Plugins - Rank Math SEO – AI SEO Tools to Dominate SEO Rankings - Stable (latest - en to nl translation catalogue (1867 entries)

en:  %1$s plugin will be disabled automatically moving forward to avoid conflicts. <strong>It is thus recommended to import the data you need now.</strong>
nl: %1$s plugin zal automatisch uitgeschakeld worden om conflicten te vermijden. <strong>Het is dus aan te raden de gegevens die je nodig hebt nu te importeren.</strong>

en:  Remove parent slugs
nl:  Verwijder hoofd slugs

en:  To
nl:  Naar

en: $id variable required
nl: $id variabele vereist

en: $title variable required
nl: $titel variabele vereist

en: %1$d collation changed to %2$s. | %1$d collations changed to %2$s.
nl[0]: %1$d collatie veranderd in %2$s.
nl[1]: %1$d collaties veranderd in %2$s.

en: %1$s A filter to remove the Rank Math data from the database is present. Deactivating & Deleting this plugin will remove everything related to the Rank Math plugin. %2$s
nl: %1$s Een filter om de Rank Math gegevens uit de database te verwijderen. Als je deze plugin deactiveert, wordt alles verwijderd dat betrekking heeft op de Rank Math plugin. %2$s

en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: %1$s credits left this month. Credits will renew on %2$s or you can upgrade to get more credits %3$s.
nl: Je hebt deze maand nog %1$s credits over. Credits worden vernieuwd op %2$s of je kunt upgraden om meer credits te krijgen %3$s.

en: %1$s, %2$s and %3$s
nl: %1$s, %2$s en %3$s

en: %1$s: Old %2$s -> New %3$s | Changelog: %4$s
nl: %1$s: Oud %2$s -> Nieuw %3$s | Wijzigingslog: %4$s

en: %d Rank Math transient cleared. | %d Rank Math transients cleared.
nl[0]: %d Rank Math transiënt is gewist.
nl[1]: %d Rank Math transiënten zijn gewist.

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d log(s) deleted.
nl: %d log(s) gewist.

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d redirection(s) successfully deleted.
nl: %d omleiding(en) succesvol verwijderd.

en: %s Archive Description
nl: %s archief beschrijving

en: %s Archive Descriptions
nl: %s archief beschrijvingen

en: %s Archive Title
nl: %s archief titel

en: %s Archive Titles
nl: %s archief titels

en: %s Archives Advanced Robots Meta
nl: %s Archieven Advanced Robots Meta

en: %s Archives Robots Meta
nl: %s archieven robots meta

en: %s Description
nl: %s beschrijving

en: %s Robots Meta
nl: %s robots meta

en: %s The URLs will be submitted to Bing and Yandex only, and not to Google.
nl: %s De URL's worden alleen ingediend bij Bing en Yandex en niet bij Google.

en: %s Title
nl: %s Titel

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s archives
nl: %s archief

en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur
nl[1]: %s uren

en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

en: %s month | %s months
nl[0]: %s maand
nl[1]: %s maanden

en: %s page submitted to IndexNow. | %s pages submitted to IndexNow.
nl[0]: %s pagina ingediend bij IndexNow.
nl[1]: %s pagina's ingediend bij IndexNow.

en: %s second | %s seconds
nl[0]: %s seconde
nl[1]: %s seconden

en: %s week | %s weeks
nl[0]: %s week
nl[1]: %s weken

en: %s year | %s years
nl[0]: %s jaar
nl[1]: %s jaren

en: &raquo; Redirect this page
nl: &raquo; deze pagina omleiden

en: (No Description)
nl: (Geen beschrijving)

en: (No Title)
nl: (Geen titel)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (none)
nl: (geen)

en: (opens in a new window)
nl: (opent in een nieuw venster)

en: +%d More...
nl: +%d Meer...

en: .htaccess file is not writable.
nl: .htaccess bestand is niet schrijfbaar.

en: .htaccess file not found.
nl: .htaccess bestand niet gevonden.

en: .htaccess file updated successfully.
nl: .htaccess bestand geüpdatet met succes.

en: 11-50 Positions
nl: 11-50 posities

en: 24/7 Support
nl: 24/7 ondersteuning

en: 24x7 Premium Support
nl: 24x7 Premium ondersteuning

en: 301 Permanent Move
nl: 301 permanent verplaatst

en: 301 redirections are <em>permanent</em>. The old URL will be removed in search engines and replaced by the new one, passing on SearchRank and other SEO scores. Browsers may also store the new URL in cache and redirect to it even after the redirection is deleted from the list here.
nl: 301 omleidingen zijn <em>permanent</em>. De oude URL wordt verwijderd in zoekmachines en vervangen door de nieuwe, waarbij SearchRank en andere SEO scores worden doorgegeven. Browsers kunnen de nieuwe URL ook in de cache opslaan en ernaar verwijzen, zelfs nadat de omleiding hier is verwijderd.

en: 302 Temporary Move
nl: 302 tijdelijke verhuizing

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 tijdelijke omleiding

en: 4-10 Positions
nl: 4-10 posities

en: 404 Error: page not found
nl: 404 fout: pagina niet gevonden

en: 404 Log successfully deleted.
nl: 404 Logboek succesvol verwijderd.

en: 404 Monitor
nl: 404 monitor

en: 404 Monitor Log
nl: 404 monitor log

en: 404 Monitor Settings
nl: 404 monitor instellingen

en: 404 Title
nl: 404 titel

en: 410 Content Deleted
nl: 410 inhoud verwijderd

en: 451 Content Unavailable for Legal Reasons
nl: 451 toegang tot inhoud geweigerd vanwege juridische redenen

en: <b>Rank Math Warning:</b> Changing the permalinks on a live, indexed site may result in serious loss of traffic if done incorrectly. Consider adding a new redirection from the old URL format to the new one.
nl: <b>Waarschuwing voor Rank Math:</b> Het wijzigen van de permalinks op een live, geïndexeerde site kan leiden tot ernstig verlies van verkeer als dit onjuist wordt gedaan. Overweeg een nieuwe omleiding toe te voegen van de oude URL format naar de nieuwe.

en: <strong>API Error:</strong> %s
nl: <strong>API fout:</strong> %s

en: <strong>Activate/Deactivate</strong> redirections. Deactivated redirections do not take effect on your site.
nl: <strong>Activeer/Deactiveer</strong> omleidingen. Gedeactiveerde omleidingen hebben geen effect op je site.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the item from the list.
nl: <strong>Verwijderen</strong> verwijdert het item definitief uit de lijst.

en: <strong>Delete</strong> permanently removes the redirection.
nl: <strong>Verwijderen</strong> verwijdert de omleiding definitief.

en: <strong>Edit</strong> redirection details: from/to URLs and the redirection type.
nl: <strong>Bewerk</strong> omleiding details: van/naar URL's en het omleiding type.

en: <strong>Min Size: 112Χ112px</strong>.<br /> A squared image is preferred by the search engines.
nl: <strong>Minimale grootte: 112Χ112px</strong>.<br /> een vierkante afbeelding heeft de voorkeur van de zoekmachines.

en: <strong>Note:</strong> This interstitial page is displayed only to administrators. Site visitors are redirected without delay.
nl: <strong>Opmerking:</strong> deze tussen pagina wordt alleen getoond aan beheerders. Bezoekers van de site worden onmiddellijk omgeleid.

en: <strong>Redirect</strong> takes you to the Redirections manager to redirect the 404 URL.
nl: <strong>Omleiding</strong> brengt je naar de omleidingsmanager om de 404 URL om te leiden.

en: <strong>SEO Notice:</strong> A previously published %1$s has been moved to trash. You may redirect <code>%2$s</code> to <a href="%3$s">a new url</a>.
nl: <strong>SEO bericht:</strong> een eerder gepubliceerde %1$s is verplaatst naar de prullenbak. Je mag <code>%2$s</code> omleiden naar <a href="%3$s">een nieuwe URL</a>.

en: <strong>SEO Notice</strong>: Your site is set to No Index and will not appear in search engines. You can change the Search engine visibility <a href="%1$s">from here</a>.
nl: <strong>SEO bericht</strong>: je site is ingesteld op No index en wordt niet weergegeven in zoekmachines. Je kunt <a href="%1$s">hier</a> de zichtbaarheid van zoekmachines wijzigen.

en: <strong>View Details</strong> shows details about the 404 requests.
nl: <strong>Bekijk details</strong> toont details over de 404 aanvragen.

en: <strong>Warning:</strong> your site's search engine visibility is set to Hidden in <a href="%1$s" target="_blank">Settings &gt; Reading</a>. This means that the changes you make here will not take effect. Set the search engine visibility to Public to be able to change the robots.txt content.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> de zichtbaarheid van je site is ingesteld op Verborgen in <a href="%1$s" target="_blank">Instellingen &gt; Lezen</a>. Dit betekent dat de wijzigingen die je hier aanbrengt niet van kracht worden. Stel de zichtbaarheid van de zoekmachine in op Openbaar om de robots.txt inhoud te kunnen wijzigen.

en: A Custom Watermark item could not be saved because the name field is empty.
nl: Een aangepast watermark item kon niet worden opgeslagen omdat het naamveld leeg is.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief voor de auteur van het bericht, met de naam van de auteur als ankertekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als ankertekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar je site, met de naam en beschrijving van je site als ankertekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar je site, met de naam van je site als ankertekst.

en: A list of prompts received from the API to be saved in the database.
nl: Een lijst met prompts ontvangen van de API om op te slaan in de database.

en: ACF support helps Rank Math SEO read and analyze content written in the Advanced Custom Fields. If your theme uses ACF, you should enable this option.
nl: ACF ondersteuning helpt Rank Math SEO om de inhoud te lezen en analyseren die geschreven is in Advanced Custom Fields. Als je thema ACF gebruikt, wordt deze optie aangeraden.

en: AI Tools
nl: AI gereedschappen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Key Location
nl: API-sleutel locatie

en: About Page
nl: Over pagina

en: Above & Below Content
nl: Boven en onder de inhoud

en: Above Content
nl: Boven inhoud

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Access Time
nl: Toegangstijd

en: Action not allowed.
nl: Actie niet toegestaan.

en: Action to perform
nl: Actie om uit te voeren

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Actief

en: Active modules
nl: Actieve modules

en: Activists
nl: Activisten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add <code>TITLE</code> attribute for all <code>images</code> without a <code>TITLE</code> attribute automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
nl: Voeg automatisch <code>TITLE</code> kenmerk toe voor alle <code>afbeeldingen</code> zonder een <code>TITLE</code> kenmerk. Het kenmerk wordt dynamisch toegepast wanneer de inhoud wordt weergegeven en de opgeslagen inhoud wordt niet gewijzigd.

en: Add <code>alt</code> attributes for <code>images</code> without <code>alt</code> attributes automatically. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
nl: Voeg automatisch <code>alt</code>-kenmerken toe voor <code>afbeeldingen</code> zonder <code>alt</code> kenmerken. Het kenmerk wordt dynamisch toegepast wanneer de inhoud wordt weergegeven en de opgeslagen inhoud wordt niet gewijzigd.

en: Add <code>rel="nofollow"</code>
nl: Voeg <code>rel="nofollow"</code> toe

en: Add <code>rel="sponsored"</code>
nl: Voeg <code>rel = "sponsored"</code> toe

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add SEO Controls
nl: SEO besturingselementen toevoegen

en: Add SEO Controls for user profile pages. Access to the Meta Box can be fine tuned with code, using a special filter hook.
nl: Voeg SEO controles toe voor gebruikersprofiel pagina's. Toegang tot meta box kan worden aangepast met code, door gebruik te maken van een speciale filter hook.

en: Add SEO controls for the editor screen to customize SEO options for posts in this post type.
nl: Voeg SEO besturingselementen toe voor het editor scherm om SEO opties voor berichten in dit berichttype aan te passen.

en: Add SEO meta and OpenGraph details to your homepage. %s.
nl: Voeg SEO meta en OpenGraph details toe aan je homepage. %s.

en: Add another
nl: Nog één toevoegen

en: Add any extra text or links you'd like to include in your llms.txt file manually.
nl: Voeg handmatig extra tekst of links toe die je in je llms.txt bestand wil opnemen.

en: Add bulk editing columns to the post listing screen.
nl: Voeg bulk bewerking kolommen toe aan het bericht lijst scherm.

en: Add content after each post in your site feeds.
nl: Voeg inhoud toe na elk bericht in je site feeds.

en: Add content before each post in your site feeds.
nl: Voeg inhoud toe vóór elk bericht in je site feeds.

en: Add missing ALT attributes
nl: Voeg ontbrekende ALT attributen toe

en: Add missing TITLE attributes
nl: Ontbrekende TITLE kenmerken toevoegen

en: Add number
nl: Nummer toevoegen

en: Add proper Meta tags to your bbPress forum posts, categories, profiles, etc. Get more options to take control of what search engines see and how they see it.
nl: Voeg de juiste metatags toe aan je bbPress forumberichten, categorieën, profielen, enz. Krijg meer opties om controle te krijgen over wat zoekmachines zien en hoe ze het zien.

en: Add social account information to your website's Schema and Open Graph. %s.
nl: Voeg sociale account informatie toe aan je site's schema en open graph. %s.

en: Add term IDs, separated by comma. This option is applied for all taxonomies.
nl: Term ID's toevoegen, gescheiden door een komma. Deze optie wordt toegepast voor alle taxonomieën.

en: Add the SEO Controls for the term editor screen to customize SEO options for individual terms in this taxonomy.
nl: Voeg de SEO besturingselementen toe voor het term editor scherm om de SEO opties voor individuele termen in deze taxonomie aan te passen.

en: Add time
nl: Tijd toevoegen

en: Add user IDs, separated by commas, to exclude them from the sitemap.
nl: Voeg gebruiker ID's toe, gescheiden door komma's, om ze uit te sluiten van de sitemap.

en: Additional Content
nl: Extra inhoud

en: Additional Info
nl: Extra informatie

en: Additional Profiles
nl: Extra profielen

en: Additional Profiles to add in the <code>sameAs</code> Schema property.
nl: Extra profielen toe te voegen in de <code>sameAs</code> schema eigenschap.

en: Additional profile URLs
nl: Extra profiel URL's

en: Address
nl: Adres

en: Address Format
nl: Adres format

en: Address:
nl: Adres:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Image SEO options to supercharge your website. Automate the task of adding the ALT and Title tags to your images on the fly.
nl: Geavanceerde afbeelding SEO opties om je site een boost te geven. Automatiseer de taak om de ALT en Titel tags direct aan je afbeeldingen toe te voegen.

en: Advanced Mode
nl: Geavanceerde modus

en: Advanced Robots Meta
nl: Geavanceerde robots Meta

en: Advanced Schema, Analytics and much more...
nl: Geavanceerd schema, analyse en nog veel meer...

en: Affiliate Program
nl: Affiliate programma

en: Algeria
nl: Algerije

en: All
nl: Alle

en: All published posts have focus keywords set.
nl: Alle gepubliceerde berichten hebben focus keywords ingesteld.

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Alt attribute format
nl: Alt attribuut format

en: Alternative Text
nl: Alternatieve tekst

en: An API Key is required to display embedded Google Maps on your site. Get it here: %s
nl: Een API-sleutel is vereist om ingesloten Google Maps op je site weer te geven. Verkrijg het hier: %s

en: An alternate version of your site name (for example, an acronym or shorter name).
nl: Een alternatieve versie van je sitenaam (bijvoorbeeld een acroniem of kortere naam).

en: An array of AI-generated and existing outputs to be saved.
nl: Een matrix van AI gegenereerde en bestaande uitgangen die opgeslagen moeten worden.

en: Analytical
nl: Analytisch

en: Analytics Database
nl: Analytics database

en: Analytics cache cleared.
nl: Analytics cache gewist.

en: Analyze this Page
nl: Deze pagina analyseren

en: Anniversary Sale
nl: Jubileum uitverkoop

en: Anonymize IP addresses
nl: IP-adressen anonimiseren

en: Another bulk editing process is already running. Please try again later after the existing process is complete.
nl: Er loopt al een ander bulk bewerking proces. Probeer het later nog eens nadat het bestaande proces is afgerond.

en: Any
nl: Elke

en: Application Category
nl: Applicatiecategorie

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Archive Format
nl: Archief format

en: Archives for %s
nl: Archieven voor %s

en: Are you sure you want to convert AIOSEO blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
nl: Weet je zeker dat je de blokken van AIOSEO wil omzetten naar blokken van Rank Math? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to convert Yoast blocks into Rank Math blocks? This action is irreversible.
nl: Weet je zeker dat je de blokken van Yoast wil omzetten naar blokken van Rank Math? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete Internal Links Data? This action is irreversible.
nl: Weet je zeker dat je Internal Links gegevens wil verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete all the Redirection Rules? This action is irreversible.
nl: Weet je zeker dat je alle regels voor doorverwijzingen wil verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete the 404 log? This action is irreversible.
nl: Weet je zeker dat je het 404 log wil verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to disconnect Google services from your site?
nl: Weet je zeker dat je Google diensten van je site wil loskoppelen?

