en: Pet Owners
pl: Właściciele zwierząt

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Photographers
pl: Fotografowie

en: Pillar Content
pl: Kluczowa treść

en: Pinterest Account
pl: Konto Pinterest

en: Pinterest Verification ID
pl: Identyfikator weryfikacji Pinterest

en: Play icon
pl: Ikona PLAY

en: Please activate ACF plugin to use this module.
pl: Włącz wtyczkę ACF, aby korzystać z tego modułu.

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
pl: Aktywuj wtyczkę BuddyPress, aby korzystać z tego modułu.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
pl: Włącz wtyczkę Web Stories, aby korzystać z tego modułu.

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
pl: Aktywuj wtyczkę WooCommerce, aby korzystać z tego modułu.

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
pl: Włącz wtyczkę bbPress, aby korzystać z tego modułu.

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
pl: Aktywuj wtyczkę WPML String Translation, aby przekonwertować wartości ustawienia Rath Math w różnych językach.

en: Please add at least one valid source URL.
pl: Dodaj co najmniej jeden prawidłowy źródłowy adres URL.

en: Please connect your account to use the Content AI.
pl: Połącz swoje konto, aby korzystać z treści SI.

en: Please enable Redirections module.
pl: Włącz moduł Przekierowania.

en: Please enter a valid URL.
pl: Proszę wprowadzić poprawny adres URL.

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
pl: Aktywuj tylko jedną wtyczkę SEO, w przeciwnym razie możesz stracić swoje pozycje w rankingu i ruch. %s.

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
pl: Aktywuj tylko jedną wtyczkę mapy witryny, w przeciwnym razie możesz stracić swoje pozycje w rankingu i ruch. %s.

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
pl: Pamiętaj, że spowoduje to dodanie adresów URL stron załączników do mapy witryny, a nie bezpośrednich adresów URL obrazów.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
pl: Proszę sprawdzić wartości wprowadzone w polach, ponieważ nie są one bezpieczne. Wprowadź wymagane zmiany i spróbuj ponownie.

en: Please try reconnecting.
pl: Spróbuj połączyć się ponownie.

en: Please update
pl: Proszę zaktualizować

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
pl: Aby móc korzystać z tej funkcji, zaktualizuj wtyczkę Rank Math SEO do najnowszej wersji.

en: Please use the correct format.
pl: Proszę użyć poprawnego formatu.

en: Plugin deactivated successfully.
pl: Wtyczka została wyłączona.

en: Plugin rollback successful.
pl: Cofnięcie wersji wtyczki powiodło się.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
pl: Ustawienia wtyczek i metadane z całej witryny.

en: Plugin subscription plan
pl: Plan subskrypcji wtyczki

en: Podcast Listeners
pl: Odbiorcy podcastów

en: Poetic
pl: Poetycki

en: Poland
pl: Polska

en: Polish
pl: polski

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portuguese
pl: portugalski

en: Post Author
pl: Autor wpisu

en: Post Categories
pl: Kategorie wpisu

en: Post Category
pl: Kategoria wpisu

en: Post Excerpt
pl: Zajawka wpisu

en: Post Excerpt Only
pl: Tylko zajawka wpisu

en: Post Formats
pl: Formaty wpisów

en: Post Formats Archive
pl: Archiwum formatów postów

en: Post ID
pl: Identyfikator wpisu

en: Post ID.
pl: Identyfikator wpisu.

en: Post Tag
pl: Tag postu

en: Post Tags
pl: Tagi wpisu

en: Post Thumbnail
pl: Obrazek wyróżniający

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Post Title of parent page
pl: Tytuł postu strony nadrzędnej

en: Post Titles Missing Focus Keywords
pl: Tytuły postów z brakującymi słowami kluczowymi

en: Post Type Name Plural
pl: Nazwa bieżącego typu postu (liczba mnoga)

en: Post Type Name Singular
pl: Nazwa bieżącego typu postu

en: Post Type.
pl: Typ treści.

en: Post Types:
pl: Typy treści:

en: Post URL
pl: Adres URL wpisu

en: Post permalink structure is set to %s.
pl: Struktura łącza bezpośredniego wpisu jest ustawiona na %s.

en: Post re-index in progress.
pl: Trwa ponowne indeksowanie postów.

en: Post scores
pl: Punkty wpisu

en: Posts
pl: Wpisy

en: Posts meta import failed.
pl: Importowanie danych META postów nie powiodło się.

en: Posts/Terms Limit
pl: Ograniczenie wpisy/taksonomie

en: Powered by %s
pl: Zasilane przez %s

en: Powerful Schema Generator
pl: Potężny generator schematów

en: Prefix Breadcrumb
pl: Prefiks ściezki

en: Prefix for the breadcrumb path.
pl: Prefiks ścieżki nawigacyjnej.

en: Preparation Time
pl: Czas przygotowania

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
pl: Zapobiegaj indeksowaniu stron archiwizowanych przez wyszukiwarki.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
pl: Zapobiegaj wyświetlaniu stronicowanych stron pojedynczych stron i postów w wynikach wyszukiwania. Dotyczy to również strony Blog.

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
pl: Zapobiegaj indeksowaniu stron i postów chronionych hasłem przez wyszukiwarki.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
pl: Zapobiegaj indeksowaniu stron wyników wyszukiwania przez wyszukiwarki. Wyniki wyszukiwania można uznać za słabej jakości treść i może to powodować podatność na problemy z treścią.

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
pl: Zapobiega wyświetlaniu zajawek w wynikach wyszukiwania

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
pl: Zapobiega indeksowaniu obrazów na stronie przez Google i inne wyszukiwarki

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
pl: Zapobiega indeksowaniu stron i wyświetlaniu ich na stronach wyników wyszukiwania

en: Prevents search engines from following links on the pages
pl: Uniemożliwia wyszukiwarkom korzystanie z poniższych łączy na stronach

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
pl: Zapobiega wyświetlaniu przez wyszukiwarki linków do stron w pamięci podręcznej

en: Price
pl: Cena

en: Price Currency
pl: Waluta

en: Price Range
pl: Przedział cenowy

en: Price Valid Until
pl: Cena ważna do

en: Primary Taxonomy
pl: Pierwotna taksonomia

en: Primary Terms
pl: Podstawowe taksonomie

en: Product
pl: Produkt

en: Product Brand
pl: Marka produktu

en: Product Currency
pl: Waluta produktu

en: Product In-Stock
pl: Produkt w magazynie

en: Product Price
pl: Cena produktu

en: Product SKU
pl: SKU produktu

en: Product Support
pl: Wsparcie produktu

en: Product's SKU of the current product
pl: Kod SKU dla bieżącego produktu

en: Product's SKU.
pl: SKU produktu

en: Product's brand of the current product
pl: Marka obecnego produktu

en: Product's brand.
pl: Marka produktu.

en: Product's price of the current product
pl: Cena bieżącego produktu

en: Product's price.
pl: Cena produktu

en: Product's short description of the current product
pl: Krótki opis bieżącego produktu

en: Product's short description.
pl: Krótki opis produktu

en: Products
pl: Produkty

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
pl: Produkty oznaczone &ldquo;%s&rdquo;

en: Professionals
pl: Zawodowcy

en: Property
pl: Właściwość

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
pl: Z dumą wyświetlaj obliczony wynik SEO jako odznakę w interfejsie użytkownika. Można ją wyłączyć dla określonych wpisów w edytorze postów.

en: Provide a detailed description of your organization.
pl: Podaj szczegółowy opis swojej organizacji.

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
pl: Podaj odpowiednie szczegóły swojej firmy, które chcesz uwzględnić w schemacie organizacyjnym.

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
pl: Data publikacji aktualnego postu / strony <strong> LUB </strong> określona data w archiwum daty

en: Publish date with custom formatting pattern.
pl: Data publikacji z niestandardowym wzorem formatowania.

en: Published Date
pl: Data publikacji

en: Purge Analytics Cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną Analytics

en: RSS After Content
pl: RSS po treści

en: RSS Before Content
pl: RSS przed treścią

en: Rank Math Dashboard
pl: Kokpit Rank Math

en: Rank Math Free
pl: Bezpłatne Rank Math

en: Rank Math Knowledge Base
pl: Baza wiedzy Rank Math

en: Rank Math Overview
pl: Przegląd Rank Math

en: Rank Math SEO Redirection Debugger
pl: Rank Math SEO - Debugowanie przekierowań

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
pl: Rank Math SEO to najlepsza wtyczka SEO dla WordPress, która łączy funkcje wielu narzędzi SEO i narzędzi AI SEO w jednym pakiecie i pomaga zwielokrotnić ruch z wyszukiwarek.

en: Rank Math Team
pl: Zespół Rank Math

en: Rank Math WordPress SEO plugin
pl: Wtyczka Rank Math WordPress SEO

en: Rank Math [SEO Report] - %s
pl: Rank Math [SEO Raport] - %s

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
pl: Rank Math pozwala ustawić frazę kluczową dla każdego wpisu i strony, którą piszesz - opcja znajduje się w „Boksie META”, który pojawia się pod edytorem tekstu na ekranie, w którym piszesz i edytujesz treść.