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet je zeker dat je dit wil doen?

en: Are you sure you wish to delete all 404 error logs?
nl: Weet je zeker dat je alle 404 fout logs wil verwijderen?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argumentative
nl: Argumentatief

en: Armenia
nl: Armenië

en: Article
nl: Artikel

en: Article Type
nl: Artikeltype

en: Articles noindexed
nl: Artikelen noindexed

en: Artists
nl: Artiesten

en: As NoFollow
nl: Als NoFollow

en: As NoIndex
nl: Als NoIndex

en: As Pillar Content
nl: Als Pillar inhoud

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Attention: Search Engines can't see your website.
nl: Attentie: zoekmachines kunnen je site niet zien.

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Author
nl: Auteur

en: Author Advanced Robots
nl: Auteur geavanceerde robots

en: Author Archive Description
nl: Beschrijving auteursarchief

en: Author Archive Title
nl: Auteur archieftitel

en: Author Archives
nl: Auteur archieven

en: Author Base
nl: Auteur basis

en: Author Description
nl: Auteur beschrijving

en: Author ID
nl: Auteur ID

en: Author Robots Meta
nl: Auteur robots meta

en: Author archive meta description. SEO options for specific author archives can be set with the meta box in the user profiles.
nl: Metabeschrijving van het auteursarchief. SEO opties voor specifieke auteursarchieven kunnen worden ingesteld met de meta box in de gebruikersprofielen.

en: Author's biographical info of the current post, page or author archive.
nl: De biografische informatie van de auteur van het huidige bericht, de pagina of het auteursarchief.

en: Author's user ID of the current post, page or author archive.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige bericht, pagina of het auteursarchief.

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Post Redirect
nl: Automatisch omleiden van berichten

en: Auto-Submit Post Types
nl: Berichttypen automatisch verzenden

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Automatic updates are not enabled on your site. %s
nl: Automatische updates zijn niet ingeschakeld op je site. %s

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
nl: Automatisch <code>rel="nofollow"</code> attribuut toevoegen voor externe links in je berichten, pagina's en andere bericht types. Het attribuut wordt dynamisch toegepast wanneer de inhoud wordt weergegeven, en de opgeslagen inhoud wordt niet gewijzigd.

en: Automatically add <code>rel="nofollow"</code> attribute for links pointing to external image files. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
nl: Voeg automatisch het <code>rel="nofollow"</code>-attribuut toe voor links die verwijzen naar externe afbeelding bestanden. Het attribuut wordt dynamisch toegepast wanneer de inhoud wordt weergegeven en de opgeslagen inhoud wordt niet gewijzigd.

en: Automatically add <code>target="_blank"</code> attribute for external links appearing in your posts, pages, and other post types to make them open in a new browser tab or window. The attribute is dynamically applied when the content is displayed, and the stored content is not changed.
nl: Voeg automatisch het kenmerk <code>target="_blank"</code> toe voor externe links die in je berichten, pagina's en andere berichttypen worden weergegeven, zodat ze in een nieuw browser tab of venster kunnen worden geopend. Het kenmerk wordt dynamisch toegepast wanneer de inhoud wordt weergegeven en de opgeslagen inhoud niet wordt gewijzigd.

en: Automatically capitalize the first character of each word in the titles.
nl: Zet automatisch hoofdletters in het begin van de eerste letter van elk woord in de titels.

en: Automatically submit sitemaps to the Google Search Console
nl: Dien automatisch sitemaps in bij de Google Search Console

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Availability Starts
nl: Beschikbaarheid begint

en: Available Actions
nl: Beschikbare acties

en: Available variables
nl: Beschikbare variabelen

en: Average Position
nl: Gemiddelde positie

en: Average position of all the keywords ranking within top 100 positions.
nl: Gemiddelde positie van alle keywords die binnen de top 100 posities scoren.

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Backup created successfully.
nl: Back-up succesvol aangemaakt.

en: Backup does not exist.
nl: Back-up bestaat niet.

en: Backup restored successfully.
nl: Back-up succesvol teruggezet.

en: Backup successfully deleted.
nl: Back-up met succes verwijderd.

en: Bad Request
nl: Foutieve aanvraag

en: Bad request. Please check the code.
nl: Slechte aanvraag. Controleer de code.

en: Baggage Tracking
nl: Bagage tracering

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Baidu Webmaster Tools
nl: Baidu Webmaster gereedschap

en: Bargain Hunters
nl: Koopjesjagers

en: Be careful when editing the htaccess file, it is easy to make mistakes and break your site. If that happens, you can restore the file to its state <strong>before the last edit</strong> by replacing the htaccess file with the backup copy created by Rank Math in the same directory (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) using an FTP client.
nl: Wees voorzichtig bij het bewerken van het htaccess bestand, het is gemakkelijk om fouten te maken en zo je site kapot te maken. Als dat gebeurt, kun je het bestand best terugzetten in de staat <strong>vóór de laatste bewerking</strong> door het htaccess bestand te vervangen door de back-up kopie gemaakt door Rank Math in dezelfde folder (<em>.htaccess_back_xxxxxx</em>) met behulp van een FTP client.

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Below Content
nl: Onder de inhoud

en: Benefits of Connecting Google Account
nl: Voordelen van het koppelen van een Google account

en: Benefits of Connecting Rank Math Account
nl: Voordelen van het aansluiten van een Rank Math account

en: Bill Payment
nl: Betaling van factuur

en: Billing Support
nl: Betaling ondersteuning

en: Bing Webmaster Verification Page
nl: Bing Webmaster verificatiepagina

en: Black Friday Sale
nl: Black Friday uitverkoop

en: Blocks
nl: Blokken

en: Blocks import failed.
nl: Importeren van blokken is mislukt.

en: Blocks successfully converted in %d post. | Blocks successfully converted in %d posts.
nl[0]: Blokken succesvol omgezet in %d bericht.
nl[1]: Blokken succesvol omgezet in %d berichten.

en: Blog Post
nl: Blogbericht

en: Blog Public
nl: Publiek blog

en: Bolivia, Plurinational State Of
nl: Bolivia, Plurinationale staat van

en: Book
nl: Boek

en: Brand
nl: Merknaam

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: BuddyPress group description
nl: BuddyPress groepsbeschrijving

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Bulk Editing
nl: Bulk bewerking

en: Bulk Editing Process Successfully Cancelled
nl: Bulk bewerking proces succesvol geannuleerd

en: Bulk editing SEO meta started. It might take few minutes to complete the process.
nl: Bulk bewerking SEO meta gestart. Het kan enkele minuten duren om het proces te voltooien.

en: Bulk image alt generation failed.
nl: Bulk afbeelding alt generatie mislukt.

en: Bulk image alt generation started. It might take few minutes to complete the process.
nl: Bulk afbeelding alt generatie gestart. Het kan enkele minuten duren om het proces te voltooien.

en: Business Owners
nl: Ondernemers

en: Business Type
nl: Bedrijfstype

en: Buy
nl: Koop

en: CAUTION:
nl: OPGELET:

en: Cache deleted.
nl: Cache verwijderd.

en: Calories
nl: Calorieën

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Can't update redirection.
nl: Kan omleiding niet updaten.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Content AI Bulk Editing Process
nl: Annuleren inhoud AI bulk bewerking proces

en: Cancel Fetch
nl: Ophalen annuleren

en: Cancel Fetching
nl: Ophalen annuleren

en: Capitalize Titles
nl: Titels in hoofdletters

en: Card type selected when creating a new post. This will also be applied for posts without a card type selected.
nl: Kaarttype geselecteerd bij het maken van een nieuw bericht. Dit wordt ook toegepast voor berichten zonder een geselecteerd kaarttype.

en: Categories (advanced)
nl: Categorieën (geavanceerd)

en: Change Global SEO, Schema, and other settings for %1$s. %2$s
nl: Wijzig Global SEO, Schema en andere instellingen voor %1$s. %2$s

en: Change Global meta settings that take effect across your website. %s.
nl: Wijzig de algemene meta instellingen die op je hele site van kracht worden. %s.

en: Change Key
nl: Sleutel wijzigen

en: Change SEO options related to the author archives. %s.
nl: Wijzig SEO opties met betrekking tot de auteursarchieven. %s.

en: Change Sitemap settings of %1$s. %2$s.
nl: Wijzig sitemap instellingen van %1$s. %2$s.

en: Change how some of the links open and operate on your website. %s.
nl: Wijzig hoe sommige links openen en werken op je site. %s.

en: Change some uncommon but essential settings here. %s.
nl: Wijzig hier enkele ongebruikelijke maar essentiële instellingen. %s.

en: Change the <code>/author/</code> part in author archive URLs.
nl: Wijzig het <code>/author/</code> gedeelte in de auteur archief URL's.

en: Change the styling for the front end SEO score badge.
nl: Wijzig de styling voor de front-end SEO score badge.

en: Changing your tagline is very easy.  Just head on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - General</a> in WordPress's admin menu (on the left), or click on the link in this sentence.
nl: Je slogan veranderen is heel eenvoudig.  Ga gewoon naar <a target="_blank" href="%1$s">Instellingen - algemeen</a> in het beheer menu van WordPress (aan de linkerkant), of klik op de link in deze zin.

en: Check Key
nl: Controle sleutel

en: Check if required tables exist and create them if not.
nl: Controleer of de vereiste tabellen bestaan ​​en maak ze aan als dat niet het geval is.

en: Check the presence of sitemaps on your website
nl: Controleer de aanwezigheid van site maps op je site

en: Check your site for SEO-friendly permalink structure
nl: Controleer je site op SEO vriendelijke permalink structuur

en: Check your site's visibility to search engines
nl: Controleer de zichtbaarheid van je site bij zoekmachines

en: Chile
nl: Chili

en: Chinese
nl: Chinees

en: Choose how you want Rank Math to handle your WooCommerce SEO. %s.
nl: Kies hoe je wil dat Rank Math je WooCommerce SEO afhandelt. %s.

en: Choose how you want to display the HTML sitemap.
nl: Kies hoe je de HTML sitemap wil tonen.

en: Choose how you want to sort the items in the HTML sitemap.
nl: Kies hoe je de items in de HTML sitemap wil sorteren.

en: Choose the headings to exclude from the Table of Contents block.
nl: Kies de koptekst die je wil uitsluiten van het blok inhoud opgave.

en: Choose the type of posts/pages/CPTs where you want to use Content AI.
nl: Kies het type berichten/pagina's/CPT's waarvoor je inhoud AI wil gebruiken.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
nl: Kies of je site een persoon vertegenwoordigt of een organisatie.

en: Choose which taxonomy you want to use with the Primary Term feature. This will also be the taxonomy shown in the Breadcrumbs when a single %1$s is being viewed.
nl: Kies welke taxonomie je wil gebruiken met de functie Primaire term. Dit zal ook de taxonomie zijn die in het kruimelpad wordt weergegeven wanneer een enkele %1$s wordt bekeken.

en: Christmas Sale
nl: Kerstuitverkoop

en: Circle
nl: Cirkel

en: Cleanup of %s data failed.
nl: Opschonen van %s gegevens is mislukt.

en: Cleanup of %s data successfully done.
nl: Opschonen van %s gegevens succesvol afgerond.

en: Clear 404 Log
nl: Verwijder 404 log

en: Clear Cache
nl: Cache leegmaken

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

en: Clear Log
nl: Log wissen

en: Clear SEO Analyzer
nl: Duidelijke SEO analyse

en: Clear analytics cache to re-calculate all the stats again.
nl: Wis de analyse cache om alle statistieken opnieuw te berekenen.

en: Clear log by type.
nl: Logs per type wissen.

en: Click here to Deactivate
nl: Klik hier om te deactiveren

en: Click here to know how
nl: Klik hier om te weten hoe

en: Click here to reconnect.
nl: Klik hier om opnieuw verbinding te maken.

en: Click here to see all the exciting features.
nl: Klik hier om alle spannende functies te zien.

en: Click here to see the code.
nl: Klik hier om de code te zien.

en: Click on the button to copy URL or insert link in content. You can also drag and drop links in the post content.
nl: Klik op de knop om URL te kopiëren of link in te voegen in de inhoud. Je kunt ook links in de inhoud van het bericht verslepen.

en: Click to refresh the available credits.
nl: Klik om de beschikbare credits te vernieuwen.

en: Closing Time
nl: Sluitingstijd

en: Co-founder of Rank Math
nl: Medeoprichter van Rank Math

en: Collectors
nl: Verzamelaars

en: Comma-separated list of categories associated to the current post
nl: Door komma's gescheiden lijst van categorieën geassocieerd met het huidige bericht

en: Comma-separated list of tags associated to the current post
nl: Door komma's gescheiden lijst van tags geassocieerd met het huidige bericht

en: Community Blog/News Site
nl: Community blog/nieuwssite

en: Configure your llms.txt file for custom crawling/indexing rules.
nl: Configureer je llms.txt bestand voor aangepaste crawling/indexering regels.

en: Confirm custom tagline is set for your site
nl: Bevestig dat de aangepaste slogan is ingesteld voor je site

en: Confirm focus keywords are set for all your posts
nl: Bevestig dat focus keywords is ingesteld voor al je berichten

en: Confirm if Rank Math is connected to Search Console
nl: Controleer of Rank Math is verbonden met Search Console

en: Connect Google Services
nl: Met Google Services verbinden

en: Connect Now
nl: Nu verbinden

en: Connect Rank Math with Google Search Console to see the most important information from Google directly in your WordPress dashboard.
nl: Koppel Rank Math aan Google Search Console om de belangrijkste informatie van Google direct in je WordPress dashboard te zien.

en: Connect Your Rank Math Account
nl: Je Rank Math account verbinden

en: Connected
nl: Verbonden

en: Contact Page
nl: Contactpagina

en: Contains
nl: Bevat

en: Content A.I. (Artificial Intelligence)
nl: Inhoud A.I. (Artificiële Intelligentie)

en: Content AI
nl: Inhoud AI

en: Content AI %s
nl: Inhoud AI %s

en: Content AI Chat
nl: Inhoud AI Chat

en: Content AI Credits
nl: Content AI credits

en: Content AI Editor
nl: Inhoud AI Editor

en: Content AI History
nl: Inhoud AI Geschiedenis

en: Content AI Plan
nl: Content AI abonnement

en: Content AI Refresh Date
nl: Inhoud AI verversingsdatum

en: Content AI Tools
nl: AI gereedschappen voor inhoud

en: Content AI is not enabled on this Post type.
nl: Inhoud AI is niet ingeschakeld op dit berichttype.

en: Content AI plan to update in the Database.
nl: Inhoud AI abonnement updaten in de Database.

en: Content AI reset date to update in the Database
nl: Inhoud AI reset datum om te updaten in de Database

en: Content AI tailors keyword research to the target country for highly relevant suggestions. You can override this in individual posts/pages/CPTs.
nl: Content AI stemt het keyword onderzoek af op het doelland voor zeer relevante suggesties. Je kunt dit opheffen in individuele berichten/pagina's/CPT's.

en: Content Editor
nl: Inhoud editor

en: Contents are locked because a robots.txt file is present in the root folder.
nl: De inhoud is vergrendeld omdat er een robots.txt bestand in de root map aanwezig is.

en: Continue redirecting
nl: Doorgaan met omleiden

en: Conversational
nl: Interactief

en: Conversion started. A success message will be shown here once the process completes. You can close this page.
nl: Conversie gestart. Een succesbericht wordt hier weergegeven zodra het proces is afgerond. Je kunt deze pagina sluiten.

en: Convert Blocks
nl: Blokken converteren

en: Convert FAQ, HowTo, & Table of Contents Blocks created using Yoast. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
nl: Converteer FAQ, HowTo, & inhoudsopgave blokken gemaakt met Yoast. Gebruik deze optie om je vorige blokken gemakkelijk te verplaatsen naar Rank Math.

en: Convert TOC block created using AIOSEO. Use this option to easily move your previous blocks into Rank Math.
nl: Converteer TOC blok gemaakt met AIOSEO. Gebruik deze optie om gemakkelijk je oude blokken naar Rank Math te verplaatsen.

en: Cooking Time
nl: Kooktijd

en: Cooks
nl: Koks

en: Copy Link URL to Clipboard
nl: Kopieer URL naar klembord

en: Could not check Focus Keywords in posts - the post meta table exceeds the size limit.
nl: Kan focus keywords in berichten niet controleren - de bericht meta tabel overschrijdt de maximale grootte.

en: Could not generate. Please try again later.
nl: Kon niet genereren. Probeer het later nog eens.

en: Could you please do us a BIG favor and give it a rating on WordPress.org to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Zou je ons een GROOT plezier kunnen doen en het een waardering kunnen geven op WordPress.org om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie een boost te geven?

en: Counter
nl: Teller

en: Counts the total number of internal, external links, to and from links inside your posts. You can also see the same count in the Posts List Page.
nl: Telt het totale aantal interne, externe links van en naar links in je berichten. Je kunt hetzelfde aantal ook zien op de pagina met de berichtenlijst.

en: Course
nl: Cursus

en: Course Currency
nl: Cursus valuta

en: Course Mode
nl: Cursus modus

en: Course Price
nl: Cursusprijs

en: Course Provider
nl: Cursus aanbieder

en: Course Provider Name
nl: Naam aanbieder cursus

en: Course Provider URL
nl: Cursus aanbieder URL

en: Course Type
nl: Cursustype

en: Course Workload
nl: Cursus werklast

en: Crafters
nl: Ambachtslieden

en: Create a News Sitemap for your news-related content. You only need a News sitemap if you plan on posting news-related content on your website.
nl: Maak een nieuws sitemap voor je nieuwsgerelateerde content. Je hebt alleen een nieuws sitemap nodig als je van plan bent nieuwsgerelateerde inhoud op je site te plaatsen.

en: Create and edit redirections
nl: Omleidingen maken en bewerken

en: Created
nl: Gemaakt

en: Creative
nl: Creatief

en: Credit Card Support
nl: Creditcard ondersteuning

en: Credit usage details returned by the API.
nl: Details over credit gebruik die door de API worden geretourneerd.

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Ctrl/Cmd + Enter
nl: Ctrl/Cmd + enter

en: Cuisine
nl: Keuken

en: Currency
nl: Valuta

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: Current Day
nl: Huidige dag

en: Current Month
nl: Huidige maand

en: Current Post Thumbnail
nl: Thumbnail huidig bericht

en: Current Step
nl: Huidige stap

en: Current Step Data
nl: Huidige stapgegevens

en: Current Term
nl: Huidige term

en: Current Time
nl: Huidige tijd

en: Current Time (advanced)
nl: Huidige tijd (geavanceerd)

en: Current Year
nl: Huidig jaar

en: Current page number
nl: Huidige paginanummer

en: Current server date
nl: Huidige server datum

en: Current server day
nl: Huidige server dag

en: Current server month
nl: Huidige server maand

en: Current server time
nl: Huidige server tijd

en: Current server time with custom formatting pattern.
nl: Huidige server tijd met aangepaste formattering patroon.

en: Current server year
nl: Huidig server jaar

en: Current term description
nl: Aangepaste term beschrijving

en: Current term name
nl: Huidige term naam

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom (use shortcode)
nl: Aangepast (gebruik shortcode)

en: Custom Field (advanced)
nl: Aangepast veld (geavanceerd)

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Custom Redirection
nl: Aangepaste omleiding

en: Custom Term (advanced)
nl: Aangepaste term (geavanceerd)

en: Custom Term description
nl: Aangepaste term beschrijving

en: Custom Term description.
nl: Aangepaste term beschrijving.

en: Custom Term title.
nl: Aangepaste term titel.

en: Custom Url
nl: Aangepaste URL

en: Custom Webmaster Tags
nl: Aangepaste webmaster tags

en: Custom field value
nl: Aangepaste veld waarde

en: Custom field value.
nl: Aangepaste veld waarde.

en: Custom or Generated SEO Description of the current post/page
nl: Aangepaste of gegenereerde SEO beschrijving van huidige bericht/pagina

en: Custom or Generated SEO Title of the current post/page
nl: Aangepaste of gegenereerde SEO titel van de huidige bericht/pagina

en: Custom term value
nl: Aangepaste term waarde

en: Custom term value.
nl: Aangepaste term waarde.

en: Custom values for robots meta tag on %s archives.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag in %s archieven.

en: Custom values for robots meta tag on %s.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag op %s.

en: Custom values for robots meta tag on author page.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag op auteurspagina.

en: Custom values for robots meta tag on date page.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag op datum pagina.

en: Custom values for robots meta tag on groups page.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag op groepenpagina.

en: Custom values for robots meta tag on homepage.
nl: Aangepaste waarden voor robots metatag op de homepage.

en: Customer Service
nl: Klantendienst

en: Customize SEO meta settings of pages like search results, 404s, etc. %s.
nl: Pas de SEO meta instellingen van pagina's zoals zoekresultaten, 404's, enz. %s aan.

en: Cyber Monday Sale
nl: Cyber Monday uitverkoop

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czechia
nl: Tsjechië

en: DIYers
nl: Doe-het-zelvers

en: Dancers
nl: Dansers

en: Danish
nl: Deens

en: Data Chart
nl: Gegevensgrafiek

en: Data Rows: %s
nl: Gegevens rijen: %s

en: Data Stream
nl: Gegevensstroom

en: Data fetching cancelled.
nl: Ophalen van gegevens geannuleerd.

en: Data fetching started in the background.
nl: Het ophalen van gegevens begon op de achtergrond.

en: Data import will not work for this service as sufficient permissions are not given.
nl: Gegevensimport werkt niet voor deze dienst omdat er onvoldoende toestemming is verleend.

en: Database Table: 404 Log
nl: Databasetabel: 404 log

en: Database Table: Flat Posts
nl: Databasetabel: platte berichten

en: Database Table: Google AdSense
nl: Databasetabel: Google AdSense

en: Database Table: Google Analytics
nl: Database tabel: Google Analytics

en: Database Table: Google Search Console
nl: Databasetabel: Google Search Console

en: Database Table: Inspections
nl: Databasetabel: inspecties

en: Database Table: Internal Link
nl: Databasetabel: interne link

en: Database Table: Internal Link Meta
nl: Databasetabel: interne link meta

en: Database Table: Keyword Manager
nl: Databasetabel: keyword beheer

en: Database Table: Redirection
nl: Databasetabel: omleiding

en: Database Table: Redirection Cache
nl: Databasetabel: omleiding cache

en: Database Tools
nl: Database gereedschappen

en: Database version
nl: Database versie

en: Date Advanced Robots
nl: Datum geavanceerde robots

en: Date Archive Description
nl: Datum archiefbeschrijving

en: Date Archive Title
nl: Datum archieftitel

en: Date Archives
nl: Datum archieven

en: Date Modified
nl: Datum gewijzigd

en: Date Modified (advanced)
nl: Datum gewijzigd (geavanceerd)

en: Date Posted
nl: Datum geplaatst

en: Date Published
nl: Datum van publicatie

en: Date Published (advanced)
nl: Datum gepubliceerd (standaard)

en: Date Robots Meta
nl: Datum robots meta

en: Date archive description.
nl: Datum archiefbeschrijving.

en: Days
nl: Dagen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Debug Redirections
nl: Omleidingen debuggen

en: Default
nl: Standaard

en: Default 404
nl: Standaard 404

en: Default Audience
nl: Standaard publiek

en: Default Country
nl: Standaard land

en: Default Language
nl: Standaard taalinstellingen

en: Default Tone
nl: Standaard toon

en: Default description for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
nl: Standaard beschrijving voor enkelvoudige %s pagina's. Dit kan op per bericht basis worden aangepast in het bericht editor scherm.

en: Default rich snippet selected when creating a new post of this type. If %s is selected, it will be applied for all existing posts with no Schema selected.
nl: Standaard rich snippet geselecteerd bij het aanmaken van een nieuw bericht van dit type. Als %s is geselecteerd, wordt het toegepast op alle bestaande berichten zonder schema geselecteerd.

en: Default rich snippet selected when creating a new product.
nl: Standaard rich snippet geselecteerd bij het maken van een nieuw product.

en: Default title tag for single %s pages. This can be changed on a per-post basis on the post editor screen.
nl: Standaard titel tag voor enkelvoudige %s pagina's. Dit kan op per bericht basis worden aangepast in het bericht editor scherm.

en: Default values for robots meta tag. These can be changed for individual posts, taxonomies, etc.
nl: Standaardwaarden voor de robots meta tag. Deze kunnen worden gewijzigd voor individuele berichten, taxonomieën, enz.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Internal Links
nl: Verwijder interne links

en: Delete Internal Links Data
nl: Interne koppelingsgegevens verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Delete Redirections
nl: Verwijder omleidingen

en: Delete Redirections Rules
nl: Verwijder omleidingsregels

en: Delete data
nl: Gegevens verwijderen

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description for %s archive pages.
nl: Beschrijving voor %s archief pagina's.

en: Description for %s archives
nl: Beschrijving voor %s archieven

en: Description of the site
nl: Beschrijving van de site

en: Description of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
nl: Beschrijving van je site wanneer deze wordt gedeeld op Facebook, Twitter en andere sociale netwerken.

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Descriptive
nl: Beschrijvend

en: Designers
nl: Ontwerpers

en: Determine Search Intent
nl: Zoekopdracht bepalen

en: Direct help from our qualified support team
nl: Directe hulp van ons gekwalificeerd ondersteuning team

en: Directly notify search engines like Bing & Yandex using the %s when pages are added, updated and removed, or submit URLs manually.
nl: Breng zoekmachines zoals Bing & Yandex direct op de hoogte met behulp van de %s wanneer pagina's worden toegevoegd, geüpdatet en verwijderd, of URL's handmatig indienen.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnect Account
nl: Verbreek account

en: Display Format
nl: Weergave format

en: Display author's nicename of the current post, page or author archive.
nl: Toont de auteur naam van de huidige bericht, pagina of auteur archief.

en: Display homepage breadcrumb in trail.
nl: Toon homepage kruimelpad.

en: Display the Debug Console instead of being redirected. Administrators only.
nl: Geef de debug console weer in plaats van te worden omgeleid. Alleen voor beheerders.

en: Display the badges automatically, or insert the %1$s shortcode in your posts and the %2$s template tag in your theme template files.
nl: Geef de badges automatisch weer, of voeg de %1$s shortcode in je berichten en de %2$s template tag in je thema template bestanden in.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Dominate the search results for the local audiences by optimizing your website for Local SEO and it also helps you to aquire the Knowledge Graph.
nl: Domineer de zoekresultaten voor het lokale publiek door je site te optimaliseren voor lokale SEO en het helpt je ook om code toe te voegen die verband houdt met Knowledge Graph.

en: Duration
nl: Duur

en: Dutch
nl: Nederlands

en: EDD Product
nl: EDD product

en: Earn flat 30% on every sale!
nl: Verdien vast 30% op elke verkoop!

en: Easily create redirects without fiddling with tedious code. %s.
nl: Creëer eenvoudig omleidingen zonder gedoe met vervelende code. %s.

en: Easily set up Google Analytics without using another 3rd party plugin
nl: Stel eenvoudig Google Analytics in zonder een andere plugin van derden te gebruiken

en: Easy Mode
nl: Gemakkelijke modus

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit .htaccess
nl: Bewerk .htaccess

en: Edit Homepage SEO Settings
nl: Bewerk homepage SEO instellingen

en: Edit Page:
nl: Pagina bewerken:

en: Edit SEO settings for the search results page
nl: SEO instellingen voor de pagina met zoekresultaten bewerken

en: Edit SEO settings for this archive page
nl: SEO instellingen voor deze archief pagina bewerken

en: Edit default SEO settings for this post type
nl: Standaard SEO instellingen voor dit berichttype bewerken

en: Edit llms.txt
nl: Bewerk llms.txt

en: Edit robots.txt
nl: Robots.txt bewerken

en: Edit the contents of your .htaccess file easily. %s.
nl: Bewerk eenvoudig de inhoud van je .htaccess bestand. %s.

en: Edit your robots.txt file to control what bots see. %s.
nl: Bewerk je robots.txt bestand om te bepalen wat bots zien. %s.

en: Edition
nl: Uitgave

en: Editor's Rating:
nl: Waardering redacteur:

en: Educators
nl: Lesgevers

en: Egypt
nl: Egypte

en: Email
nl: E-mail

en: Email Frequency
nl: E-mail frequentie

en: Email Reports
nl: E-mail rapporten

en: Email report frequency.
nl: E-mail rapport frequentie.

en: Email:
nl: E-mail:

en: Emergency
nl: Noodgeval

en: Emotional
nl: Emotioneel

en: Empathetic
nl: Empathisch

en: Employment Type
nl: Type dienstverlening

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Enable Auto Updates
nl: Automatische updates inschakelen

en: Enable Link Suggestions meta box for this post type, along with the Pillar Content feature.
nl: Schakel de link suggesties meta box in voor dit bericht type, samen met de functie voor Pillar inhoud.

en: Enable Rank Math's sitemap feature, which helps search engines intelligently crawl your website's content. It also supports hreflang tag.
nl: Schakel de sitemap functie van Rank Math in, waarmee zoekmachines de inhoud van je site intelligent kunnen crawlen. Het ondersteunt ook de hreflang tag.

en: Enable Tracking
nl: Volgen inschakelen

en: Enable automatic updates to ensure you are always using the latest version of Rank Math.
nl: Schakel automatische updates in om ervoor te zorgen dat je altijd de meest recente versie van Rank Math gebruikt.

en: Enable breadcrumbs function
nl: Kruimelpad functies inschakelen

en: Enable or disable the date archives (e.g: %s). If this option is disabled, the date archives will be redirected to the homepage.
nl: Schakel de datum archieven in of uit (bijvoorbeeld: %s). Als deze optie is uitgeschakeld, worden de datum archieven doorgestuurd naar de homepage.

en: Enable support for the structured data, which adds Schema code in your website, resulting in rich search results, better CTR and more traffic.
nl: Schakel ondersteuning in voor de gestructureerde gegevens, die Schema code toevoegt aan je site, wat resulteert in rijke zoekresultaten, betere CTR en meer verkeer.

en: Enable the BuddyPress module for Rank Math SEO to make your BuddyPress forum SEO friendly by adding proper meta tags to all forum pages.
nl: Schakel de BuddyPress module in voor Rank Math SEO om je BuddyPress forum SEO vriendelijk te maken door de juiste metatags aan alle forumpagina's toe te voegen.

en: Enable the HTML sitemap.
nl: HTML sitemap inschakelen.

en: Enable the Index Status tab
nl: Het tab index status inschakelen

en: Enable the new React-powered interface for the plugin settings. Disable to revert to the classic PHP-based settings page.
nl: Schakel de nieuwe React-aangedreven interface in voor de plugin instellingen. Uitschakelen om terug te gaan naar de klassieke PHP-gebaseerde instellingenpagina.

en: Enable this option only if you are not using any other plugin/theme to install Google Analytics code.
nl: Schakel deze optie alleen in als je geen andere plugin/thema gebruikt om Google Analytics code te installeren.

en: Enable this option to include authors in the sitemap even if they have not created any posts. This ensures all author archives are listed, regardless of content availability.
nl: Schakel deze optie in om auteurs op te nemen in de sitemap, zelfs als ze geen berichten hebben gemaakt. Dit zorgt ervoor dat alle auteursarchieven worden vermeld, ongeacht de beschikbaarheid van inhoud.

en: Enable this option to register a REST API endpoint that returns the HTML meta tags for a given URL. %s
nl: Activeer deze optie om een REST API endpoint te registreren dat de HTML meta tags voor een specifieke URL retourneert. %s

en: Enable this option to show Analytics Stats on the front just after the admin bar.
nl: Schakel deze optie in om analytics statistieken op de front-end te tonen, net na de toolbar.

en: Enable this option to show the Index Status tab in the Analytics module.
nl: Schakel deze optie in om de tab index status in de module Analytics te tonen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enables or disables Author Archives. If disabled, the Author Archives are redirected to your homepage. To avoid duplicate content issues, noindex author archives if you keep them enabled.
nl: Schakelt auteursarchieven in of uit. Indien uitgeschakeld worden de auteursarchieven omgeleid naar je homepage. Om problemen met dubbele inhoud te voorkomen, neem je no-index op voor auteursarchieven als je ze ingeschakeld houdt.

en: End Date
nl: Einddatum

en: End With
nl: Einde met

en: Engage with RankBot, Our AI Chatbot, For SEO Advice.
nl: Ga in gesprek met RankBot, onze AI Chatbot, voor SEO advies.

en: Enter %s. Alternatively, you can enter a user ID above.
nl: Voer %s in. Als alternatief kan je hierboven een gebruikers ID invoeren.

en: Enter %s. Use a comma to separate multiple IDs. Alternatively, you can enter an app ID below.
nl: Voer %s in. Gebruik een komma om meerdere ID's te scheiden. Als alternatief kan je hieronder een app ID invoeren.