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
pl: W Twojej witrynie włączona jest opcja automatycznej aktualizacji Rank Math.

en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
pl: Nie można połączyć Rank Math, ponieważ adres URL Twojej witryny nie wygląda na prawidłowy. Jeśli nazwa domeny zawiera znaki specjalne, użyj odpowiedniego kodowania %1$s &amp; %2$s na stronie %3$s.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
pl: Rank Math nie mógł wykryć, czy plik robots.txt istnieje, czy nie, z powodu problemu z systemem plików. Wprowadzona tutaj zawartość pliku może nie zostać zastosowana.

en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
pl: Rank Math generuje tylko domyślne mapy witryn, a WPML zajmuje się resztą. Gdy bot wyszukiwarki indeksuje dowolny post / stronę, wyświetla się tag hreflang, który pomaga indeksować przetłumaczone strony. Jest to jedna z zalecanych metod Google. Proszę %s

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
pl: Rank Math wykrył nowe typy postów (%1$s). Sprawdź ustawienia <a href="%2$s">Tytułów i META</a> oraz <a href="%3$s">Mapy witryny</a>.

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
pl: Rank Math wykrył nowe typy postów (%1$s). Sprawdź ustawienia <a href="%2$s">Tytułów i META</a>.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
pl: Wykryliśmy nowe typy postów %1$s. Sprawdź ustawienia <a href="%2$s">Tytułów i META</a> oraz <a href="%3$s">Mapy witryny</a>.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
pl: Rank Math wykrył nowe typy treści: %1$s. Warto sprawdzić ustawienia <a href="%2$s">Tytuły i meta</a>.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
pl: Rank Math importuje najnowsze dane z połączonych usług Google, pozostało %1$s.

en: Rank Math plugin could not be connected.
pl: Wtyczka Rank Math nie może zostać połączona.

en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
pl: Rank Math wymaga wersji PHP %s lub wyższej. Zaktualizuj PHP, aby uruchomić tę wtyczkę.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
pl: Rank Math używa tych kluczowych słów kluczowych do analizy treści na stronie. Może stwierdzić, czy dobrze wykonałeś optymalizację tekstu pod kątem rangi tych słów kluczowych.

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
pl: Oceń swoje treści dzięki potędze PRO i SI

en: Re-create Missing Database Tables
pl: Ponownie utwórz brakujące tabele bazy danych

en: Re-create Tables
pl: Ponownie utwórz tabele

en: React Settings UI
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika React

en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
pl: Przeczytaj <a href="%1$s" target="_blank"> ten artykuł </a>, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące konfigurowania konta Google Webmaster i zapewniania Rank Math współpracy z Google Search Console.

en: Read Only
pl: Tylko do odczytu

en: Read more
pl: Dowiedz się więcej

en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
pl: Gotów do przełączenia się na Google Analytics 4? %s

en: Reasons
pl: Powód

en: Rebuild Index
pl: Utwórz indeks od nowa

en: Rebuild Index for Analytics
pl: Odbuduj indeks dla Analytics

en: Recalculate Scores
pl: Przelicz wyniki

en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
pl: Ponowne przeliczanie wyników SEO dla artykułów %1$s - %2$s...

en: Receive Analytics reports periodically in email.
pl: Otrzymuj okresowo raporty Analytics w wiadomości e-mail.

en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
pl: Otrzymuj okresowe raporty wydajności SEO za pośrednictwem poczty e-mail. Po włączeniu i zapisaniu opcji możesz zobaczyć %1$s podgląd tutaj %2$s.

en: Recipe
pl: Przepis

en: Recipe Ingredients
pl: Składniki przepisu

en: Recipe Instructions
pl: Instrukcja przepisu

en: Recipe Video Description
pl: Opis przepisu wideo

en: Recipe Video Name
pl: Nazwa przepisu wideo

en: Recipe Video Thumbnail
pl: Ikona przepisu wideo

en: Recipe Yield
pl: Wydajność przepisu

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
pl: Rejestruje adresy URL, pod którymi użytkownicy i wyszukiwarki napotykają błędy 404. Możesz także włączyć przekierowania, by przekierować błędne odwołanie pod innych adres URL.

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Redirect Attachments
pl: Przekieruj załączniki

en: Redirect Orphan Attachments
pl: Przekieruj osierocone załączniki

en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
pl: Przekieruj wszystkie adresy URL stron załączników do postów, w których się pojawiają. Aby uzyskać bardziej zaawansowaną kontrolę przekierowań, użyj wbudowanego %s.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
pl: Przekieruj załączniki bez nadrzędnego postu na ten adres URL. Pozostaw puste, aby nie było przekierowań.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
pl: Łatwo przekierowuj nieistniejącą treść za pomocą kodów stanu 301 i 302. Może to pomóc poprawić ranking witryny. Obsługuje również wiele innych kodów odpowiedzi.

en: Redirect the current URL
pl: Przekieruj aktualny adres URL

en: Redirect to Homepage
pl: Przekierowanie na stronę główną

en: Redirecting from
pl: Przekierowanie z

en: Redirecting in %s seconds...
pl: Przekierowanie w %s sekund...

en: Redirection Count
pl: Licznik przekierowań

en: Redirection Debugger
pl: Debugger przekierowań

en: Redirection Hits
pl: Odsłony przekierowań

en: Redirection ID
pl: Identyfikator przekierowania

en: Redirection Manager
pl: Menedżer przekierowań

en: Redirection Settings
pl: Ustawienia przekierowania

en: Redirection Type
pl: Typ przekierowań

en: Redirection URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Redirection rules successfully deleted.
pl: Reguły przekierowania zostały pomyślnie usunięte.

en: Redirection successfully activated.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie włączone.

en: Redirection successfully deactivated.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie wyłączone.

en: Redirection successfully deleted.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie usunięte.

en: Redirection successfully moved to Trash.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie przeniesione do kosza.

en: Redirection successfully restored.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie przywrócone.

en: Redirection updated successfully.
pl: Przekierowanie zostało pomyślnie zaktualizowane.

en: Redirections
pl: Przekierowania

en: Redirections Manager
pl: Menedżer przekierowań

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
pl: Przekierowania można wyeksportować do pliku .htaccess w celu szybszego przekierowania, w pozycjach SEO> Ustawienia> Import / Eksport.

en: Referer
pl: Odsyłający

en: Regex
pl: Wyrażenie regularne

en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
pl: Zarejestruj się w Google Search Console i zweryfikuj swoją witrynę, dodając kod do <a href="%1$s">Ustawienia &gt; Narzędzia weryfikacji</a>, a następnie przejdź do <a href="%2$s"> Ustawienia Wyszukiwarek </a>, aby uwierzytelnić i połączyć witrynę.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
pl: Usuń /category/ z adresów URL archiwów kategorii. %s <br> Np. <code> strona.com/category/moja-kategoria/ </code> staje się <code> strona.com/moja-kategoria</code>

en: Remove Generator Tag
pl: Usuń tag generatora

en: Remove Rank Math Transients
pl: Usuń stany przejściowe wtyczki Rank Math

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
pl: Usuń dane znaczników schematu ze stron archiwum sklepu WooCommerce.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
pl: Usuń znaczniki schematu z archiwów sklepów

en: Remove Snippet Data
pl: Usuń dane Snippet

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
pl: Usuń tag generatora WooCommerce z kodu źródłowego.

en: Remove base
pl: Usuń bazę

en: Remove category base
pl: Usuń bazę kategorii

en: Remove custom canonical URL
pl: Usuń własny adres kanoniczny URL

en: Remove parent slugs from category URL.
pl: Usuń nadrzędne slugi z adresu URL kategorii.

en: Remove prefix from category URL.
pl: Usuń prefiks z URL kategorii.

en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
pl: Usuń prefiks, taki jak %1$s z adresu URL produktu wybranego w %2$s

en: Remove redirection
pl: Usuń przekierowanie

en: Remove schema data from %s.
pl: Usuń dane schematu z %s.