en: Enter URIs or keywords you wish to prevent from getting logged by the 404 monitor.
nl: Voer URI's of keywords in waarvan je wil voorkomen dat ze door de 404 monitor worden gelogd.

en: Enter alphanumeric secret ID. %s.
nl: Voer alfanumerieke geheime ID in. %s.

en: Enter post IDs of posts you want to exclude from the sitemap, separated by commas. This option **applies** to all posts types including posts, pages, and custom post types.
nl: Voer bericht ID's in van berichten die je wil uitsluiten van de sitemap, gescheiden door komma's. Deze optie **geldt** voor alle berichttypes, inclusief berichten, pagina's en aangepaste berichttypen.

en: Enter the Twitter username of the author to add <code>twitter:creator</code> tag to posts. eg: <code>RankMathSEO</code>
nl: Voer de Twitter gebruikersnaam van de auteur in om de tag <code>twitter:creator</code> aan berichten toe te voegen. Bijv.: <code>RankMathSEO</code>

en: Enter the contact email address that could be displayed on search engines.
nl: Voer het e-mailadres van de contactpersoon in dat op zoekmachines kon worden weergegeven.

en: Enter the default title to use for the Table of Contents block.
nl: Voer de standaard titel in voor het inhoudsopgave blok.

en: Enter the name of your site to appear in search results.
nl: Voer de naam van je site in om in de zoekresultaten te verschijnen.

en: Enter the number of days to keep Analytics data in your database. The maximum allowed days are 90 in the %s. Though, 2x data will be stored in the DB for calculating the difference properly.
nl: Voer het aantal dagen in om Analytics gegevens in je database te bewaren. De maximaal toegestane dagen zijn 90 in de %s. Er worden echter 2x gegevens in de DB opgeslagen om het verschil correct te kunnen berekenen.

en: Enter verification codes for third-party webmaster tools. %s
nl: Verificatiecodes invoeren voor webmaster gereedschappen van derden. %s

en: Enter your Baidu Webmaster Tools verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
nl: Voer je Baidu Webmaster gereedschap verificatie HTML code of ID in. Haal het hier vandaan: %s

en: Enter your Bing Webmaster Tools verification HTML code or ID. Get it here: %s
nl: Voer je Bing Webmaster gereedschap verificatie HTML code of ID in. Haal het hier: %s

en: Enter your Google Search Console verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
nl: Voer je HTML code of ID voor Google Search Console verificatie in. Haal het hier vandaan: %s

en: Enter your Norton Safe Web verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
nl: Voer je Norton Safe Web verificatie HTML code of ID in. Haal het hier vandaan: %s

en: Enter your Pinterest verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
nl: Voer je Pinterest verificatie HTML code of ID in. Haal het hier vandaan: %s

en: Enter your Yandex verification HTML code or ID. Learn how to get it: %s
nl: Voer je Yandex verificatie HTML code of ID in. Haal het hier vandaan: %s

en: Enter your complete Facebook page URL here. eg:
nl: Voer hier de volledige URL van je Facebook pagina in. bv:

en: Enter your custom webmaster tags. Only %s tags are allowed.
nl: Voer je aangepaste webmaster tags in. Alleen %s tags zijn toegestaan.

en: Entrepreneurs
nl: Ondernemers

en: Entry Price
nl: Toegang prijs

en: Environmentalists
nl: Milieuactivisten

en: Error submitting page to IndexNow.
nl: Fout bij het indienen van de pagina bij IndexNow.

en: Error: Nonce verification failed
nl: Fout: nonce verificatie mislukt

en: Error: the Rank Math blog feed could not be downloaded.
nl: Fout: de Rank Math blog feed kon niet worden gedownload.

en: Escape the Writer's Block Using AI to Write Inside WordPress.
nl: Ontsnap aan de schrijvers blok met AI schrijven binnen WordPress.

en: Estonia
nl: Estland

en: Estonian
nl: Estlands

en: Event
nl: Evenement

en: Event Attendance Mode
nl: Aanwezigheidsmodus voor evenementen

en: Event Status
nl: Evenement status

en: Event Type
nl: Evenement type

en: Every 30 days
nl: Elke 30 dagen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example Category
nl: Voorbeeld categorie

en: Example Category 1, Example Category 2
nl: Voorbeeld categorie 1, voorbeeld categorie 2

en: Example Post title
nl: Voorbeeld titel van bericht

en: Example Tag
nl: Voorbeeld tag

en: Example Tag 1 | Example Tag 2
nl: Voorbeeld tag 1 | voorbeeld tag 2

en: Example Tag 1, Example Tag 2
nl: Voorbeeld tag 1, voorbeeld tag 2

en: Example Term
nl: Voorbeeld term

en: Example Term Description
nl: Voorbeeld term beschrijving

en: Excerpt of the current post (or auto-generated if it does not exist)
nl: Samenvatting van het huidige bericht (of automatisch gegenereerd als het niet bestaat)

en: Excerpt of the current post (without auto-generation)
nl: Samenvatting van het huidige bericht (zonder auto generatie)

en: Exclude Logged-in users
nl: Ingelogde gebruikers uitsluiten

en: Exclude Paths
nl: Paden uitsluiten

en: Exclude Posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Exclude Terms
nl: Begrippen uitsluiten

en: Exclude User Roles
nl: Gebruikersrollen uitsluiten

en: Exclude Users
nl: Gebruikers uitsluiten

en: Exclude this attachment from sitemap
nl: Deze bijlage uitsluiten van sitemap

en: Exclusive Offer!
nl: Exclusieve aanbieding!

en: Experience the Revolutionary AI-Powered Content Editor.
nl: Ervaar de revolutionaire inhoudseditor met AI.

en: Expiry Posted
nl: Vervaldatum bericht

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Options
nl: Opties exporteren

en: Export to .htaccess
nl: Exporteren naar .htaccess

en: Export to Nginx config file
nl: Exporteren naar Nginx config bestand

en: Expository
nl: Expositief

en: Extend the functionality of WordPress by creating redirects in our plugin when you change the slug of a post, page, category or a CPT. You can modify the redirection further according to your needs.
nl: Breid de functionaliteit van WordPress uit door omleidingen in onze plugin aan te maken wanneer je de slug van een bericht, pagina, categorie of een CPT wijzigt. Je kunt de omleidingen verder aanpassen aan je behoeften.

en: External Link Icon
nl: Externe link pictogram

en: External Links
nl: Externe links

en: External Tools
nl: Externe gereedschappen

en: FULL REPORT
nl: VOLLEDIG RAPPORT

en: Facebook Admin
nl: Facebook beheer

en: Facebook App
nl: Facebook app

en: Facebook Authorship
nl: Facebook auteurschap

en: Facebook Debugger
nl: Facebook debugger

en: Facebook Page URL
nl: Facebook pagina URL

en: Facebook Secret
nl: Facebook geheim

en: Facebook Sharing Debugger
nl: Facebook sharing debugger

en: Facebook profile URL
nl: Facebook profiel URL

en: Factual
nl: Feitelijk

en: Failed to backup .htaccess file. Please check file permissions.
nl: Kan het .htaccess bestand niet back-uppen. Controleer de bestandsrechten.

en: Failed to submit URLs. See details in the History tab.
nl: URL's konden niet worden ingediend. Zie details op de tab geschiedenis.

en: Failed to update .htaccess file. Please check file permissions.
nl: Kan het .htaccess bestand niet updaten. Controleer de bestandsrechten.

en: Fallback Behavior
nl: Terugval gedrag

en: Featured image of the article.
nl: Uitgelichte afbeelding van het artikel.

en: Fetching in Progress
nl: Het ophalen in uitvoering

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Name of the attachment
nl: Bestandsnaam van bijlage

en: Filter log by type.
nl: Filter logs op type.

en: Filter type.
nl: Filtertype.

en: Finnish
nl: Fins

en: First category (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current category on category archives
nl: Eerste categorie (alfabetisch) geassocieerd met het huidige bericht <strong>OF</strong> huidige categorie op categorie archieven

en: First tag (alphabetically) associated to the current post <strong>OR</strong> current tag on tag archives
nl: Eerste tag (alfabetisch) geassocieerd met het huidige bericht <strong>OF</strong> huidige tag op tag archieven

en: Fitness Enthusiasts
nl: Fitness liefhebbers

en: Fix 404 Errors
nl: 404 fouten oplossen

en: Fix Analytics table collations
nl: Analytics tabel collaties oplossen

en: Fix Collations
nl: Collaties bevestigen

en: Fixing the issue is simple - just edit the post/page and add the focus keyword(s) to the title.
nl: Het probleem is eenvoudig op te lossen - bewerk het bericht/de pagina en voeg het keyword(s) toe aan de titel.

en: Fixing this issue is easy - just edit the post, and set a Focus Keyword.  Then follow Rank Math's analysis to improve your rankings.
nl: Dit probleem oplossen is eenvoudig - bewerk het bericht en stel een focus keyword in.  Volg dan Rank Math's analyse om je rankings te verbeteren.

en: Flush SEO Analyzer Data
nl: SEO analyzer gegevens opschonen

en: Focus Keyword
nl: Focus keyword

en: Focus Keyword Not Set
nl: Focus keyword: niet ingesteld

en: Focus Keyword of the current post
nl: Focus keywords van het huidige bericht

en: Focus Keywords
nl: Focus keywords

en: Focus Keywords of the current post
nl: Focus keywords van het huidige bericht

en: Focus keywords appear in the titles of published posts where it is set.
nl: Focus keywords verschijnt in de titels van gepubliceerde berichten waar het is ingesteld.

en: Foodies
nl: Fijnproevers

en: For the best SEO results, use a custom permalink structure, preferably one that includes the post title (<code>%%postname%%</code>). You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; Permalinks</a>
nl: Voor de beste SEO resultaten gebruik je een aangepaste permalink structuur, bij voorkeur een die de berichttitel bevat (<code>%%postname%%</code>). Je kunt dit wijzigen door te navigeren naar <a href="%s">Instellingen &gt; Permalinks</a>

en: For your video content, a Video Sitemap is a recommended step for better rankings and inclusion in the Video search.
nl: Voor je video inhoud is een video sitemap een aanbevolen stap voor betere rankings en opname in de video zoekfunctie.

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Formal
nl: Formeel

en: Format the label used for archive pages.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de archiefpagina's.

en: Format the label used for search results pages.
nl: Format het label gebruikt voor pagina's met zoekresultaten.

en: Format used for the new <code>alt</code> attribute values.
nl: Format gebruikt voor de nieuwe <code>alt</code> attribuut waarden.

en: Format used for the new <code>title</code> attribute values.
nl: Format gebruikt voor de nieuwe <code>title</code> attribuutwaarden.

en: Format used when the address is displayed using the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Available Tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>
nl: Format gebruikt wanneer het adres wordt weergegeven met behulp van de <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode.<br><strong>Beschikbare tags: {address}, {locality}, {region}, {postalcode}, {country}, {gps}</strong>

en: Fortunately, it's very easy to fix.  Just hop on over to <a target="_blank" href="%1$s">Settings - Permalinks</a>.  Then chose the "Post Name" option.
nl: Gelukkig is het heel eenvoudig te verhelpen.  Ga gewoon naar <a target="_blank" href="%1$s">Instellingen - permalinks</a>.  Kies dan de optie "Bericht naam".

en: Founding Date
nl: Oprichtingsdatum

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Gratis

en: Free 15 Content AI Credits
nl: 15 gratis inhoud AI tegoed

en: Free keyword suggestions when entering a focus keyword
nl: Gratis keyword suggesties bij het invoeren van een focus keyword

en: French
nl: Frans

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Friendly
nl: Vriendschappelijk

en: From
nl: Van

en: Frontend Stats Bar
nl: Front-end statistieken balk

en: GIF icon
nl: GIF pictogram

en: Gain Access to 40+ Advanced AI Tools.
nl: Krijg toegang tot 40+ geavanceerd AI gereedschappen.

en: Gaming Enthusiasts
nl: Liefhebbers van gamen

en: Gardeners
nl: Hoveniers

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General Audience
nl: Algemeen publiek

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Geo Coordinates
nl: Geografische coördinaten

en: German
nl: Duits

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get Rank Math PRO!
nl: Krijg Rank Math PRO!

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. %s.
nl: Krijg verfijnde AI suggesties voor verwante keywords, vragen & links om op te nemen in het SEO meta & inhoud gebied. %s.

en: Get sophisticated AI suggestions for related Keywords, Questions & Links to include in the SEO meta & Content Area. Supports 80+ Countries.
nl: Krijg verfijnde AI suggesties voor verwante keywords, vragen & links om op te nemen in het SEO meta & inhoudsgebied. Ondersteunt 80+ landen.

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Getting a redirection loop or need a fresh start? Delete all the redirections using this tool. Note: This process is irreversible and will delete ALL your redirection rules.
nl: Krijg je een omleiding loop of heb je een nieuwe start nodig? Verwijder alle omleidingen met deze tool. Opmerking: dit proces is onomkeerbaar en verwijdert AL je omleidingsregels.

en: Given
nl: Gegeven

en: Global Location Number
nl: Globale locatie nummer

en: Global Meta
nl: Global meta

en: Go Pro
nl: Ga Pro

en: Google AdSense support is only available in Rank Math Pro's Advanced Analytics module.
nl: Google AdSense ondersteuning is alleen beschikbaar in de Advanced Analytics module van Rank Math Pro.

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Google Permission
nl: Google toestemming

en: Google Rich Results (Desktop)
nl: Google Rich resultaten (desktop)

en: Google Rich Results (Mobile)
nl: Google Rich resultaten (mobiel)

en: Google Rich Results Test - Googlebot Desktop
nl: Google Rich Results test - Googlebot Desktop

en: Google Rich Results Test - Googlebot Smartphone
nl: Google Rich resultatentest - Googlebot smartphone

en: Google Search Console has been linked.
nl: Google Search Console is gekoppeld.

en: Google does not allow Person as the Publisher for articles. Organization will be used instead. You can read more about this <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nl: Google staat persoon niet toe als uitgever voor artikelen. In plaats daarvan wordt de organisatie gebruikt. Je kunt hier <a href="%s" target="_blank"> meer over lezen</a>.

en: Google oAuth is not authorized.
nl: Google oAuth is niet geautoriseerd.

en: Google's Search Console is a vital source of information concerning your rankings and click-through rates.  Rank Math can import this data, so you don't have to log into your Google account to get the data you need.
nl: Google's Search Console is een vitale gegevensbron van informatie betreffende je rankings en click through rates.  Rank Math kan deze gegevens importeren, zodat je niet hoeft in te loggen op je Google account om de gegevens te krijgen die je nodig hebt.