en: Remove transients
pl: Usuń stany przejściowe

en: Repeat Count
pl: Licznik powtórzeń

en: Repeat Frequency
pl: Częstotliwość powtarzania

en: Reservations
pl: Rezerwacje

en: Reset Options
pl: Zresetuj ustawienia

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Response Code
pl: Kod odpowiedzi

en: Response Code Help
pl: Pomoc dotycząca kodu odpowiedzi

en: Response Message
pl: Wiadomość odpowiedzi

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Restore
pl: Przywróć

en: Results for %s
pl: Wyniki dla %s

en: Results per page.
pl: Wyniki na stronę.

en: Retirees
pl: Emeryci

en: Review (Unsupported)
pl: Recenzja (nieobsługiwana)

en: Review 404 errors on your site
pl: Sprawdź błędy 404 w swojej witrynie

en: Review analytics and sitemaps
pl: Przejrzyj analizy i mapy witryn

en: Rewrite Titles
pl: Przepisz tytuły

en: Roadside Assistance
pl: Pomoc drogowa

en: Robots Meta
pl: Dane dla robotów

en: Role Manager
pl: Menedżer ról

en: Rollback Plugin
pl: Przywracanie wtyczki

en: Romania
pl: Rumunia

en: Romanian
pl: rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: SEO Analysis for this page
pl: Analiza SEO dla tej strony

en: SEO Analyzer
pl: Analizer SEO

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
pl: Dane analizy SEO zostały już wyczyszczone.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
pl: Dane analizy SEO zostały pomyślnie usunięte.

en: SEO Desc
pl: Opis SEO

en: SEO Description
pl: Opis SEO

en: SEO Details
pl: Szczegóły SEO

en: SEO Email Reports
pl: Raporty e-mail SEO

en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
pl: Uwaga SEO: właśnie zmieniłeś slug posta %1$s, a Rank Math automatycznie utworzył przekierowanie. Możesz edytować przekierowanie, <a href="%2$s"> klikając tutaj </a>.

en: SEO Report of Your Website
pl: Raport SEO dla twojego serwisu

en: SEO Score
pl: Punktacja SEO

en: SEO Score Position
pl: Pozycja punktacji SEO

en: SEO Score Post Types
pl: Typy wpisów do oceny SEO

en: SEO Score Template
pl: Szablon punktacji SEO

en: SEO Score: Bad
pl: Punktacja SEO: Źle

en: SEO Score: Good
pl: Punktacja SEO: Dobrze

en: SEO Score: Ok
pl: Punktacja SEO: W porządku

en: SEO Settings
pl: Ustawienia SEO

en: SEO Settings for %s
pl: Ustawienia SEO dla %s

en: SEO Settings for Date Archives
pl: Ustawienia SEO dla archiwów dat

en: SEO Settings for Search Page
pl: Ustawienia SEO strony wyszukiwania

en: SEO Title
pl: Tytuł SEO

en: SEO Titles
pl: Tytuły SEO

en: SEO Titles &amp; Meta
pl: Tytuł SEO i Meta

en: SEO by Rank Math
pl: SEO według Rank Math

en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
pl[0]: Meta SEO została pomyślnie zaktualizowana w %d elemencie.
pl[1]: Meta SEO została pomyślnie zaktualizowana w %d elementach.
pl[2]: Meta SEO została pomyślnie zaktualizowana w %d elementach.

en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
pl: Meta SEO została pomyślnie zaktualizowana w %d wpisach. Proces został zatrzymany, ponieważ wykorzystałeś wszystkie środki w swojej witrynie.

en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
pl: Opcje SEO związane z polecanymi obrazami i mediami pojawiającymi się w treści postu. %s.

en: Salary
pl: Wynagrodzenie

en: Salary Currency
pl: Waluta wynagrodzenia

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Satirical
pl: Satyryczny

en: Saturday
pl: sobota

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Schema
pl: Schemat

en: Schema (Structured Data)
pl: Schemat (dane strukturalne)

en: Schema Type
pl: Typ struktury

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
pl: Artykuł

en: Screen Content
pl: Zawartość ekranu

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Console Verification Page
pl: Strona weryfikacji w Search Console

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
pl: Optymalizacja wyszukiwarek według Rank Math - https://rankmath.com/

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
pl: Optymalizacja wyszukiwarek według Rank Math PRO - https://rankmath.com/

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Search Query
pl: Wyszukiwana fraza

en: Search Results Format
pl: Format wyników wyszukiwania

en: Search Results Title
pl: Tytuł wyników wyszukiwania

en: Search Traffic
pl: Ruch z wyszukiwarki

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
pl: Wyszukiwarki mogą wyraźnie wyświetlać kontaktowy numer telefonu dla użytkowników mobilnych.

en: Search query (only available on search results page)
pl: Wyszukiwane hasło (dostępne tylko na stronie wyników wyszukiwania)

en: Search.
pl: Szukaj.

en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
pl: Zobacz swoje dane Google Search Console, Analytics i AdSense bez opuszczania panelu WP. %s.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
pl: Adres URL twojej strony zmienił się przed tym, jak połączyłeś się z  Rank Math.

en: Select Account
pl: Wybierz konto

en: Select Page
pl: Wybierz stronę

en: Select Post Type
pl: Wypierz typ wpisu

en: Select Post Types
pl: Wybierz rodzaje wpisów

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
pl: Wybierz taksonomię marki produktu, aby użyć jej w znacznikach Schema.org i OpenGraph.

en: Select Taxonomies
pl: Wybierz taksonomie

en: Select a page
pl: Wybierz stronę

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
pl: Wybierz stronę w swojej witrynie, na której chcesz wyświetlić metadane o lokalnym biznesie.

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
pl: Wybierz niestandardowe ustawienia meta robotów, takie jak dla stron archiwum. W przeciwnym razie zostanie użyta domyślna meta, zgodnie z ustawieniem na karcie Global Meta.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
pl: Wybierz niestandardowe meta robotów dla strony autora, takie jak <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code> itp. W przeciwnym razie zostanie użyta domyślna meta, ustawiona na karcie Ogólne META.

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
pl: Wybierz niestandardowe ustawienia meta robotów dla strony głównej, takie jak <code> nofollow </code>, <code> noarchive </code> itp. W przeciwnym razie zostanie użyta domyślna meta, zgodnie z ustawieniem na karcie Global Meta.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
pl: Wybierz niestandardowe ustawienia meta robotów, takie jak <code> nofollow </code>, <code> noarchive </code> itp. Dla stron archiwum %s. W przeciwnym razie zostanie użyta domyślna meta, zgodnie z ustawieniem na karcie Global Meta.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
pl: Wybierz niestandardowe meta robotów, takie jak <code> nofollow </code>, <code> noarchive </code> itp. Dla pojedynczych stron %s. W przeciwnym razie zostanie użyta domyślna meta, zgodnie z ustawieniem na karcie Ogólne META.

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
pl: Wybierz godziny otwarcia. Możesz dodać wiele zestawów, jeśli masz różne godziny otwarcia lub zamknięcia w niektóre dni lub jeśli masz przerwę w środku dnia. Czas podaj w formacie 24:00.

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
pl: Wybierz domyślny styl listy, który będzie używany w bloku Spis treści.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
pl: Wybierz stronę, aby wyświetlić mapę witryny HTML. Po zapisaniu ustawień mapa serwisu wyświetli się pod treścią wybranej strony.

en: Select the post types to be included in the llms.txt file.
pl: Wybierz rodzaje treści do załączenia w pliku llms.txt.

en: Select the taxonomies to be included in the llms.txt file.
pl: Wybierz taksonomie do załączenia w pliku llms.txt.

en: Selected page:
pl: Wybrana strona:

en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
pl: Wybrana strona: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected posts to update the data for.
pl: Wybrane wpisy, dla których ma zostać zaktualizowana data.