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greek
nl: Grieks

en: Group Advanced Robots Meta
nl: Groep Advanced Robots Meta

en: Group Description
nl: Beschrijving van de groep

en: Group Description.
nl: Beschrijving van de groep.

en: Group Robots Meta
nl: Groep Robots Meta

en: Group Title
nl: Groepstitel

en: Group description of the current group
nl: Groepsbeschrijving van de huidige groep

en: Group name of the current group
nl: Groepsnaam van de huidige groep

en: Group name.
nl: Groepsnaam.

en: Groups
nl: Groepen

en: HTML Page Titles play a large role in Google's ranking algorithm.  When you add a Focus Keyword to a post or page, Rank Math will check to see that you used the keyword in the title.  If it finds any posts or pages that are missing the keyword in the title, it will tell you here.
nl: HTML pagina titels spelen een grote rol in Google's ranking algoritme.  Wanneer je een focus keyword aan een bericht of pagina toevoegt, zal Rank Math controleren om te zien of je het keyword in de titel hebt gebruikt.  Als het berichten of pagina's vindt die het keyword in de titel missen, zal het je hier vertellen.

en: HTML Sitemap
nl: HTML sitemap

en: HTTP %d error.
nl: HTTP %d fout.

en: Heading H1
nl: Koptekst H1

en: Heading H2
nl: Koptekst H2

en: Heading H3
nl: Koptekst H3

en: Heading H4
nl: Koptekst H4

en: Heading H5
nl: Koptekst H5

en: Heading H6
nl: Koptekst H6

en: Headless CMS Support
nl: Headless CMS ondersteuning

en: Headline
nl: Kopregel

en: Health Enthusiasts
nl: Gezondheidsliefhebbers

en: Healthcare Professionals
nl: Professionals in de gezondheidszorg

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hello,
nl: Hallo,

en: Help
nl: Hulp

en: Help &amp; Support
nl: Help &amp; Ondersteuning

en: Here you can set up custom redirections. It is important to choose the right type of redirection.
nl: Hier kun je aangepaste omleidingen instellen. Het is belangrijk het juiste type omleiding te kiezen.

en: Here you can set up the breadcrumbs function. %s
nl: Hier kan je de kruimelpaden functie instellen. %s

en: Hey, we noticed you've been using %s for more than a week now – that's awesome!
nl: We zagen dat je %s nu al meer dan een week gebruikt - dat is geweldig!

en: Hide
nl: Verberg

en: Hide Post Title
nl: Berichttitel verbergen

en: Hide Post title from Breadcrumb.
nl: Berichttitel niet tonen in kruimelpad.

en: Hide Taxonomy Name
nl: Taxonomie naam verbergen

en: Hide Taxonomy Name from Breadcrumb.
nl: Taxonomie naam verbergen voor kruimelpad.

en: Hide details
nl: Verberg details

en: Hide.
nl: Verbergen.

en: Hiring Organization
nl: Organisatie die inhuurt

en: History
nl: Geschiedenis

en: Homepage Advanced Robots
nl: Homepage geavanceerde robots

en: Homepage Description for Facebook
nl: Homepage beschrijving voor Facebook

en: Homepage Link
nl: Homepage link

en: Homepage Meta Description
nl: Homepage meta description

en: Homepage Robots Meta
nl: Homepage robots meta

en: Homepage Thumbnail for Facebook
nl: Homepage thumbnail voor Facebook

en: Homepage Title
nl: Titel homepage

en: Homepage Title for Facebook
nl: Homepage titel voor Facebook

en: Homepage title tag.
nl: Homepage titel tag.

en: Hours:
nl: Uren:

en: Hovering over a row in the list will display action links that allow you to manage the item. You can perform the following actions:
nl: Hoveren over een rij in de lijst toont actie links die je toestaan het item te beheren. Je hebt de keuze uit de volgende acties:

en: How many times your site showed up in the search results.
nl: Hoe vaak je site in de zoekresultaten is weergegeven.

en: How many times your site was clicked on in the search results.
nl: Hoe vaak er op de site in de zoekresultaten is geklikt.

en: How to Import Data from Your Previous SEO Plugin
nl: Hoe gegevens te importeren uit je vorige SEO plugin

en: How to Make Your Posts Pass All the Tests
nl: Hoe je je berichten alle tests kunt laten doorstaan

en: How to Properly Setup Rank Math
nl: Hoe stel je Rank Math goed in

en: Humorous
nl: Humoristisch

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I already added
nl: Deze heb ik al toegevoegd

en: I already did
nl: Heb ik al gedaan

en: I already purchased
nl: Ik heb het al gekocht

en: I already upgraded
nl: Ik heb al geüpgraded

en: I just installed @RankMathSEO #WordPress Plugin. It looks great! %s
nl: Ik heb zojuist @RankMathSEO #WordPress plugin geïnstalleerd. Het ziet er geweldig uit! %s

en: I just installed Rank Math SEO WordPress Plugin. It looks promising!
nl: Ik heb zojuist Rank Math SEO WordPress plugin geïnstalleerd. Het ziet er veelbelovend uit!

en: I understand the risks and I want to edit the file
nl: Ik begrijp de risico's en ik wil het bestand bewerken

en: ID of the current post/page
nl: ID van huidige bericht/pagina

en: ISO 6523 Code
nl: ISO 6523 code

en: If category is a child category, show all ancestor categories.
nl: Als categorie een subcategorie is, toon dan alle vooroudercategorieën.

en: If nothing similar is found, this behavior will be applied. <strong>Note</strong>: If the requested URL ends with <code>/login</code>, <code>/admin</code>, or <code>/dashboard</code>, WordPress will automatically redirect to respective locations within the WordPress admin area.
nl: Als niets vergelijkbaars wordt gevonden, wordt dit gedrag toegepast. <strong>Opmerking</strong> : als de gevraagde URL eindigt op <code>/login</code> , <code>/admin</code> of <code>/dashboard</code> , zal WordPress automatisch omleiden naar de respectievelijke locaties binnen het WordPress beheergebied.

en: If the issue persists, please try the solution described in our Knowledge Base article: %s
nl: Als het probleem aanhoudt, probeer dan de oplossing beschreven in ons kennisbank artikel: %s

en: If true, forces a fresh research request.
nl: Indien waar, forceert dit een nieuwe onderzoeksaanvraag.

en: If you are showing the SEO scores on the front end, this option will insert a %1$s backlink to RankMath.com to show your support. You can change the link & the text by using this %2$s.
nl: Als je de SEO scores aan de voorkant laat zien, voegt deze optie een %1$s backlink naar RankMath.com in om je steun te tonen. Je kunt de link en de tekst wijzigen door deze %2$s te gebruiken.

en: If you can see the site data in your Search Console and Analytics accounts, but not here, then %1$s try reconnecting your account %2$s and make sure that the correct properties are selected in the %1$s Analytics Settings%2$s.
nl: Als je de site gegevens kunt zien in je Search Console en Analytics accounts, maar niet hier, probeer %1$s dan opnieuw verbinding te maken met je account %2$s en zorg ervoor dat de juiste eigenschappen zijn geselecteerd in de %1$s Analytics instellingen%2$s.

en: If you don't have an XML sitemap, the best option is to install a plugin that creates sitemaps for you. That way you'll know the sitemap will always be up-to-date. Plugins can also automatically ping the search engines when the XML file is updated. The Rank Math WordPress plugin gives you complete control over your site's XML sitemaps. You can control the settings for each page as you write or edit it, and Rank Math will ping Google as soon as you submit your edits. This results in fast crawls and indexing.
nl: Als je geen XML sitemap hebt, kun je het beste een plugin installeren die site maps voor je maakt. Op die manier weet je dat de site map altijd up-to-date is. Plugins kunnen ook automatisch de zoekmachines pingen wanneer het XML bestand is geüpdatet. De Rank Math WordPress plugin geeft je volledige controle over de XML sitemaps van je site. Je kunt de instellingen voor elke pagina controleren terwijl je deze schrijft of bewerkt, en Rank Math zal Google pingen zodra je je bewerkingen indient. Dit resulteert in snelle crawls en indexering.

en: If you have any questions or experience any issues – our support team is at your disposal:
nl: Als je vragen hebt of problemen ondervindt, staat ons ondersteuningsteam tot je beschikking:

en: If you have hundreds of 404 errors, your error log might increase quickly. Only choose this option if you have a very few 404s and are unable to replicate the 404 error on a particular URL from your end.
nl: Als je honderden 404 fouten hebt, kun je fouten log snel toenemen. Kies deze optie alleen als je heel weinig 404's hebt en de 404 fout op een bepaalde URL van je kant niet kan repliceren.

en: If you see any issue while using Rank Math or one of its options - clearing the Rank Math transients fixes the problem in most cases. Deleting transients does not delete ANY data added using Rank Math.
nl: Als je een probleem ziet tijdens het gebruik van Rank Math of een van de opties, wordt het probleem in de meeste gevallen opgelost door de Rank Math transiënten te wissen. Het verwijderen van transiënten verwijdert GEEN gegevens die zijn toegevoegd met Rank Math.

en: Ignore Query Parameters
nl: Negeer query parameters

en: Image Custom Fields
nl: Aangepaste velden voor afbeeldingen

en: Image Preview
nl: Afbeelding voorbeeld

en: Image SEO
nl: Afbeeldings SEO

en: Image alt attributes successfully updated in %d post. | Image alt attributes successfully updated in %d posts.
nl[0]: Afbeelding alt attributen succesvol geüpdatet in %d bericht.
nl[1]: Afbeelding alt attributen succesvol geüpdatet in %d berichten.

en: Image alt attributes successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
nl: Afbeelding alt attributen succesvol geüpdatet in %d berichten. Het proces is gestopt omdat je alle credits op je site hebt gebruikt.

en: Image displayed when your homepage is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
nl: Afbeelding die wordt weergegeven wanneer je homepage wordt gedeeld op Facebook en andere sociale netwerken. Gebruik afbeeldingen van minimaal 1200 x 630 pixels voor de beste weergave op apparaten met een hoge resolutie.

en: Image displayed when your page is shared on Facebook and other social networks. Use images that are at least 1200 x 630 pixels for the best display on high resolution devices.
nl: Afbeelding die wordt weergegeven wanneer je pagina wordt gedeeld op Facebook en andere sociale netwerken. Gebruik afbeeldingen van minimaal 1200 x 630 pixels voor de beste weergave op apparaten met een hoge resolutie.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Images in Sitemaps
nl: Afbeeldingen in sitemaps

en: Import &amp; Export
nl: Import &amp; export

en: Import AIO SEO plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
nl: Importeer AIO SEO plugin instellingen, globale meta, sitemap instellingen, enz.

en: Import Author Meta
nl: Importeer auteur meta

en: Import Blocks
nl: Blokken importeren

en: Import Data
nl: Gegevens importeren

en: Import Locations
nl: Locaties importeren

en: Import Locations Settings from Yoast plugin.
nl: Locatie instellingen importeren vanuit de Yoast plugin.

en: Import Locations Settings.
nl: Instellingen voor locaties importeren.

en: Import News Settings
nl: Instellingen voor nieuws importeren

en: Import News Settings from Yoast News Add-on.
nl: Importeer nieuwsinstellingen vanuit de Yoast Nieuws add-on.

en: Import Post Meta
nl: Bericht meta importeren

en: Import Redirections
nl: Omleidingen importeren

en: Import Schemas
nl: Importeer schema's

en: Import Settings
nl: Instellingen importeren

en: Import Social URLs of your author archive pages.
nl: Importeer sociale URL's van je auteur archief pagina's.

en: Import Term Meta
nl: Inporteer term meta

en: Import Video Sitemap Settings
nl: Instellingen voor video sitemap importeren

en: Import Video Sitemap Settings from Yoast Video Add-on.
nl: Importeer instellingen voor video sitemaps van Yoast Video add-on.

en: Import all Schema data for Posts, Pages, and custom post types.
nl: Importeer alle schema gegevens voor berichten, pagina's en extra berichttypen.

en: Import all the redirections you have already set up in AIO SEO Premium.
nl: Importeer alle omleidingen die je al hebt ingesteld in AIO SEO Premium.

en: Import all the redirections you have already set up in Yoast Premium.
nl: Importeer alle omleidingen die je al hebt ingesteld in Yoast Premium.

en: Import and convert all compatible blocks in post contents.
nl: Importeer en converteer alle compatibele blokken in berichtinhoud.

en: Import data like category, tag, and CPT meta data from SEO.
nl: Importeer gegevens zoals categorie, tag, en CPT meta gegevens van SEO.

en: Import meta data from the %1$s plugin.
nl: Importeer meta gegevens van de %1$s plugin.

en: Import meta information like titles, descriptions, focus keyword, robots meta, etc., of your author archive pages.
nl: Importeer meta informatie zoals titels, beschrijvingen, focus keyword, robots meta, enz., van je auteur archief pagina's.

en: Import meta information of your posts/pages like the focus keyword, titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
nl: Importeer meta informatie van je berichten/pagina's zoals het focus keyword, titels, beschrijvingen, robots meta, OpenGraph info, enz.

en: Import meta information of your posts/pages like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
nl: Importeer meta informatie van je berichten/pagina's, zoals de titels, beschrijvingen, robots meta, OpenGraph info, enz.

en: Import meta information of your terms like the titles, descriptions, robots meta, OpenGraph info, etc.
nl: Importeer meta informatie van je termen, zoals de titels, beschrijvingen, robots meta, OpenGraph info, enz.

en: Import plugin settings, global meta, sitemap settings, etc.
nl: Importeer plugin instellingen, globale meta, sitemap instellingen, enz.

en: Import settings and meta data from the %1$s plugin.
nl: Importeer instellingen en meta gegevens van de %1$s plugin.

en: Imported %s redirections.
nl: Geïmporteerde %s omleidingen.

en: Imported blocks from posts %1$s - %2$s out of %3$s
nl: Geïmporteerde blokken van berichten %1$s - %2$s uit %3$s

en: Imported post meta for posts %1$s - %2$s out of %3$s
nl: Geïmporteerde bericht meta voor berichten %1$s - %2$s uit %3$s

en: Imported term meta for %s terms.
nl: Geïmporteerde term meta voor %s termen.

en: Imported user meta for users %1$s - %2$s out of %3$s
nl: Geïmporteerde gebruiker meta voor gebruikers %1$s - %2$s uit %3$s

en: Improve SEO Score
nl: SEO Score verbeteren

en: In some cases, the Analytics database tables or columns don't match with each other, which can cause database errors. This tool can fix that issue.
nl: In sommige gevallen komen de database tabellen of kolommen van Analytics niet met elkaar overeen, wat database fouten kan veroorzaken. Dit gereedschap kan dat probleem verhelpen.

en: In some instances, the internal links data might show an inflated number or no number at all. Deleting the internal links data might fix the issue.
nl: In sommige gevallen kunnen de gegevens van de interne links een opgeblazen of helemaal geen nummer weergeven. Het probleem kan mogelijk worden opgelost door de gegevens van de interne links te verwijderen.

en: In stock
nl: Op voorraad

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include Authors Without Posts
nl: Inclusief auteurs zonder berichten

en: Include Empty Terms
nl: Lege termen opnemen

en: Include Featured Images
nl: Uitgelichte afbeeldingen ook opnemen

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the HTML sitemap.
nl: Neem archief pagina's voor termen van deze taxonomie op in de HTML sitemap.

en: Include archive pages for terms of this taxonomy in the XML sitemap.
nl: Neem archiefpagina's voor termen van deze taxonomie op in de XML sitemap.

en: Include archive pages of terms that have no posts associated.
nl: Voeg archiefpagina's toe met termen waaraan geen berichten zijn gekoppeld.

en: Include author archives in the HTML sitemap if it's enabled.
nl: Neem auteur archieven op in de HTML sitemap als die is ingeschakeld.

en: Include author archives in the XML sitemap.
nl: Neem auteursarchieven op in de XML sitemap.

en: Include in HTML Sitemap
nl: Opnemen in HTML sitemap

en: Include in Sitemap
nl: Opnemen in sitemap

en: Include reference to images from the post content in sitemaps. This helps search engines index the important images on your pages.
nl: Neem in sitemaps verwijzingen op naar afbeeldingen uit het bericht inhoud. Dit helpt zoekmachines de belangrijke afbeeldingen op je pagina's te indexeren.

en: Include the Featured Image too, even if it does not appear directly in the post content.
nl: Neem ook de aanbevolen uitgelichte afbeelding op, zelfs als deze niet direct in de inhoud van het bericht staat.

en: Include this post type in the HTML sitemap if it's enabled.
nl: Neem dit berichttype op in de HTML sitemap als het is ingeschakeld.

en: Include this post type in the XML sitemap.
nl: Neem dit berichttype op in de XML sitemap.

en: Incoming Links
nl: Inkomende links

en: Index
nl: index

en: Indicates if the request to delete the output was for the Chat endpoint.
nl: Geeft aan of de aanvraag voor het verwijderen van de uitvoer voor de endpoint Chat was.

en: Indicates if the request was for the Chat endpoint.
nl: Geeft aan of de aanvraag voor de endpoint Chat was.

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Indoor Hobbyists
nl: Binnenshuis hobbyisten

en: Informal
nl: Informeel

en: Insert Link in Content
nl: Link in inhoud invoegen

en: Insert URLs to send to the IndexNow API (one per line, up to 10,000):
nl: Voeg URL's in om te verzenden naar de IndexNow API (één per regel, maximaal 10,000):

en: Insert custom field (post meta) names which contain image URLs to include them in the sitemaps. Add one per line.
nl: Voeg aangepaste veld namen (bericht meta) in die afbeelding URL's bevatten om ze op te nemen in de sitemaps. Voeg er één per regel toe.

en: Insert personal Facebook profile URL to show Facebook Authorship when your articles are being shared on Facebook. eg:
nl: Voeg je persoonlijke Facebook profiel URL in om Facebook auteurschap te tonen wanneer je artikelen op Facebook worden gedeeld. bv:

en: Insert/edit link
nl: Invoegen/bewerk link

en: Install %s to make Rank Math work with Accelerated Mobile Pages. Rank Math automatically adds required meta tags in all the AMP pages.
nl: Installeer %s om Rank Math te laten werken met Accelerated Mobile Pages. Rank Math voegt automatisch vereiste metatags toe aan alle AMP pagina's.

en: Install analytics code
nl: Analytics code installeren

en: Installing the rollback version&#8230;
nl: De rollback versie installeren&#8230;

en: Instant Indexing
nl: Direct indexeren

en: Instant Indexing module settings. %s.
nl: Instellingen voor Instant indexing module. %s.

en: Instant Indexing: Submit Page
nl: Onmiddellijke indexering: pagina indienen

en: Instant Indexing: Submit Pages
nl: Directe indexering: pagina's indienen

en: Instructs search engines to index and show these pages in the search results.
nl: Instrueert zoekmachines om deze pagina's te indexeren en te tonen in de zoekresultaten.

en: Insufficient results to complete the request. Please refine your query or reduce the requirements.
nl: Onvoldoende resultaten om het aanvraag te voltooien. Verfijn je zoekopdracht of beperk de vereisten.

en: Internal Links
nl: Interne links

en: Internal Links successfully deleted.
nl: Interne links zijn verwijderd.

en: Internal server error.
nl: Interne server fout.

en: Invalid API key.
nl: Ongeldige API-sleutel.

en: Invalid API key. Please check your API key or reconnect the site and try again.
nl: Ongeldige API-sleutel. Controleer je API-sleutel of maak opnieuw verbinding met de site en probeer het opnieuw.

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL.

en: Invalid URLs provided.
nl: Ongeldige URL opgegeven.

en: Invalid action selected.
nl: Ongeldige actie geselecteerd.

en: Invalid module
nl: Ongeldige module

en: Invalid post ID.
nl: Ongeldig bericht ID.

en: Invalid regex pattern: %s
nl: Ongeldig regex patroon: %s

en: Invalid request.
nl: Ongeldige aanvraag.

en: Invalid term ID.
nl: Ongeldige term ID.

en: Invalid type.
nl: Ongeldig type.

en: Investors
nl: Beleggers

en: Ireland
nl: Ierland

en: Is the 404 error log getting out of hand? Use this option to clear ALL 404 logs generated by your website in the Rank Math 404 Monitor.
nl: Loopt het 404 fouten log uit de hand? Gebruik deze optie om ALLE 404 logs die door je site zijn gegenereerd in de Rank Math 404 monitor te wissen.

en: Israel
nl: Israël

en: It seems like the connection with your Google account & Rank Math needs to be made again. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Please click here.</a>
nl: Het lijkt erop dat de verbinding met je Google account & Rank Math opnieuw moet worden gemaakt. <a href="%s" class="rank-math-reconnect-google">Klik hier.</a>

en: It seems that there are no stats to show right now.
nl: Het lijkt erop dat er momenteel geen statistieken zijn om weer te geven.

en: It's not very kind on the eyes, and it does nothing for your site's SEO.  In fact, it can hurt it - Google's bot is quite cautious about crawling pages that look auto-generated.
nl: Het is niet erg vriendelijk voor de ogen, en het doet niets voor de SEO van je site.  In feite kan het schadelijk zijn - Google's bot is nogal voorzichtig met het crawlen van pagina's die er automatisch gegenereerd uitzien.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italy
nl: Italië

en: Item Titles
nl: Item titels

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Japanese
nl: Japans

en: Job Posting
nl: Vacature bericht

en: Job Seekers
nl: Werkzoekenden

en: Job Title
nl: Functie titel

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Journalese
nl: Journaal

en: KML File
nl: KML bestand

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Keyword Rank Tracker
nl: Keyword rang tracker

en: Knowledge Base Articles:
nl: Kennis centrum artikelen:

en: Korea, Republic Of
nl: Korea, Republiek van

en: Korean
nl: Koreaans

en: LEI Code
nl: LEI code

en: LLMS Txt
nl: LLMS txt

en: Label used for 404 error item in breadcrumbs.
nl: Label gebruikt voor 404 fout item in kruimelpaden.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
nl: Label die voor de homepage link (eerste item) wordt gebruikt in de kruimelpaden.

en: Large
nl: Groot

en: Last ###PERIOD_DAYS### Days
nl: Laatste ###PERIOD_DAYS###dagen

en: Last 30 Days
nl: Afgelopen 30 dagen

en: Last Accessed
nl: Laatst benaderd

en: Last Mod.
nl: Laatste wijziging.

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Last modification date of the current post/page
nl: Laatste wijzigingsdatum van het huidige bericht/pagina

en: Latest Blog Posts from Rank Math
nl: Laatste blog berichten van Rank Math

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Latitude and longitude values separated by comma.
nl: Breedtegraad en lengtegraad gescheiden door een komma.

en: Latvia
nl: Letland

en: Latvian
nl: Lets

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Learn more
nl: Kom meer te weten

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">KML File</a>.
nl: Leer meer over <a href="%s" target="_blank">KML bestand</a>.

en: Learn more about <a href="%s" target="_blank">XML Sitemaps</a>.
nl: Leer meer over <a href="%s" target="_blank">XML sitemaps</a>.

en: Learn more about Email Reports.
nl: Meer informatie over e-mailrapporten.

en: Learn more about the benefits of connecting your account here.
nl: Lees hier meer over de voordelen van het koppelen van je account.

en: Learn more about what data is and isn't tracked.
nl: Lees verder over welke gegevens wel en niet worden gevolgd.

en: Learn more.
nl: Kom meer te weten.

en: Leave the field empty to let WordPress handle the contents dynamically. If an actual robots.txt file is present in the root folder of your site, this option won't take effect and you have to edit the file directly, or delete it and then edit from here.
nl: Laat het veld leeg om WordPress de inhoud dynamisch te laten verwerken. Als er een robots.txt bestand aanwezig is in de hoofdmap van je site, zal deze optie geen effect hebben en moet je het bestand direct bewerken, of het verwijderen en dan vanaf hier bewerken.

en: Legal Name
nl: Juridische naam

en: Less than a minute
nl: Minder dan een minuut

en: Let Rank Math analyze your website and your website's content using 28+ different tests to provide tailor-made SEO Analysis to you.
nl: Laat Rank Math je site en je site's inhoud analyseren aan de hand van meer dan 28+ verschillende testen om op maat gemaakte SEO analyse aan je te leveren.

en: Link Builder
nl: Link bouwer

en: Link Counter
nl: Link teller

en: Link Suggestion Titles
nl: Link suggestie titels

en: Link Suggestions
nl: Link suggesties

en: Link Title
nl: Link titel

en: Link inserted.
nl: Link ingevoegd.

en: Link selected.
nl: Link geselecteerd.

en: Link to use for homepage (first item) in breadcrumbs.
nl: Link die voor de homepage (eerste item) zal worden gebruikt in kruimelpaden.

en: Links Per Sitemap
nl: Links per sitemap

en: List of attachment IDs for which to generate alt text.
nl: Lijst met ID's van bijlagen waarvoor alt-tekst moet worden gegenereerd.

en: List of custom fields name to include in the Page analysis. Add one per line.
nl: Lijst met namen van aangepaste velden die moeten worden opgenomen in de pagina-analyse. Voeg er één per regel toe.

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Local SEO
nl: Lokale SEO

en: Location
nl: Locatie

en: Locations Sitemap %1$s %2$s
nl: Locaties sitemap %1$s %2$s

en: Log Count
nl: Aantal logs

en: Log Limit
nl: Log limiet

en: Log cleared - %d items deleted.
nl: Log gewist - %d items gewist.

en: Log item successfully deleted.
nl: Log item succesvol verwijderd.

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Loopback requests to %s are blocked. This may prevent scheduled tasks from running. Please check your server configuration.
nl: Loopback aanvragen naar %s worden geblokkeerd. Dit kan voorkomen dat geplande taken worden uitgevoerd. Controleer je serverconfiguratie.

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic Of
nl: Macedonië, Voormalige Joegoslavische Republiek van

en: Make any Story created with the Web Stories WordPress plugin SEO-Ready with automatic support for Schema and Meta tags.
nl: Maak elk verhaal gemaakt met de Web Stories WordPress plugin SEO klaar met automatische ondersteuning voor schema en meta tags.

en: Make sure the focus keywords you set for the posts appear in their titles.
nl: Zorg ervoor dat de focus keywords die je hebt ingesteld voor de berichten in hun titels verschijnen.

en: Make themes work multilingual option in WPML settings
nl: Laat thema's meertalig werken in WPML instellingen

en: Make your podcasts discoverable via Google Podcasts, Apple Podcasts, and similar services with Podcast RSS feed and Schema Markup generated by Rank Math.
nl: Maak je podcasts vindbaar via Google Podcasts, Apple Podcasts en vergelijkbare diensten met Podcast RSS feed en Schema Markup gegenereerd door Rank Math.

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Manage All Redirections
nl: Beheer alle omleidingen

en: Manage Redirections
nl: Omleidingen beheren

en: Manage This Redirection
nl: Beheer deze omleiding

en: Manual
nl: Manueel

en: Mark this page
nl: Markeer deze pagina

en: Max Pages
nl: Maximum aantal pagina's

en: Max number of links on each sitemap page.
nl: Maximaal aantal links op elke sitemap pagina.

en: Max pages number
nl: Max pagina's nummer

en: Maximum number of links to include for each post type.
nl: Maximum aantal links dat voor elk berichttype mag worden opgenomen.

en: Meta to add or update data.
nl: Meta om gegevens toe te voegen of bij te werken.

en: Misc Pages
nl: Overige pagina's

en: Missing some posts/pages in the Analytics data? Clear the index and build a new one for more accurate stats.
nl: Ontbreekt er een aantal berichten/pagina's in de Analytics gegevens? Wis de index en maak een nieuwe voor nauwkeurigere statistieken.

en: Mode
nl: Modus

en: Mode to set
nl: In te stellen instellingen

en: Modified Date
nl: Datum van wijziging

en: Modified date with custom formatting pattern.
nl: Gewijzigde datum met aangepast formattering patroon.

en: Module state either on or off
nl: Module staat aan of uit

en: Monday
nl: Maandag

en: Monitor broken pages that ruin user-experience and affect SEO. %s.
nl: Monitor niet-werkende pagina's die de gebruikerservaring verpesten en SEO beïnvloeden. %s.

en: More powerful options are available in the PRO version.
nl: Krachtigere opties zijn beschikbaar in de PRO versie.

en: Morocco
nl: Marokko

en: Most WordPress themes place your site's tagline in a prominent position (inside header tags near the top of the page).  Using the right tagline can give your site an SEO boost.
nl: De meeste WordPress thema's plaatsen de slogan van je site op een prominente plaats (in de header tags bij de bovenkant van de pagina).  Het gebruik van de juiste slogan kun je site een SEO boost geven.

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Movie Buffs
nl: Filmfans

en: Multiple Locations are available in the %s.
nl: Er zijn meerdere locaties beschikbaar in de %s.

en: Music
nl: Muziek

en: Musicians
nl: Musici

en: NAICS Code
nl: NAICS code

en: NEW
nl: NIEUW

en: NEW!
nl: NIEUW!

en: Name
nl: Naam

en: Name of current post type (plural)
nl: Naam van het huidige berichttype (meervoud)

en: Name of current post type (singular)
nl: Naam van het huidige berichttype (enkelvoud)

en: Narrative
nl: Verhalend

en: Navigate to %1$sSettings > Reading%2$s and turn off this option: "Discourage search engines from indexing this site".
nl: Navigeer naar %1$sInstellingen > lezen%2$s en schakel deze optie uit: "Ontmoedig zoekmachines om deze site te indexeren".

en: Need a clean slate or not able to run the SEO Analyzer tool? Flushing the analysis data might fix the issue. Flushing SEO Analyzer data is entirely safe and doesn't remove any critical data from your website.
nl: Een schone lei nodig of de SEO analysetool niet kunnen uitvoeren? Het leegmaken van de analysegegevens kan het probleem mogelijk verhelpen. Het leegmaken van SEO analyse gegevens is volkomen veilig en verwijdert geen kritieke gegevens van je site.

en: Netherlands
nl: Nederland

en: New Year Sale
nl: Nieuwjaars uitverkoop

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New redirection created.
nl: Nieuwe omleiding gemaakt.

en: New!
nl: Nieuw!

en: News Article
nl: Nieuwsartikel

en: News Settings imported successfully.
nl: Nieuws instellingen succesvol geïmporteerd.

en: News Sitemap
nl: Nieuws sitemap

en: Next data fetch on %s
nl: Volgende gegevens ophalen op %s

en: Next steps&hellip;
nl: Volgende stappen&hellip;

en: Next update on %s (in %s)
nl: Volgende update op %s (over %s)

en: No 404 log data found.
nl: Geen 404 loggegevens gevonden.

en: No Archive
nl: Geen archief

en: No Follow
nl: Niet volgen

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingen indexeren

en: No Index
nl: Geen index

en: No Internal Links data found.
nl: Geen interne links gegevens gevonden.

en: No Rank Math transients found.
nl: Geen Rank Math transiënten gevonden.

en: No Redirections found.
nl: Geen omleidingen gevonden.

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No URLs provided.
nl: Geen URL opgegeven.

en: No backup key found to delete.
nl: Geen back-up sleutel gevonden om te verwijderen.

en: No collation mismatch to fix.
nl: Geen collatie mismatch om op te lossen.

en: No data found for the researched keyword.
nl: Geen gegevens gevonden voor het onderzochte keyword.

en: No file selected for upload.
nl: Geen bestand geselecteerd om te uploaden.

en: No items found.
nl: Geen objecten gevonden.

en: No matches found.
nl: Geen overeenkomsten gevonden.

en: No post found.
nl: Geen bericht gevonden.

en: No posts found to convert.
nl: Geen berichten gevonden om te converteren.

en: No redirections added yet. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Add New Redirection</a>
nl: Nog geen omleidingen toegevoegd. <a href="#" class="rank-math-add-new-redirection">Nieuwe omleiding toevoegen</a>

en: No redirections found in Trash.
nl: Geen omleidingen gevonden in prullenbak.

en: No results found for the given query. Please modify your request and try again
nl: Geen resultaten gevonden voor de opgegeven zoekopdracht. Wijzig je aanvraag en probeer het opnieuw

en: No schema found.
nl: Geen schema gevonden.

en: No settings found to be imported.
nl: Geen instellingen om te importeren gevonden.

en: No sitemaps found.
nl: Geen sitemaps gevonden.

en: No token
nl: Geen token

en: No valid ID found.
nl: Geen geldig ID gevonden.

en: No valid action found.
nl: Geen geldig actie gevonden.

en: No valid id found.
nl: Geen geldig ID gevonden.

en: No, I don't want it
nl: Nee, ik wil het niet

en: No, maybe later
nl: Nee, misschien later

en: Nofollow Domains
nl: Nofollow domeinen

en: Nofollow Exclude Domains
nl: Nofollow domeinen uitsluiten

en: Nofollow External Links
nl: Nofollow externe links

en: Nofollow Image File Links
nl: Nofollow afbeelding bestand links

en: Noindex Empty Category and Tag Archives
nl: Noindex lege categorie en tag archieven

en: Noindex Paginated Single Pages
nl: Noindex gepagineerde afzonderlijke pagina's

en: Noindex Password Protected Pages
nl: Met wachtwoord beveiligde pagina's niet indexeren

en: Noindex Search Results
nl: Zoekresultaten niet indexeren

en: Noindex Subpages
nl: Noindex sub pagina's

en: None
nl: Geen

en: None (Click here to set one)
nl: Geen (Klik hier om er een in te stellen)

en: Norton Ownership Verification Page
nl: Norton eigendomsverificatie pagina

en: Norton Safe Web Verification ID
nl: Norton Safe Web verificatie ID

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norwegian
nl: Noors

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Not Given
nl: Niet gegeven

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: Not a valid settings founds to delete cache.
nl: Geen geldige instellingen gevonden om cache te verwijderen.

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Note
nl: Opmerking

en: Note:
nl: Notitie:

en: Now!
nl: Nu!

en: Number of Employees
nl: Aantal werknemers

en: Numbered
nl: Genummerd

en: Object Type i.e. post, term, user
nl: Objecttype, d.w.z. bericht, term, gebruiker

en: Object unique id
nl: Object unieke id

en: Objective
nl: Doel

en: Of course, if you don't give Rank Math a focus keyword to work with, it can't give you any useful feedback.
nl: Natuurlijk, als je Rank Math geen keyword geeft om mee te werken, kan het je geen nuttige feedback geven.