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
pl: Wybrane role zostaną wykluczone z pliku XML &amp; Mapy witryn HTML.

en: Self-Hosted Analytics JS File
pl: Samodzielny plik JS Analytics

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
pl: Wysyłaj adresy URL bezpośrednio do API IndexNow.

en: Seniors
pl: Seniorzy

en: Separator Character
pl: Znak separatora

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
pl: Znak lub ciąg separatora pojawiający się między elementami nawigacyjnymi.

en: Separator character, as set in the Title Settings
pl: Znak separatora zgodnie z ustawieniami tytułu

en: Serve a custom llms.txt file to guide AI models with posts, terms, and most important content on your website.
pl: Udostępnij włąsny plik llms.txt, który będzie zawierał wskazówki dla modeli SI dotyczące wpisów, taksonomii i najważniejszych treści w twojej witrynie internetowej.

en: Served from cache
pl: Wyświetlanie z pamięci podręcznej

en: Serves Cuisine
pl: Obsługa kuchni

en: Service
pl: Usługa

en: Service Type
pl: Rodzaj usługi

en: Set Schema: Default (%s)
pl: Ustaw schemat: Domyślny (%s)

en: Set Schema: None
pl: Ustawiony schemat: brak

en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
pl: Ustaw opcje mapy witryny dla stron archiwum autora. %s.

en: Set to follow
pl: Ustaw na „follow” (podążaj)

en: Set to index
pl: Ustaw na INDEX

en: Set to nofollow
pl: Ustaw na „nofollow” (nie podążaj)

en: Set to noindex
pl: Ustaw na NOINDEX

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
pl: Ustawia maksymalną liczbę wierszy w dzienniku. Ustaw na 0, aby wyłączyć limit.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
pl: Ustawienie pustych archiwów na <code>noindex</code> jest przydatne, aby uniknąć indeksowania stron o cienkiej zawartości i zmniejszenia rangi strony. Po dodaniu posta strona jest aktualizowana do <code>index</code>.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
pl: Ustawienie fraz kluczowych dla twoich postów pozwala Rank Math analizować treść.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings could not be imported:
pl: Nie można zaimportować ustawień:

en: Settings could not be imported: Upload failed.
pl: Nie można zaimportować ustawień: przesyłanie nie powiodło się.

en: Settings import failed.
pl: Import ustawień nie powiódł się.

en: Settings imported successfully.
pl: Ustawienia zostały zaimportowane pomyślnie.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zaimportowane. Twoja stara konfiguracja została zapisana jako kopia zapasowa.

en: Setup Rank Math
pl: Konfiguracja Rank Math

en: Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Setup Wizard - Rank Math
pl: Kreator konfiguracji - Rank Math

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share anonymous usage data to help us improve Rank Math. No personal info is collected.
pl: Udostępniaj anonimowe dane o użytkowaniu, aby pomóc nam ulepszyć Rank Math. Nie gromadzimy żadnych danych osobowych.

en: Show Blog Page
pl: Pokaż stronę blogu

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
pl: Pokaż stronę blogu w ścieżce.

en: Show Category(s)
pl: Pokaż kategorię(e)

en: Show Dates
pl: Pokaż daty

en: Show Homepage Link
pl: Pokaż link do strony głównej

en: Show SEO Score to Visitors
pl: Pokaż wynik SEO odwiedzającym

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Show published dates for each post & page.
pl: Pokaż daty publikacji dla każdego wpisu i każdej strony.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
pl: Pokaż tytuły wpisów/terminów lub tytuły SEO w mapie witryny HTML.

en: Simple
pl: Proste

en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
pl: Ponieważ korzystasz z serwera NGINX, może być konieczne dodanie następującego kodu do %s <strong>jeśli strony mapy witryny nie ładują się</strong>. Jeśli nie masz pewności, jak to zrobić, skontaktuj się ze swoim dostawcą usług hostingowych.

en: Singapore
pl: Singapur

en: Single %s Description
pl: Opis pojedynczego %s

en: Single %s Title
pl: Tytuł pojedynczego %s

en: Site
pl: Witryna

en: Site Address (URL)
pl: Adres witryny (URL)

en: Site Description
pl: Opis witryny

en: Site Tagline
pl: Motto witryny

en: Site Title
pl: Nazwa witryny

en: Site disconnected successfully.
pl: Strona rozłączona pomyślnie.

en: Site token
pl: Token witryny

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
pl: Opcja automatycznej aktualizacji wtyczek jest wyłączona w Twojej witrynie.

en: Site-Wide Analysis
pl: Analiza w całej witrynie

en: Site-wide analysis
pl: Analiza w całej witrynie

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Sitemap Settings
pl: Ustawienia mapy witryny

en: Sitemap URL: %s
pl: URL mapy strony: %s

en: Sitemaps
pl: Mapy strony

en: Size: %s
pl: Rozmiar: %s

en: Slack Enhanced Sharing
pl: Ulepszone udostępnianie na Slacku

en: Slovak
pl: słowacki

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Small Business Site
pl: Strona małejfirmy

en: Snippet
pl: Fragment

en: Social Media Users
pl: Użytkownicy mediów społecznościowych

en: Social Meta
pl: Społecznościowe

en: Software Application
pl: Aplikacja

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
pl: Przepraszamy, pole jest puste, co jest niedozwolone.

en: Sorry, no post found for given id.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono postu o podanym identyfikatorze.

en: Sorry, no post id found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono identyfikatora wpisu.

en: Sorry, no preference found.
pl: Przepraszamy, nie znaleziono żadnych preferencji.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
pl: Przepraszamy, tylko uwierzytelnieni użytkownicy mogą wyszukiwać słowa kluczowe.

en: Sorry, the field contains invalid characters.
pl: Niestety, pole zawiera nieprawidłowe znaki.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
pl: Przepraszamy, nie możesz tworzyć / aktualizować przekierowań.

en: Sorry, you are not allowed to create/update schema.
pl: Brak uprawnień do utworzenia/aktualizacji schematu.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnień do wyłączania wtyczek na tej witrynie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edycji wpisów tego typu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
pl: Brak uprawnień do edytowania wpisu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
pl: Brak uprawnień do edycji wybranego terminu.

en: Sorry, you are not authorized to Import/Export the settings.
pl: Nie masz uprawnień do ustawiania opcji importu/eksportu.

en: Sorry, you don't have the required permissions to access this page.
pl: Niestety, nie masz uprawnień wymaganych do dostępu do tej strony.

en: Sort By
pl: Sortuj według

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
pl: Określ maksymalny czas trwania animowanego podglądu wideo w sekundach.

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
pl: Określ maksymalny rozmiar podglądu obrazu, który ma być wyświetlany dla obrazów na tej stronie.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
pl: Podaj maksymalną długość tekstu zajawki w swojej witrynie.

en: Sports Fans
pl: Kibice sportowi

en: Square
pl: Kwadrat

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Starts With
pl: Rozpoczyna się

en: Starts at 1 and increments by 1.
pl: Zaczyna się od 1 i zwiększa się o 1.

en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
pl: Strona statyczna jest ustawiona jako strona główna (WP Kokpit > Ustawienia> Czytanie). Aby dodać tytuł SEO, opis i meta strony głównej, kliknij tutaj: %s

en: Status & Tools
pl: Status i narzędzia

en: Stock Inventory
pl: Zapasy magazynowe

en: Stop Redirection
pl: Zatrzymaj przekierowanie

en: Storage Days: %s
pl: Dni przechowywania: %s

en: Story-telling
pl: Opowiadanie historii

en: Strip Category Base
pl: Podstawa kategorii

en: Students
pl: Studenci

en: Subjective
pl: Subiektywny

en: Submit URLs
pl: Prześlij adresy URL

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
pl: Przesyłaj posty z tych typów postów automatycznie do interfejsu IndexNow API, gdy post zostanie opublikowany, zaktualizowany lub wyrzucony do kosza.

en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
pl[0]: Przesłano pomyślnie %s adres URL.
pl[1]: Przesłano pomyślnie %s adresy URL.
pl[2]: Przesłano pomyślnie %s adresów URL.

en: Summary Card
pl: Karta podsumowania

en: Summary Card with Large Image
pl: Karta podsumowania z dużym obrazkiem

en: Sunday
pl: niedziela

en: Support Us with a Link
pl: Wesprzyj nas linkiem

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: TV Enthusiasts
pl: Miłośnicy telewizji

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: Table of Contents Exclude Headings
pl: Wykluczone nagłówki w spisie treści

en: Table of Contents List style
pl: Styl listy spisu treści

en: Table of Contents Title
pl: Tytuł spisu treści

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
pl: Rozpoczęto ponowne tworzenie tabeli. Może to zająć kilka minut.

en: Tags (advanced)
pl: Tagi (zaawansowane)

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Take SEO to the Next Level!
pl: Wznieś SEO na wyższy poziom!

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
pl: Przejmij kontrolę nad domyślnymi ustawieniami dostępnymi dla bloków Rank Math.

en: Take your SEO to the Next Level!
pl: Wznieś Twoje SEO na wyższy poziom!

en: Tax ID
pl: Identyfikator podatkowy

en: Taxonomies:
pl: Taksonomie:

en: Tech Enthusiasts
pl: Miłośnicy technologii

en: Technical
pl: Techniczny

en: Technical Support
pl: Pomoc techniczna

en: Telephone
pl: Telefon

en: Term Description
pl: Opis terminu

en: Term meta import failed.
pl: Nie powiodło się importowanie meta terminu.