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: On-Page Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen op de pagina

en: On-Page Analysis
nl: Pagina-analyse

en: On-Page General Settings
nl: Algemene instellingen op de pagina

en: On-Page Schema Settings
nl: On-Page schema instellingen

en: On-Page Social Settings
nl: Sociale instellingen op de pagina

en: Online + Offline
nl: Online + offline

en: Online Documentation
nl: Online documentatie

en: Online Event URL
nl: URL online activiteit

en: Only add <code>nofollow</code> attribute for the link if target domain is in this list. Add one per line. Leave empty to apply nofollow for <strong>ALL</strong> external domains.
nl: Voeg alleen het kenmerk <code>nofollow</code> toe voor de link als het doeldomein in deze lijst staat. Voeg één per regel toe. Laat leeg om nofollow toe te passen voor <strong>ALLE</strong> externe domeinen.

en: Oops! Too many requests in a short time. Please try again after some time.
nl: Te veel aanvragen in korte tijd. Probeer het na enige tijd opnieuw.

en: Open External Links in New Tab/Window
nl: Externe koppelingen openen in nieuwe tab/venster

en: OpenGraph Thumbnail
nl: OpenGraph thumbnail

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Opening Hours Format
nl: Opening uren format

en: Opening Time
nl: Opening tijden

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Opinionated
nl: Eigenwijs

en: Optimize WooCommerce Pages for Search Engines by adding required metadata and Product Schema which will make your site stand out in the SERPs.
nl: Optimaliseer WooCommerce pagina's voor zoekmachines door vereiste metagegevens en productschema's toe te voegen, waardoor je site opvalt in de SERP's.

en: Optimize for local searches and Knowledge Graph using these settings. %s.
nl: Optimaliseer voor lokale zoekopdrachten en kennisbank met behulp van deze instellingen. %s.

en: Order by.
nl: Sorteren op.

en: Order.
nl: Sortering.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Organization Logo
nl: Logo organisatie

en: Organization Logo added in Local SEO Settings.
nl: Organisatie logo toegevoegd in lokale SEO instellingen.

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: Organization URL
nl: URL organisatie

en: Organization URL added in Local SEO Settings.
nl: Organisatie URL toegevoegd in lokale SEO instellingen.

en: Other Business Website
nl: Andere zakelijke site

en: Other Personal Website
nl: Andere persoonlijke site

en: Others
nl: Anderen

en: Outdoor Enthusiasts
nl: Buitenliefhebbers

en: Output list of categories associated to the current post, with customization options.
nl: Uitvoerlijst van categorieën geassocieerd met het huidige bericht, met aanpassing opties.

en: Output list of tags associated to the current post, with customization options.
nl: Uitvoerlijst van tags geassocieerd met het huidige bericht, met aanpassing opties.

en: Output list of terms from the primary taxonomy associated to the current post.
nl: Overzicht met termen uit de primaire taxonomie die aan het huidige bericht is gekoppeld.

en: Overview
nl: Overzicht

en: PRO options are enabled.
nl: PRO opties zijn ingeschakeld.

en: Package Tracking
nl: Pakket tracering

en: Page
nl: Pagina

en: Page %1$d of %2$d
nl: Pagina %1$d van %2$d

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Page number with context (i.e. page 2 of 4). Only displayed on page 2 and above.
nl: Paginanummer met context (bijv. Pagina 2 van 4). Wordt alleen weergegeven op pagina 2 en hoger.

en: Page number.
nl: Paginanummer.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Panel
nl: Paneel

en: Parents
nl: Ouders

en: Payroll
nl: Loon

en: Performer
nl: Uitvoerend artiest

en: Performer Name
nl: Naam artiest

en: Performer URL
nl: URL artiest

en: Permalink Structure
nl: Permalink structuur

en: Permalinks are set to a custom structure but the post titles do not appear in the permalinks.
nl: Permalinks zijn ingesteld op een aangepaste structuur, maar de bericht titels verschijnen niet in de permalinks.

en: Permalinks are set to the default value. <em>Pretty permalinks</em> are disabled.
nl: Permalinks zijn ingesteld op de standaard waarde. <em>Mooie permalinks</em> zijn uitgeschakeld

en: Person
nl: Persoon

en: Person or Company
nl: Persoon of bedrijf

en: Person/Organization Name
nl: Naam persoon/organisatie

en: Personal Blog
nl: Persoonlijke blog

en: Personal Portfolio
nl: Persoonlijke portfolio

en: Persuasive
nl: Overtuigend

en: Pet Owners
nl: Huisdier eigenaren

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Photographers
nl: Fotografen

en: Pillar Content
nl: Pilaar inhoud

en: Pinterest Account
nl: Pinterest account

en: Pinterest Verification ID
nl: Pinterest verificatie ID

en: Play icon
nl: Afspeel pictogram

en: Please activate ACF plugin to use this module.
nl: Activeer de ACF plugin om deze module te gebruiken.

en: Please activate BuddyPress plugin to use this module.
nl: Activeer de BuddyPress plugin om deze module te gebruiken.

en: Please activate Web Stories plugin to use this module.
nl: Activeer de Web Stories plugin om deze module te gebruiken.

en: Please activate WooCommerce plugin to use this module.
nl: Activeer de WooCommerce plugin om deze module te gebruiken.

en: Please activate bbPress plugin to use this module.
nl: Activeer de plugin bbPress om deze module te gebruiken.

en: Please activate the WPML String Translation plugin to convert Rank Math Setting values in different languages.
nl: Activeer de WPML String Translation plugin om Rank Math instellingen waarden in verschillende talen om te zetten.

en: Please add at least one valid source URL.
nl: Voeg ten minste één geldige gegevensbron URL toe.

en: Please connect your account to use the Content AI.
nl: Verbind je account om de inhoud AI te gebruiken.

en: Please enable Redirections module.
nl: Schakel de omleiding module in.

en: Please enter a valid URL.
nl: Voer een geldige URL in.

en: Please enter a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Please keep only one SEO plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
nl: Houd slechts één SEO plugin actief, anders zou je je rankings en verkeer kunnen verliezen. %s.

en: Please keep only one Sitemap plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %s.
nl: Houd slechts één sitemap plugin actief, anders zou je je rankings en verkeer kunnen verliezen. %s.

en: Please note that this will add the attachment page URLs to the sitemap, not direct image URLs.
nl: Merk op dat dit de URL's van de bijlage pagina's zal toevoegen aan de sitemap, niet de directe afbeelding URL's.

en: Please revise the entered values in the fields as they are not secure. Make the required adjustments and try again.
nl: Herzie de ingevoerde waarden in de velden omdat ze niet veilig zijn. Maak de vereiste aanpassingen en probeer het opnieuw.

en: Please try reconnecting.
nl: Probeer opnieuw verbinding te maken.

en: Please update
nl: Updaten

en: Please update the Rank Math SEO plugin to the latest version to use this feature.
nl: Update de Rank Math SEO plugin naar de nieuwste versie om deze functie te gebruiken.

en: Please use the correct format.
nl: Gebruik het juiste format.

en: Plugin deactivated successfully.
nl: Plugin met succes gedeactiveerd.

en: Plugin rollback successful.
nl: Het terugdraaien van de plugin is geslaagd.

en: Plugin settings and site-wide meta data.
nl: Plugin instellingen en site brede meta gegevens.

en: Plugin subscription plan
nl: Plugin abonnement

en: Podcast Listeners
nl: Podcast luisteraars

en: Poetic
nl: Poëtisch

en: Poland
nl: Polen

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Post Author
nl: Bericht auteur

en: Post Categories
nl: Berichtcategorieën

en: Post Category
nl: Berichtcategorie

en: Post Excerpt
nl: Bericht samenvatting

en: Post Excerpt Only
nl: Alleen samenvatting plaatsen

en: Post Formats
nl: Bericht formaten

en: Post Formats Archive
nl: Bericht formaten archief

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Post ID.
nl: Bericht ID.

en: Post Tag
nl: Bericht tag

en: Post Tags
nl: Bericht tags

en: Post Thumbnail
nl: Bericht thumbnail

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Post Title of parent page
nl: Bericht titel van hoofdpagina

en: Post Titles Missing Focus Keywords
nl: Titels van berichten missen keywords

en: Post Type Name Plural
nl: Berichttype naam meervoud

en: Post Type Name Singular
nl: Berichttype naam enkelvoud

en: Post Type.
nl: Berichttype.

en: Post Types:
nl: Bericht typen:

en: Post URL
nl: Bericht URL

en: Post permalink structure is set to %s.
nl: Bericht permalink structuur is ingesteld op %s.

en: Post re-index in progress.
nl: Bericht opnieuw aan het indexeren.

en: Post scores
nl: Bericht scores

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts meta import failed.
nl: Berichten meta import mislukt.

en: Posts/Terms Limit
nl: Berichten/termen limiet

en: Powered by %s
nl: Mogelijk gemaakt door %s

en: Powerful Schema Generator
nl: Krachtige schema generator

en: Prefix Breadcrumb
nl: Voorvoegsel kruimelpad

en: Prefix for the breadcrumb path.
nl: Voorvoegsel voor het kruimelpad.

en: Preparation Time
nl: Voorbereidingstijd

en: Prevent all paginated pages from getting indexed by search engines.
nl: Voorkom dat gepagineerde pagina's worden geïndexeerd door zoekmachines.

en: Prevent paginated pages of single pages and posts to show up in the search results. This also applies for the Blog page.
nl: Voorkom dat gepagineerde pagina's van enkele pagina's en berichten worden getoond in de zoekresultaten. Dit geldt ook voor de blog pagina.

en: Prevent password protected pages & posts from getting indexed by search engines.
nl: Voorkom dat met een wachtwoord beveiligde berichten & pagina's worden geïndexeerd door zoekmachines.

en: Prevent search results pages from getting indexed by search engines. Search results could be considered to be thin content and prone to duplicate content issues.
nl: Voorkom dat zoekresultaten worden geïndexeerd door zoekmachines. Zoekresultaten leggen weinig gewicht in de schaal en geven aanleiding tot problemen met dubbele inhoud.

en: Prevents a snippet from being shown in the search results
nl: Voorkomt dat een snippet wordt getoond in de zoekresultaten

en: Prevents images on a page from being indexed by Google and other search engines
nl: Voorkomt dat afbeeldingen op een pagina worden geïndexeerd door Google en andere zoekmachines

en: Prevents pages from being indexed and displayed in search engine result pages
nl: Voorkomt dat pagina's worden geïndexeerd en weergegeven op pagina's met zoekmachine resultaten

en: Prevents search engines from following links on the pages
nl: Voorkomt dat zoekmachines links volgen op de pagina's

en: Prevents search engines from showing Cached links for pages
nl: Voorkomt dat zoekmachines cached links tonen voor pagina's

en: Price
nl: Prijs

en: Price Currency
nl: Prijs valuta

en: Price Range
nl: Prijsbereik

en: Price Valid Until
nl: Prijs geldig tot

en: Primary Taxonomy
nl: Primaire taxonomie

en: Primary Terms
nl: Algemene termen

en: Product Brand
nl: Product merk

en: Product Currency
nl: Product valuta

en: Product In-Stock
nl: Product op voorraad

en: Product Price
nl: Productprijs

en: Product Support
nl: Productondersteuning

en: Product's SKU of the current product
nl: SKU van het huidige product

en: Product's SKU.
nl: Product artikelnummer.

en: Product's brand of the current product
nl: Merk van het huidige product

en: Product's brand.
nl: Product merk.

en: Product's price of the current product
nl: Prijs van het huidige product

en: Product's price.
nl: Productprijs.

en: Product's short description of the current product
nl: Korte beschrijving van het huidige product

en: Product's short description.
nl: Korte productbeschrijving.

en: Products
nl: Producten

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl: Producten met tag &ldquo;%s&rdquo;

en: Property
nl: Eigenschap

en: Proudly display the calculated SEO Score as a badge on the front end. It can be disabled for specific posts in the post editor.
nl: Toon met trots de berekende SEO-score als een badge aan de voorkant. Deze badge kan worden uitgeschakeld voor specifieke berichten in de bericht editor.

en: Provide a detailed description of your organization.
nl: Geef een gedetailleerde beschrijving van je organisatie.

en: Provide relevant details of your company to include in the Organization Schema.
nl: Geef relevante details van je bedrijf om op te nemen in het organisatie schema.

en: Publication date of the current post/page <strong>OR</strong> specified date on date archives
nl: Publicatiedatum van het huidige bericht/de huidige pagina <strong>OF</strong> gespecificeerde datum op datum archieven

en: Publish date with custom formatting pattern.
nl: Publicatiedatum met aangepast opmaakpatroon.

en: Published Date
nl: Publicatiedatum

en: Purge Analytics Cache
nl: Analytics cache opschonen

en: RSS After Content
nl: RSS na inhoud

en: RSS Before Content
nl: RSS voor inhoud

en: Rank Math Dashboard
nl: Rank Math dashboard

en: Rank Math Free
nl: Rang Math gratis

en: Rank Math Knowledge Base
nl: Rank Math kennisbank

en: Rank Math Overview
nl: Rank Math Overzicht

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
nl: Rank math SEO is de beste WordPress SEO plugin met de functies van vele SEO en AI SEO gereedschappen in één pakket om je SEO verkeer te helpen vermenigvuldigen.

en: Rank Math allows you to set a focus keyword for every post and page you write - the option is in the "Meta Box", which appears under the text editor in the screen where you write and edit content.
nl: Rank Math staat je toe een focus keyword in te stellen voor elke bericht en pagina die je schrijft - de optie is in de "Meta box", die verschijnt onder de tekst editor in het scherm waar je inhoud schrijft en bewerkt.

en: Rank Math auto-update option is enabled on your site.
nl: De optie om updates van Rank Math automatisch te installeren op je site is ingeschakeld.

en: Rank Math cannot be connected because your site URL doesn't appear to be a valid URL. If the domain name contains special characters, please make sure to use the encoded version in the %1$s &amp; %2$s fields on the %3$s page.
nl: Rank Math kan niet worden verbonden omdat je site URL geen geldige URL lijkt te zijn. Als de domein naam speciale tekens bevat, zorg er dan voor dat je de gecodeerde versie gebruikt in de %1$s & %2$s velden op de %3$s pagina.

en: Rank Math could not detect if a robots.txt file exists or not because of a filesystem issue. The file contents entered here may not be applied.
nl: Rank Math kon niet detecteren of een robots.txt bestand al dan niet bestaat vanwege een probleem met het bestandssysteem. De hier ingevoerde bestandsinhoud mag niet worden toegepast.

en: Rank Math generates the default Sitemaps only and WPML takes care of the rest. When a search engine bot visits any post/page, it is shown hreflang tag that helps it crawl the translated pages. This is one of the recommended methods by Google. Please %s
nl: Rank Math genereert alleen de standaard sitemaps en WPML zorgt voor de rest. Wanneer een zoekmachine bot een bericht/pagina bezoekt, wordt een hreflang tag getoond die het helpt bij het crawlen van de vertaalde pagina's. Dit is een van de aanbevolen methoden door Google. Alsjeblieft %s

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
nl: Rank Math heeft een nieuw berichttype gedetecteerd: %1$s. Misschien wil je de instellingen van de <a href="%2$s">Titels &amp; Meta pagina</a> en <a href="%3$s">de Sitemap controleren</a>.

en: Rank Math has detected a new post type: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
nl: Rank Math heeft een nieuw berichttype gedetecteerd: %1$s. Misschien wil je de instellingen van de <a href="%2$s">Titels & meta pagina</a> controleren.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a> and <a href="%3$s">the Sitemap</a>.
nl: Rank Math heeft een nieuw bericht type gedetecteerd: %1$s. Misschien wil je de instellingen van de <a href="%2$s">Titels &amp; Meta pagina</a> en <a href="%3$s">de sitemap controleren</a>.

en: Rank Math has detected new post types: %1$s. You may want to check the settings of the <a href="%2$s">Titles &amp; Meta page</a>.
nl: Rank Math heeft nieuwe berichttypen gedetecteerd: %1$s. Misschien wil je de instellingen van de <a href="%2$s">Titels & meta pagina</a> controleren.

en: Rank Math is importing latest data from connected Google Services, %1$s remaining.
nl: Rank Math importeert de nieuwste gegevens van verbonden Google diensten, %1$s resterend.

en: Rank Math plugin could not be connected.
nl: De Rank Math plugin kon niet worden verbonden.

en: Rank Math requires PHP version %s or above. Please update PHP to run this plugin.
nl: Rank Math vereist PHP versie %s of hoger. Update PHP om deze plugin te kunnen gebruiken.

en: Rank Math uses these focus keywords to analyze your on-page content.  It can tell if you've done a good job of optimizing your text to rank for these keywords.
nl: Rank Math gebruikt deze focus keywords om je on-page inhoud te analyseren.  Het kan vertellen of je je tekst goed hebt geoptimaliseerd om voor deze keywords te ranken.

en: Rank Your Content With the Power of PRO & A.I.
nl: Rangschik je inhoud met de kracht van PRO & A.I.

en: Re-create Missing Database Tables
nl: Ontbrekende databasetabellen opnieuw maken

en: Re-create Tables
nl: Tabellen opnieuw maken

en: React Settings UI
nl: React instellingen UI

en: Read <a href="%1$s" target="_blank">this article</a> for detailed instructions on setting up your Google Webmaster account and getting Rank Math to work with the Google Search Console.
nl: Lees <a href="%1$s" target="_blank">dit artikel</a> voor gedetailleerde instructies over het instellen van je Google webmaster account en om Rank Math te laten werken met de Google Search Console.