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
pl: Zakończ trwający proces SI grupowej edycji treści, aby zatrzymać wszelkie oczekujące modyfikacje i powrócić do poprzedniego stanu. Metadane zbiorcze zostały wygenerowane dla %1$d z %1$d dotychczasowych wpisów.

en: Test Connections
pl: Test połączenia

en: Test and edit your live robots.txt file with our <a href="%1$s" target="_blank">Robots.txt Tester</a>.
pl: Testuj i edytuj swój plik robots.txt na żywo <a href="%1$s" target="_blank">Tester Robots.txt</a>.

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
pl: Dziękujemy za używanie <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>

en: The $%1$s is required for variable %2$s.
pl: $%1$s jest wymagane dla zmiennej %2$s.

en: The $id variable is required.
pl: Zmienna $id jest wymagana.

en: The 404 error log is empty.
pl: Dziennik błędów 404 jest pusty.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
pl: Atrybut <code>nofollow</code> <strong> nie zostanie dodany </strong> do linku, jeśli domena docelowa znajduje się na tej liście. Dodaj po jednym w wierszu.

en: The API endpoint for which the output was generated.
pl: Punkt końcowy interfejsu API, dla którego wygenerowano dane wyjściowe.

en: The Google Analytics Console request failed.
pl: Żądanie konsoli Google Analytics nie powiodło się.

en: The Google Search Console request failed.
pl: Żądanie Google Search Console nie powiodło się.

en: The ID of the post initiating the keyword research request.
pl: Identyfikator wpisu inicjującego prośbę o badanie słów kluczowych.

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
pl: Klucz API IndexNow stanowi dowód własności witryny. Jest on generowany automatycznie. Możesz zmienić klucz, jeśli stanie się on znany osobom trzecim.

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
pl: Nazwa organizacji została dodana w ustawieniach lokalizacji SEO

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
pl: Menedżer ról pozwala używać ról WordPress do kontrolowania, którzy użytkownicy witryny mogą edytować lub wyświetlać dostęp do ustawień Rank Math.

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
pl: Tryb prosty rejestruje tylko URI i czas dostępu, natomiast tryb zaawansowany tworzy szczegółowe dzienniki zawierające dodatkowe informacje, takie jak adres URL odsyłacza.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
pl: Adres URL został pomyślnie przesłany do interfejsu IndexNow API, ale klucz interfejsu API zostanie sprawdzony później.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
pl: Adres URL został pomyślnie przesłany do interfejsu IndexNow API.

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
pl: Adresy URL nie należą do hosta lub klucz nie pasuje do schematu w protokole.

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
pl: Podany kanoniczny adres URL nie wydaje się prawidłowym adresem URL. Sprawdź to dwukrotnie w polu meta SEO &raquo; Zaawansowane

en: The content of the new post.
pl: Treść nowego wpisu.

en: The country for which the keyword should be researched.
pl: Kraj, dla którego ma zostać przeprowadzone badanie słowa kluczowego.

en: The current theme does not have "post-thumbnails" support.
pl: Obecny motyw nie obsługuje „miniatureka-wpisu”.

en: The error log cannot be retrieved.
pl: Nie można pobrać dziennika błędów.

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
pl: Nie można pobrać dziennika błędów: plik dziennika błędów jest zbyt duży.

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
pl: Prezentowany obraz powinien mieć co najmniej 200 na 200 pikseli, aby mógł go pobrać Facebook i inne serwisy społecznościowe.

en: The input provided is invalid. Please check the format and try again.
pl: Niepoprawnie wprowadzone dane. Sprawdź format i spróbuj ponownie.

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
pl: Klucz był nieprawidłowy (np. nie znaleziono klucza, znaleziono plik, ale klucza nie ma w pliku).

en: The keyword to be researched.
pl: Słowo kluczowe, które trzeba zbadać.

en: The last 100 IndexNow API requests.
pl: Ostatnich 100 zapytań API IndexNow.

en: The list of urls to submit to the Instant Indexing API.
pl: Lista adresów URL do przesłania do interfejsu API Instant Indexing.

en: The output index to delete, applicable only to the Chat endpoint.
pl: Indeks wyjściowy do usunięcia, stosowany tylko do punktu końcowego rozmowy.

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
pl: Dane wyjściowe zostały zatrzymane, ponieważ filtr zawartości zidentyfikował je jako potencjalnie niebezpieczne.

en: The parameters used to generate the AI output.
pl: Parametry użyte do wygenerowania wyników SI.

en: The plugin is currently not connected with your Rank Math account. Click on the button below to login or register for FREE using your %1$sGoogle account, Facebook account%2$s or %1$syour email account%2$s.
pl: Wtyczka nie jest obecnie połączona z twoim kontem Rank Math. Kliknij przycisk poniżej, aby zalogować się lub zarejestrować ZA DARMO przy użyciu konta %1$s Google, konta Facebook %2$s lub %1$s twojego konta e-mail %2$s.

en: The post could not be found.
pl: Nie można znaleźć wpisu.

en: The price range of the business, for example $$$.
pl: Zakres cen firmy, na przykład $$$.

en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
pl: Proces ten może potrwać kilka minut, jeśli masz dużą liczbę wpisów lub stron <a href="%2$s" target="_blank"> Dowiedz się więcej o procesie importowania tutaj. </a>

en: The prompt data to be saved in the database.
pl: Dane monitu mają zostać zapisane w bazie danych.

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
pl: Przekierowanie, które próbujesz utworzyć, może spowodować nieskończoną pętlę. Sprawdź źródłowy i docelowy adres URL. Przekierowanie zostało wyłączone.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
pl: Przekierowanie, które próbujesz zaktualizować, może spowodować nieskończoną pętlę. Sprawdź źródłowy i docelowy adres URL.

en: The request was invalid.
pl: Błędne żądanie.

en: The selected prompt to be updated in the recent prompts.
pl: Wybrany zapytanie zaktualizowane w najczęśćiej używanych zapytaniach.

en: The service is temporarily unavailable. Please try again later.
pl: Serwis tymczasowo niedostępny. Spróbuj ponownie później.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
pl: Standardowa struktura linków bezpośrednich jest nieprzyjazna - WordPress generuje nieprzyzwoite adresy URL, takie jak: http://www.twojastrona.com/?p=99

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
pl: Slogan jest drugą opcją. Wybierz slogan, który podsumowuje Twoją witrynę w kilku słowach. Slogan jest również dobrym miejscem do użycia głównego słowa kluczowego.

en: The title of the new post.
pl: Tytuł nowego wpisu.

en: The variable has already been registered.
pl: Zmienna została już zarejestrowana.

en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
pl: Istnieją %s opublikowane posty, w których ustawiona fraza kluczowa nie pojawia się w tytule postu.

en: There are %s with no focus keyword set.
pl: Jest %s bez ustawionego słowa kluczowego.

en: There are no redirection to import.
pl: Nie ma przekierowania do zaimportowania.

en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
pl: Dostępna jest nowa wersja Treść SI! %s wtyczkę Rank Math SEO, aby móc korzystać z tej funkcji.

en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
pl: Problem z tokenem Google. Proszę <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google"> ponownie połącz swoją aplikację </a>

en: There was an issue scheduling a single action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
pl: Wystąpił problem z zaplanowaniem akcji związanej z Google Analytics. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną.

en: There was an issue scheduling the async action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
pl: Wystąpił problem z zaplanowaniem asynchronicznej akcji związanej z Google Analytics. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną.

en: There was an issue scheduling the recurring action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
pl: Wystąpił problem z zaplanowaniem cyklicznej akcji związanej z Google Analytics. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną.

en: There was an issue unscheduling a background action related to Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
pl: Wystąpił problem z cofnięciem zaplanowane działania w tle związanego z Google Analytics. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną.

en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
pl: Ten plik KML Fiile jest generowany przez <a href="%s" target="_blank"> wtyczkę SEO Rank Math</a>. Służy do przekazywania Google informacji o lokalizacji.

en: This XML Sitemap Index file contains <strong>%s</strong> sitemaps.
pl: Ten plik indeksu map witryn XML zawiera <strong>%s </strong> map witryn.

en: This XML Sitemap contains <strong>%s</strong> URLs.
pl: Ta mapa witryny XML zawiera <strong>%s</strong> adresów URL.

en: This XML Sitemap is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is what search engines like Google use to crawl and re-crawl posts/pages/products/images/archives on your website.
pl: Ta mapa witryny XML jest generowana przez <a href="%s" target="_blank">wtyczkę SEO Rank Math dla WordPressa</a>. Używają jej wyszukiwarki, takie jak Google, do indeksowania i ponownego indeksowania wpisów / stron / produktów / obrazów / archiwów w Twojej witrynie.

en: This action is IRREVERSIBLE.
pl: Ta operacja jest NIEODWRACALNA.

en: This email was sent to you as a registered member of %s.
pl: Ta wiadomość e-mail została wysłana do Ciebie jako zarejestrowanego członka %s.

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
pl: Ta funkcja włącza domyślny podstawowy ton lub styl pisania, który charakteryzuje Twoją treść. Można to zmienić w poszczególnych narzędziach.

en: This feature is not available on the localhost.
pl: Ta funkcja nie jest dostępna na hoście lokalnym.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
pl: Ta funkcja jest dostępna tylko dla subskrybentów Treści SI.

en: This field is required.
pl: Pole wymagane.

en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
pl: To jest automatyczna wiadomość e-mail informująca, że dostępna jest aktualizacja wtyczki Rank Math SEO zainstalowanej w: %s

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
pl: Jest to liczba odsłon strony wygenerowanych przez użytkowników z wyszukiwarki Google.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
pl: To ładnie wygląda dla czytelników - i przenosi frazy kluczowe do adresu URL (słowa kluczowe w adresie URL są czynnikiem rankingowym).

en: This module is available in the PRO version.
pl: Ten moduł jest dostępny w wersji PRO.

en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
pl: Tej opcji nie można zmienić, ponieważ w motywie dodano obsługę ścieżki dla Rank Math za pomocą: %s

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
pl: Ta opcja pozwala ustawić domyślnych odbiorców, którzy zwykle czytają Twoje treści. Można to zmienić w poszczególnych narzędziach.

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
pl: Ta opcja umożliwia ustawienie domyślnego języka treści generowanych za pomocą Treści SI. Można to zmienić w poszczególnych narzędziach.

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
pl: Ta opcja zastąpi część adresu URL „?p=99” tytułem wpisu,np.: http://www.strona.com/moj-niesamowity-tytul-wpisu/

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
pl: Ta karta zawiera ustawienia związane z mapami witryn XML.

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
pl: Ta zakładka zawiera opcje SEO dla stron Grupy BuddyPress.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
pl: Ta zakładka zawiera ustawienia związane z mapą witryny HTML.

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
pl: To narzędzie obliczy wynik SEO dla postów/stron, które mają ustawione słowo kluczowe. Uwaga: ten proces może zająć trochę czasu, a karta przeglądarki musi być otwarta podczas jej działania.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
pl: Aktualizacja zainstaluje wersję beta Rank Math.

en: Thumbnail for Facebook
pl: Miniatura dla Facebooka

en: Thursday
pl: czwartek

en: Ticket Support
pl: Wsparcie techniczne

en: Ticket URL
pl: Adres URL biletu

en: Time
pl: Czas

en: Time format used in the contact shortcode.
pl: Format czasu używany w krótkim kodzie kontaktowym.

en: Time to read
pl: Czas czytania

en: Title
pl: Tytuł

en: Title attribute format
pl: Format atrybutu TITLE

en: Title for %s archive pages.
pl: Tytuł dla stron archiwów %s.

en: Title of the current post/page
pl: Tytuł bieżącego postu/strony

en: Title of the parent page of the current post/page
pl: Tytuł strony nadrzędnej bieżącego postu/strony

en: Title of the site
pl: Tytuł strony

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
pl: Tytuł Twojej witryny, gdy jest udostępniany na Facebooku, Twitterze i innych portalach społecznościowych.

en: Title tag for %s archives
pl: Tag tytułu dla %s archiwów

en: Title tag for groups
pl: Tag tytułu dla grup

en: Title tag on 404 Not Found error page.
pl: Tag tytułu na stronie błędu 404.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
pl: Tag tytułowy w archiwach autora. Opcje SEO dla określonych autorów można ustawić za pomocą meta-boxu dostępnego w profilach użytkowników.

en: Title tag on day/month/year based archives.
pl: Tag tytułowy w archiwach oparty na szablonie: dzień/miesiąc/rok.

en: Title tag on search results page.
pl: Tag tytułu na stronie wyników wyszukiwania.

en: Titles
pl: Tytuły

en: Titles & Meta Settings
pl: Ustawienia tytułów i meta

en: Titles &amp; Meta
pl: Tytuły i dane meta

en: To
pl: Do

en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
pl: Aby skonfigurować metatagi dla stron załączników do multimediów, musisz najpierw ustawić %s dla rodzica.

en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
pl: Aby mieć pewność, że w Twojej witrynie jest zawsze najnowsza, najbardziej aktualna wersji Rank Math - zalecamy zalogowanie się do obszaru administracyjnego w celu jak najszybszej aktualizacji wtyczki: %s

en: To properly rebuild Analytics posts in secondary languages, please disable the %1$s when using a different domain per language.
pl: Aby poprawnie przebudować wpisy Analityka w językach dodatkowych, wyłącz %1$s, jeśli używasz innej domeny dla danego języka.

en: To update your email preferences, %s.
pl: Aby zaktualizować preferencje poczty e-mail, %s.

en: Toggle bar.
pl: Przełącz pasek.

en: Token exists
pl: Token istnieje

en: Too Many Requests
pl: Zbyt wiele żądań

en: Too Many Requests (potential Spam).
pl: Za dużo zapytań (potencjalny spam).

en: Too many requests.
pl: Zbyt wiele żądań.

en: Top 3 Positions
pl: Top 3

en: Top Admin Bar
pl: Górny pasek admina

en: Total Clicks
pl: Całkowita liczba kliknięć

en: Total Impressions
pl: Łączna liczba wyświetleń

en: Total Keywords
pl: Ogółem słowa kluczowe

en: Total Time
pl: Czas całkowity

en: Total Time:
pl: Łączny czas:

en: Total number of 404 pages opened by the users.
pl: Łączna liczba 404 stron otwartych przez użytkowników.

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
pl: Całkowita liczba przekierowań utworzonych w Rank Math.

en: Total number of hits received by all the Redirections.
pl: Całkowita liczba trafień otrzymanych przez wszystkie przekierowania.

en: Total number of keywords your site ranks for within top 100 positions.
pl: Całkowita liczba słów kluczowych, dla których twoja witryna znajduje się w pierwszej setce rankingu.

en: Total number visits received on all the 404 pages.
pl: Łączna liczba odwiedzin na wszystkich stronach błędu 404.

en: Track 500 Keywords
pl: Śledź 500 fraz kluczowych

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
pl: Śledź rankingi stron i słów kluczowych za pomocą modułu Advanced Analytics

en: Trash
pl: Kosz

en: Travelers
pl: Podróżnicy

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: turecki

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
pl: Włącz, aby zignorować wszystkie parametry zapytania (część po znaku zapytania w adresie URL) podczas rejestrowania błędów 404.

en: Turn on email reports.
pl: Włącz raporty e-mail.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
pl: Wyłączenie ścieżek ukryje również ścieżki wstawione do plików szablonów.

en: Tweet
pl: Tweetuj

en: Twitter Card Type
pl: Typ karty Twittera

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika na Twitterze

en: Twitter username (without @)
pl: Nazwa użytkownika na Twitterze (bez @)

en: Type
pl: Typ

en: UK English
pl: Angielski UK

en: URL
pl: Adres URL

en: URL Hits
pl: Trafienia w adresy URL

en: URL of the current post/page
pl: Identyfikator aktualnego postu / strony

en: URL of the item.
pl: URL elementu.

en: URL of your website or your company’s website.
pl: Adres URL Twojej witryny lub witryny Twojej firmy.

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
pl: witaj-swiecie

en: URL to get HTML tags for.
pl: URL do pobrania tagów HTML.

en: US English
pl: Angielski US

en: Uh-oh
pl: O o

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unable to connect Rank Math.
pl: Nie mogę połączyć Rank Math

en: Unable to create backup this time.
pl: Nie mogę teraz utworzyć kopii.

en: Unable to perform action this time.
pl: Tym razem nie można wykonać akcji.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
pl: Nie można zweryfikować danych rejestracyjnych SEO według RankMath.

en: Unauthorized request. The client credentials are invalid.
pl: Nieautoryzowane żądanie. Poświadczenia klienta są nieprawidłowe.

en: Understand all the capabilities of Rank Math
pl: Poznaj wszystkie możliwości Rank Math

en: Unexpected API response.
pl: Nieoczekiwana odpowiedź z API.

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
pl: Niestety, standardowy slogan WordPress to „Just Another WordPress site”. Wygląda to dość niechlujnie i nie ma wpływu na Twoje SEO. W rzeczywistości jest to zagrożenie bezpieczeństwa - ułatwia hakerom wykorzystującym exploit WordPress zlokalizowanie Twojej witryny za pomocą automatycznego wyszukiwania.

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States Of America
pl: Stany Zjednoczone Ameryki

en: Universal Analytics (UA) is no longer supported. Please connect your Google Analytics GA4 account by navigating to %1$sGeneral Settings → Analytics%2$s. For more details, refer to this guide: %3$sHow to Use Google Analytics 4 (GA4) Property with Rank Math%4$s.
pl: Universal Analytics (UA) nie jest już obsługiwany. Połącz swoje konto Google Analytics GA4, przechodząc do %1$sUstawienia ogólne → Analityka%2$s. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym przewodnikiem: %3$sJak korzystać z usługi Google Analytics 4 (GA4) z Rank Math%4$s.

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
pl: Nieznany błąd. Wywołaj funkcję get_response(), aby dowiedzieć się, co się stało.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unlimited Websites
pl: Nielimitowana ilość stron

en: Unlimited personal websites
pl: Nieograniczona liczba osobistych stron internetowych

en: Unordered
pl: Nienumerowana

en: Unprocessable Entity
pl: Podmiot nieprzetwarzalny

en: Unpublish when expired
pl: Wyłącz publikację gdy wygaśnie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update SEO Scores
pl: Aktualizuj punktację SEO

en: Update data manually
pl: Zaktualizuj dane ręcznie

en: Upgrade
pl: Ulepszenie

en: Upgrade to PRO
pl: Ulepsz do wersji pro

en: Uploaded file could not be read.
pl: Nie można odczytać wgranego pliku.

en: Url
pl: Adres URL

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Usage Tracking
pl: Śledzenie użycia

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
pl: Skorzystaj z naszego rewolucyjnego narzędzia do analizy SEO, aby przeskanować witrynę pod kątem błędów SEO

en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
pl: Użyj przycisku %1$s, aby sprawdzić, czy klucz jest dostępny dla wyszukiwarek. Kliknięcie go powinno spowodować otwarcie pliku klucza w przeglądarce i wyświetlenie klucza API.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
pl: Użyj skrótu <code>[rank_math_contact_info]</code>, aby wyświetlić informacje kontaktowe w ładnie sformatowany sposób. Powinieneś również zgłosić roszczenie do swojej firmy w Google, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
pl: Użyj słowa kluczowego jako domyślnego tekstu linków zamiast tytułów postów.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
pl: Użyj następującego kodu w plikach szablonów motywu, aby wyświetlić ścieżkę.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
pl: Użyj tego krótkiego kodu, aby wyświetlić mapę witryny HTML.

en: User meta import failed.
pl: Meta importu użytkownika nie powiodło się.

en: User preferences.
pl: Preferencje użytkownika

en: User wallet not found.
pl: Nie znaleziono portfela użytkownika.

en: User-Agent
pl: Przeglądarka

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
pl: Korzystanie z przekierowania 302 <em> tymczasowe </em> jest przydatne, gdy chcesz tymczasowo przetestować nową stronę pod kątem opinii klientów bez wpływu na wyniki SEO oryginalnej strony.

en: VAT ID
pl: Identyfikator VAT

en: Variable
pl: Zmienna

en: Variable Required
pl: Wymagana zmienna

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
pl: Nazwy zmiennych mogą zawierać tylko znaki alfanumeryczne, podkreślenia i myślniki.

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
pl: Wenezuela

en: Venue Name
pl: Nazwa miejsca

en: Venue URL
pl: Adres URL miejsca

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
pl: Sprawdź, czy w Rank Math są włączone automatyczne aktualizacje

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
pl: Zweryfikuj własność witryny w Google Search Console jednym kliknięciem

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
pl: Sprawdź obecność kluczowych słów kluczowych w tytułach wpisów

en: Version
pl: Wersja

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Video
pl: Wideo

en: Video Creators
pl: Twórcy wideo

en: Video Preview
pl: Podgląd filmu

en: Video Settings imported successfully.
pl: Ustawienia wideo pomyślnie zaimportowano.

en: Video Sitemap
pl: Mapa witryny wideo

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: View
pl: Zobacz

en: View Redirection
pl: Zobacz przekierowanie

en: View Report
pl: Zobacz raport

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
pl: Ostrzeżenie: masz więcej niż %d aktywnych przekierowań. Wyeksportowanie ich do pliku .htaccess może spowodować problemy z wydajnością.

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
pl: Nie możemy wyświetlić żadnych sugestii dotyczących linków do tego postu. Spróbuj wybrać kategorie i tagi dla tego postu i oznaczyć inne posty jako Treść filaru, aby pojawiły się tutaj.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
pl: Nie przechowujemy żadnych danych z Twojego konta Google na naszych serwerach, wszystko jest przetwarzane i przechowywane na Twoim serwerze. Traktujemy Twoją prywatność niezwykle poważnie i zapewniamy, że nigdy nie zostanie ona niewłaściwie wykorzystana. %s

en: Webmaster Tools
pl: Narzędzia webmasterów

en: Webshop
pl: Sklep internetowy

en: Website Alternate Name
pl: Alternatywna nazwa witryny

en: Website Name
pl: Nazwa strony internetowej

en: Wednesday
pl: środa

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
pl: Jeśli polecany obraz lub obraz OpenGraph nie jest ustawiony dla poszczególnych wpisów/stron/CPT, ten obraz będzie używany jako miniatura zastępcza, gdy Twój wpis zostanie udostępniony na Facebooku. Zalecany rozmiar obrazu to 1200 x 630 pikseli.

en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
pl: Gdy opcja jest włączona i %s jest udostępniany(a) na Slacku, wyświetlane są dodatkowe informacje (szacowany czas do przeczytania i autor).

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
pl: Gdy opcja jest włączona i strona jest udostępniana na Slacku, wyświetlane są dodatkowe informacje (szacowany czas do przeczytania).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
pl: Gdy opcja jest włączona i produkt jest udostępniany na Slacku, wyświetlane są dodatkowe informacje (cena i  dostępność).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
pl: Gdy opcja jest włączona i produkt jest udostępniany na Slacku, wyświetlane są dodatkowe informacje (cena).

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
pl: Gdy opcja jest włączona, a termin z tej taksonomii jest udostępniany na Slacku, wyświetlone zostaną dodatkowe informacje (całkowita liczba pozycji z tym terminem).

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
pl: Gdy opcja jest włączona i archiwum autora jest udostępnione na Slacku, zostaną pokazane dodatkowe informacje (imię i nazwisko oraz całkowita liczba postów).

en: Whether the object has a redirect or not
pl: Czy obiekt ma przekierowanie, czy nie

en: Why do this?
pl: Czemu to robić?

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
pl: Za pomocą monitora 404 możesz zobaczyć, gdzie użytkownicy i wyszukiwarki nie mogą znaleźć Twoich treści.

en: WooCommerce Product
pl: Produkt WooCommerce

en: WordPress Address (URL)
pl: Adres WordPressa (URL)

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
pl: Kokpit WordPress > Ustawienia > Bezpośrednie odnośniki > Produkty przykład: domyślnie: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/

en: WordPress General Settings
pl: Ogólne ustawienia WordPress

en: WordPress's internal cron system is disabled via %s. Please ensure a real cron job is set up, otherwise scheduled features like Analytics may not work correctly.
pl: Wewnętrzny system cron WordPressa jest wyłączony przez %s. Upewnij się, że skonfigurowano prawdziwe zadanie cron, w przeciwnym razie zaplanowane funkcje, takie jak Analityka, mogą nie działać poprawnie.

en: Worldwide
pl: Na całym świecie

en: Write Image Alt Text with AI
pl: Opisz ALT dla obrazka przy pomocy SI

en: Write SEO Description with AI
pl: Napisz opis SEO ze SI

en: Write SEO Title & Description with AI
pl: Napisz tytuł SEO i opis z SI

en: Write SEO Title with AI
pl: Napisz tytuł SEO ze SI

en: Writers
pl: Pisarze

en: Written by
pl: Napisane przez

en: XML Sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: XML Sitemap %1$s %2$s
pl: Mapa witryny XML %1$s %2$s

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
pl: Mapy witryn XML to specjalny typ pliku tekstowego, który informuje wyszukiwarki o strukturze Twojej witryny. To lista wszystkich zasobów (stron i plików), które wyszukiwarka ma indeksować. Możesz przypisać różne priorytety, aby niektóre strony były najpierw indeksowane. Przed mapami witryn XML wyszukiwarki ograniczały się do indeksowania treści, które mogły znaleźć, podążając za linkami. To wciąż ważna funkcja dla pająków wyszukiwarek, ale mapy witryn XML ułatwiły twórcom treści i wyszukiwarkom współpracę.

en: Yandex Verification ID
pl: Identyfikator weryfikacji Yandex

en: Yes, I want better SEO
pl: Tak, chcę lepszego SEO

en: Yes, I want to learn more
pl: Tak, chcę się dowiedzieć więcej

en: Yes, you deserve it
pl: Ok, zasługujesz na to

en: Yoast Block Converter
pl: Konwerter bloków Yoast

en: You are about to delete all the previously imported data.
pl: Masz zamiar usunąć wszystkie wcześniej zaimportowane dane.

en: You are about to delete your 90 days cache.
pl: Masz zamiar usunąć 90-dniową pamięć podręczną.

en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
pl: Nie możesz wyłączyć tej wtyczki: %s.

en: You are not authorized to perform this action.
pl: Nie masz uprawnień do wykonania tej czynności.

en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
pl: Używasz WordPress w starej wersji, proszę zaktualizuj system do wersji %s lub nowszej.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
pl: Możesz także aktywować, dezaktywować lub usunąć wiele elementów jednocześnie, korzystając z menu rozwijanego Akcje zbiorcze.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
pl: Możesz także przekierować lub usunąć wiele elementów jednocześnie. Wybranie wielu elementów do przekierowania umożliwia przekierowanie ich do jednego adresu URL.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
pl: Możesz dostosować sposób wyświetlania zawartości tego ekranu na kilka sposobów:

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
pl: Możesz zdecydować, ile elementów ma być wyświetlanych na ekranie za pomocą karty Opcje ekranu.

en: You can hide/display columns based on your needs.
pl: Możesz ukrywać / wyświetlać kolumny w zależności od potrzeb.

en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
pl: Możesz zintegrować Google Search Console z matematyką rankingu na <a href="%1$s" target="_blank"> karcie Wyszukiwarki </a> menu Ustawienia ogólne Rank Math.

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
pl: Możesz zmienić kolejność listy, klikając nagłówki kolumn.

en: You can search items using the search form at the top.
pl: Możesz wyszukiwać przedmioty za pomocą formularza wyszukiwania u góry.

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
pl: Możesz użyć znaku separatora w tytułach, wstawiając <code>%separator%</code> lub <code>%sep%</code> w polach tytułu.

en: You cant access this page.
pl: Nie masz dostępu do tej strony.

en: You do not have permission to edit the .htaccess file.
pl: Nie masz uprawnień do edycji pliku .htaccess

en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
pl: Nie podałeś jeszcze hasła. Dobrym pomysłem jest wybranie jednego. %1$s Możesz to naprawić w narzędziu dostosowywania %2$s.

en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
pl: Nie dałeś uprawnień do pobierania tych danych. <a href="%s"> Połącz się ponownie </a> ze wszystkimi wymaganymi uprawnieniami.

en: You have not linked Google Search Console yet.
pl: Nie masz jeszcze połączonego konta Google Search Console.

en: You have successfully activated Rank Math. If you find the plugin useful, %1$s feel free to recommend it to your friends or colleagues %2$s.
pl: Udało ci się aktywować Rank Math. Jeśli uznasz wtyczkę za przydatną, %1$s możesz polecić ją znajomym lub współpracownikom %2$s.

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
pl: Wykorzystałeś wszystkie darmowe kredyty, które przeznaczone dla tej domeny.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
pl: Musisz %1$s przejść do Ustawień czytania %2$s i odznaczyć pole Widoczność w wyszukiwarkach.

en: You've used up all available credits for this domain.
pl: Wykorzystałeś wszystkie dostępne środki dla tej domeny.

en: You've used up all available credits from the connected account.
pl: Wykorzystałeś wszystkie dostępne środki z połączonego konta.

en: Your <code>llms.txt</code> file is available at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.
pl: Twój plik <code>llms.txt</code> jest dostępny: <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
pl: Linia tagu witryny ma ustawioną niestandardową wartość.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
pl: Linia tagu Twojej witryny ma ustawioną wartość domyślną <em> Kolejna witryna WordPress </em>.

en: Your current plugin version does not support this feature. Please update Rank Math PRO to version 3.0.83 or later to unlock full functionality.
pl: Twoja aktualna wersja wtyczki nie obsługuje tej funkcji. Zaktualizuj Rank Math PRO do wersji 3.0.83 lub nowszej, aby odblokować pełną funkcjonalność.

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
pl: Twój obecny motyw nie obsługuje tagu tytułu. Włącz tę opcję, aby przepisać tytuły stron, postów, kategorii, wyszukiwania i archiwizacji.

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
pl: Twoje imię i nazwisko lub nazwa firmy, która ma być wyświetlana w Panelu wiedzy Google.

en: Your site has one or more sitemaps.
pl: Twoja witryna ma jedną lub więcej map witryn.

en: Your site is accessible by search engine.
pl: Wyszukiwarki mają dostęp do Twojej strony.

en: Your site may not be visible to search engine.
pl: Twoja witryna może być niewidoczna dla wyszukiwarki.

en: Your sitemap index can be found here: %s
pl: Indeks map witryn można znaleźć tutaj: %s

en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
pl: Twój motyw może wyświetlać stronę tagów i może być również używany w opisach tytułów SEO. Ustaw to na coś wyjątkowego. Możesz to zmienić, przechodząc do <a href="%s">Ustawienia &gt; Ogólne</a>.

en: [%s] An update is available for Rank Math
pl: [%s] Dostępna jest aktualizacja dla Rank Math

en: [3. Unable to Encrypt]
pl: [3. Niemożliwe do odkodowania]

en: and Many More…
pl: i wiele więcej...

en: attachments
pl: załączniki

[ctx: block description]
en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
pl: Dodaj schemat generowany przez Rank Math w dowolnym miejscu na swojej stronie, używając tego bloku.

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
pl: Automatycznie generuje spis treści z nagłówków dodanych na tej stronie.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
pl: Z łatwością dodawaj do treści gotowe do schematu, przyjazne dla SEO, często zadawane pytania.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
pl: JakToZrobić - Łatwe dodawanie do twoich treści, zgodne ze schematami, przyjazne dla SEO

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
pl: Generuj treści bez żadnych przeszkód, korzystając ze sztucznej inteligencji Rank Math.

[ctx: block keyword]
en: Block
pl: Blok

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

[ctx: block keyword]
en: HowTo
pl: Jak

[ctx: block keyword]
en: Markup
pl: Znacznik

[ctx: block keyword]
en: Rich Snippet
pl: Fragment rozszerzony

[ctx: block keyword]
en: Schema
pl: Schemat

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
pl: Dane strukturalne

[ctx: block keyword]
en: content
pl: treść

[ctx: block keyword]
en: content ai
pl: sztuczna inteligencja dla treści

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
pl: Asystent AI [Content AI]

[ctx: block title]
en: FAQ by Rank Math
pl: FAQ autorstwa Rank Math

[ctx: block title]
en: HowTo by Rank Math
pl: Jak to zrobić z Rank Math

[ctx: block title]
en: Schema by Rank Math
pl: Schematy według Rank Math

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
pl: Spis treści Rank Math

en: click here
pl: kliknij tutaj

en: configuration file
pl: plik konfiguracyjny

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
pl: domyślnie: /product-category/accessories/action-figures/ - zmienione: /accessories/action-figures/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
pl: domyślnie: /product-category/accessories/action-figures/ - zmienione: /product-category/action-figures/

en: disable redirect attachments
pl: wyłącz przekierowanie załączników

en: e.g. 09:00-17:00
pl: np. 09:00-17:00

en: example search
pl: przykładowe wyszukiwanie

en: filter
pl: filtr

en: free version
pl: wersja bezpłatna

en: here
pl: tutaj

en: or
pl: lub

en: read here
pl: czytaj tutaj

en: robots.txt file is not writable.
pl: Plik robots.txt jest zabezpieczony przed zapisywaniem.

en: schemas to add or update data.
pl: schemat do dodania lub aktualizacja danych.

en: single %s
pl: pojedynczy %s

en: username
pl: użytkownik

en: your product %s pages
pl: strony produktu %s

en: your product pages
pl: strony twoich produktów