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Read more
nl: Lees verder

en: Ready to switch to Google Analytics 4? %s
nl: Klaar om over te schakelen naar Google Analytics 4? %s

en: Reasons
nl: Redenen

en: Rebuild Index
nl: Index opnieuw opbouwen

en: Rebuild Index for Analytics
nl: Index voor Analytics opnieuw opbouwen

en: Recalculate Scores
nl: Scores herberekenen

en: Recalculating scores for posts %1$s - %2$s...
nl: Herbereken scores voor berichten %1$s - %2$s...

en: Receive Analytics reports periodically in email.
nl: Ontvang periodiek Analytics rapporten per e-mail.

en: Receive periodic SEO Performance reports via email. Once enabled and options are saved, you can see %1$s the preview here%2$s.
nl: Ontvang periodieke SEO prestatierapporten via e-mail. Eenmaal ingeschakeld en de opties zijn opgeslagen, kun je %1$s het voorbeeld hier%2$s zien.

en: Recipe
nl: Recept

en: Recipe Ingredients
nl: Ingrediënten recept

en: Recipe Instructions
nl: Recept Instructies

en: Recipe Video Description
nl: Recept video beschrijving

en: Recipe Video Name
nl: Recept video naam

en: Recipe Video Thumbnail
nl: Recept video thumbnail

en: Recipe Yield
nl: Recept opbrengst

en: Reconnect
nl: Opnieuw verbinden

en: Records the URLs on which visitors & search engines run into 404 Errors. You can also turn on Redirections to redirect the error causing URLs to other URLs.
nl: Registreert de URL's waarop bezoekers & zoekmachines 404 fouten tegenkomen. Je kunt omleidingen ook inschakelen om de fout veroorzakende URL's om te leiden naar andere URL's.

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Redirect Attachments
nl: Bijlagen omleiden

en: Redirect Orphan Attachments
nl: Verweesde bijlagen omleiden

en: Redirect all attachment page URLs to the post they appear in. For more advanced redirection control, use the built-in %s.
nl: Leid alle pagina URL's van bijlagen om naar het bericht waarin ze verschijnen. Gebruik de ingebouwde %s voor meer geavanceerde omleiding controle.

en: Redirect attachments without a parent post to this URL. Leave empty for no redirection.
nl: Stuur bijlagen zonder hoofdbericht naar deze URL. Laat leeg voor geen omleiding.

en: Redirect non-existent content easily with 301 and 302 status code. This can help improve your site ranking. Also supports many other response codes.
nl: Leid niet bestaande inhoud eenvoudig om met statuscode 301 en 302. Dit kan helpen om de positie van je site te verbeteren. Ondersteunt ook vele andere responscodes.

en: Redirect the current URL
nl: Omleiden naar huidige URL

en: Redirect to Homepage
nl: Omleiding naar homepage

en: Redirecting from
nl: Omleiden van

en: Redirecting in %s seconds...
nl: Omleiding in %s seconden...

en: Redirection Count
nl: Omleiding aantal

en: Redirection Debugger
nl: Omleiding debugger

en: Redirection Hits
nl: Omleiding hits

en: Redirection ID
nl: Omleiding ID

en: Redirection Manager
nl: Omleiding manager

en: Redirection Settings
nl: Omleiding instellingen

en: Redirection Type
nl: Type omleiding

en: Redirection URL
nl: Omleiding URL

en: Redirection rules successfully deleted.
nl: Omleidingsregels zijn verwijderd.

en: Redirection successfully activated.
nl: Omleiding succesvol geactiveerd.

en: Redirection successfully deactivated.
nl: Omleiding succesvol gedeactiveerd.

en: Redirection successfully deleted.
nl: Omleiding succesvol verwijderd.

en: Redirection successfully moved to Trash.
nl: Omleiding succesvol verplaatst naar prullenbak.

en: Redirection successfully restored.
nl: Omleiding succesvol teruggezet.

en: Redirection updated successfully.
nl: Omleiding succesvol geüpdatet.

en: Redirections
nl: Omleidingen

en: Redirections Manager
nl: Omleiding beheer

en: Redirections can be exported to your .htaccess file for faster redirections, in SEO > Settings > Import/Export.
nl: Omleidingen kunnen worden geëxporteerd naar je .htaccess bestand voor snellere omleidingen, in SEO > instellingen > importeren/exporteren.

en: Referer
nl: Verwijzer

en: Register at Google Search Console and verificate your site by adding the code to <a href="%1$s">Settings &gt; Verificate Tools</a>, then navigate to <a href="%2$s">Settings &gt; Search Console</a> to authenticate and link your site.
nl: Registreer bij Google Search Console en verifieer je site door de code toe te voegen aan <a href="%1$s">Instellingen > verificate gereedschappen</a> , navigeer vervolgens naar <a href="%2$s">Instellingen > Search Console</a> om je site te verifiëren en te koppelen.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove /category/ from category archive URLs. %s <br>E.g. <code>example.com/category/my-category/</code> becomes <code>example.com/my-category</code>
nl: Verwijder /category/ uit categorie archief URL's. %s <br>Bijvoorbeeld <code>example.com/category/my-category/</code> wordt <code>example.com/my-category</code>

en: Remove Generator Tag
nl: Verwijder generator tag

en: Remove Rank Math Transients
nl: Rank Math transients verwijderen

en: Remove Schema Markup Data from WooCommerce Shop archive pages.
nl: Verwijder Schema markup gegevens van WooCommerce Shop archiefpagina's.

en: Remove Schema Markup on Shop Archives
nl: Schema lay-out uit winkelarchief verwijderen

en: Remove Snippet Data
nl: Verwijder snippet gegevens

en: Remove WooCommerce generator tag from the source code.
nl: Verwijder de WooCommerce generator tag uit de broncode.

en: Remove base
nl: Verwijder basis

en: Remove category base
nl: Verwijder categorie basis

en: Remove custom canonical URL
nl: Verwijder aangepaste canonieke URL

en: Remove parent slugs from category URL.
nl: Verwijder hoofd slugs van de categorie URL.

en: Remove prefix from category URL.
nl: Verwijder voorvoegsel uit de categorie URL.

en: Remove prefix like %1$s from product URL chosen at %2$s
nl: Voorvoegsel zoals %1$s verwijderen uit product URL gekozen op %2$s

en: Remove redirection
nl: Verwijder omleiding

en: Remove schema data from %s.
nl: Schema gegevens verwijderen van %s.

en: Remove transients
nl: Transiënten verwijderen

en: Repeat Count
nl: Aantal herhalingen

en: Repeat Frequency
nl: Herhaal frequentie

en: Reservations
nl: Reserveringen

en: Reset Options
nl: Reset opties

en: Response
nl: Reactie

en: Response Code
nl: Reactie code

en: Response Code Help
nl: Reactie code hulp

en: Response Message
nl: Antwoord bericht

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Results for %s
nl: Resultaten voor "%s"

en: Results per page.
nl: Resultaten per pagina.

en: Retirees
nl: Gepensioneerden

en: Review (Unsupported)
nl: Beoordeling (Niet ondersteund)

en: Review 404 errors on your site
nl: Beoordeling 404 fouten op je site

en: Review analytics and sitemaps
nl: Beoordeel analytics en sitemaps

en: Rewrite Titles
nl: Herschrijf titels

en: Roadside Assistance
nl: Pech hulpverlening

en: Robots Meta
nl: Robots meta

en: Robots Txt
nl: Robots txt

en: Role Manager
nl: Rol manager

en: Rollback Plugin
nl: Rollback plugin

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: SEO Analysis for this page
nl: SEO analyse voor deze pagina

en: SEO Analyzer data has already been cleared.
nl: SEO analyzer gegevens zijn al gewist.

en: SEO Analyzer data successfully deleted.
nl: Gegevens van SEO analyse zijn verwijderd.

en: SEO Desc
nl: SEO beschrijving

en: SEO Description
nl: SEO beschrijving

en: SEO Details
nl: SEO details

en: SEO Email Reports
nl: SEO e-mail rapporten

en: SEO Notice: you just changed the slug of a %1$s and Rank Math has automatically created a redirection. You can edit the redirection by <a href="%2$s">clicking here</a>.
nl: SEO bericht: je hebt zojuist de slug van een %1$s veranderd en Rank Math heeft automatisch een omleiding aangemaakt. Je kunt de omleiding bewerken door <a href="%2$s">hier te klikken</a>.

en: SEO Report of Your Website
nl: SEO rapportage van je site

en: SEO Score
nl: SEO score

en: SEO Score Position
nl: Positie SEO score

en: SEO Score Post Types
nl: SEO score berichttypen

en: SEO Score Template
nl: Template voor SEO score

en: SEO Score: Bad
nl: SEO score: slecht

en: SEO Score: Good
nl: SEO score: goed

en: SEO Settings
nl: SEO instellingen

en: SEO Settings for %s
nl: SEO instellingen voor %s

en: SEO Settings for Date Archives
nl: SEO instellingen voor datum archieven

en: SEO Settings for Search Page
nl: SEO instellingen voor zoekpagina

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: SEO Titles
nl: SEO titels

en: SEO Titles &amp; Meta
nl: SEO titels &amp; meta

en: SEO by Rank Math
nl: SEO door Rank Math

en: SEO meta successfully updated in %d item. | SEO meta successfully updated in %d items.
nl[0]: SEO meta succesvol geüpdatet in %d item.
nl[1]: SEO meta succesvol geüpdatet in %d items.

en: SEO meta successfully updated in %d posts. The process was stopped as you have used all the credits on your site.
nl: SEO meta succesvol geüpdatet in %d berichten. Het proces is gestopt omdat je alle credits op je site hebt gebruikt.

en: SEO options related to featured images and media appearing in your post content. %s.
nl: SEO opties gerelateerd aan uitgelichte afbeeldingen en media die verschijnen in je bericht inhoud. %s.

en: Salary
nl: Salaris

en: Salary Currency
nl: Salaris valuta

en: Sales
nl: Verkoop

en: Satirical
nl: Satirisch

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Schema (Structured Data)
nl: Schema (gestructureerde gegevens)

[ctx: Schema type name in a field description]
en: Article
nl: Artikel

en: Screen Content
nl: Scherminhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Console
nl: Zoek console

en: Search Console Verification Page
nl: Search Console verificatiepagina

en: Search Engine Optimization by Rank Math - https://rankmath.com/
nl: Search Engine Optimization door Rank Math - https://rankmath.com/

en: Search Engine Optimization by Rank Math PRO - https://rankmath.com/
nl: Search Engine Optimization door Rank Math PRO - https://rankmath.com/

en: Search Options
nl: Zoek opties

en: Search Query
nl: Zoek query

en: Search Results Format
nl: Zoekpagina format

en: Search Results Title
nl: Titel zoekresultaten

en: Search Traffic
nl: Zoekverkeer

en: Search engines may prominently display your contact phone number for mobile users.
nl: Zoekmachines kunnen je contact telefoonnummer prominent weergeven voor mobiele gebruikers.

en: Search query (only available on search results page)
nl: Zoek opdracht (alleen beschikbaar op de pagina met zoekresultaten)

en: Search.
nl: Zoekopdracht.

en: See your Google Search Console, Analytics and AdSense data without leaving your WP dashboard. %s.
nl: Bekijk je Google Search Console, Analytics en AdSense gegevens zonder je WP dashboard te verlaten. %s.

en: Seems like your site URL has changed since you connected to Rank Math.
nl: Het lijkt erop dat je site URL is veranderd sinds je verbonden bent met Rank Math.

en: Select Account
nl: Selecteer account

en: Select Page
nl: Selecteer pagina

en: Select Post Type
nl: Selecteer berichttype

en: Select Post Types
nl: Berichttypen selecteren

en: Select Product Brand Taxonomy to use in Schema.org & OpenGraph markup.
nl: Selecteer product merk taxonomie die je wil gebruiken in Schema.org & OpenGraph markup.

en: Select Taxonomies
nl: Taxonomieën selecteren

en: Select a page
nl: Selecteer een pagina

en: Select a page on your site where you want to show the LocalBusiness meta data.
nl: Selecteer een pagina op je site waar je de LocalBusiness meta-gegevens wilt tonen.

en: Select custom robots meta for Group archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
nl: Selecteer aangepaste robots meta voor archiefpagina's van groepen. Anders wordt de standaard meta gebruikt, zoals ingesteld op de tab Global meta.

en: Select custom robots meta for author page, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
nl: Selecteer aangepaste robots meta voor de auteurspagina, zoals <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, enz. Anders wordt de standaardmeta gebruikt, zoals ingesteld op de tab Globale meta.

en: Select custom robots meta for homepage, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
nl: Selecteer aangepaste robots meta voor de homepage, zoals <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, enz. Anders wordt de standaard meta gebruikt, zoals ingesteld op de globale meta tab.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for %s archive pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
nl: Selecteer aangepaste robots meta, zoals <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, enz. voor %s archief pagina's. Anders wordt de standaard meta gebruikt, zoals ingesteld op de globale meta tab.

en: Select custom robots meta, such as <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, etc. for single %s pages. Otherwise the default meta will be used, as set in the Global Meta tab.
nl: Selecteer aangepaste robots meta, zoals <code>nofollow</code>, <code>noarchive</code>, enz. voor %s enkelvoudige pagina's. Anders wordt de standaard meta gebruikt, zoals ingesteld op de globale meta tab.

en: Select opening hours. You can add multiple sets if you have different opening or closing hours on some days or if you have a mid-day break. Times are specified using 24:00 time.
nl: Selecteer openingstijden. Je kunt meerdere sets toevoegen als je op sommige dagen verschillende openings- of sluitingstijden hebt of als je een middagpauze hebt. De tijden worden gespecificeerd met 24:00 uur.

en: Select the default list style for the Table of Contents block.
nl: Selecteer de standaard lijst stijl voor het blok inhoud opgave.

en: Select the page to display the HTML sitemap. Once the settings are saved, the sitemap will be displayed below the content of the selected page.
nl: Selecteer de pagina waarop de HTML sitemap moet worden weergegeven. Zodra de instellingen zijn opgeslagen, wordt de sitemap weergegeven onder de inhoud van de geselecteerde pagina.

en: Select the post types to be included in the llms.txt file.
nl: Selecteer de berichttypes die moeten worden opgenomen in het llms.txt bestand.

en: Select the taxonomies to be included in the llms.txt file.
nl: Selecteer de taxonomieën die moeten worden opgenomen in het llms.txt bestand.

en: Selected page:
nl: Geselecteerde pagina:

en: Selected page: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>
nl: Geselecteerde pagina: <a href="%s" target="_blank" class="rank-math-selected-page">%s</a>

en: Selected posts to update the data for.
nl: Geselecteerde berichten om de gegevens voor te updaten.

en: Selected roles will be excluded from the XML &amp; HTML sitemaps.
nl: Geselecteerde rollen worden uitgesloten van de XML &amp; HTML sitemaps.

en: Self-Hosted Analytics JS File
nl: Zelfgehost Analytics JS bestand

en: Send URLs directly to the IndexNow API.
nl: URL's rechtstreeks naar de IndexNow API sturen.

en: Seniors
nl: Senioren

en: Separator Character
nl: Scheidingsteken

en: Separator character or string that appears between breadcrumb items.
nl: Scheidingsteken of string dat tussen kruimelpaden getoond worden.

en: Separator character, as set in the Title Settings
nl: Scheidingsteken karakter, zoals ingesteld in de titel instellingen

en: Serbia
nl: Servië

en: Serve a custom llms.txt file to guide AI models with posts, terms, and most important content on your website.
nl: Maak een aangepast llms.txt bestand om AI-modellen te begeleiden met berichten, termen en de belangrijkste inhoud op je site.

en: Served from cache
nl: Geserveerd uit de cache

en: Serves Cuisine
nl: Serveert keuken

en: Service
nl: Dienst

en: Service Type
nl: Diensttype

en: Set Schema: Default (%s)
nl: Stel schema in: standaard (%s)

en: Set Schema: None
nl: Stel schema in: geen

en: Set the sitemap options for author archive pages. %s.
nl: Stel de sitemap opties in voor auteur archief pagina's. %s.

en: Set to follow
nl: Instellen op follow

en: Set to index
nl: Instellen om te indexeren

en: Set to nofollow
nl: Instellen op nofollow

en: Set to noindex
nl: Instellen op noindex

en: Sets the max number of rows in a log. Set to 0 to disable the limit.
nl: Stelt het maximum aantal rijen in een log in. Stel in op 0 om de limiet uit te schakelen.

en: Setting empty archives to <code>noindex</code> is useful for avoiding indexation of thin content pages and dilution of page rank. As soon as a post is added, the page is updated to <code>index</code>.
nl: Het instellen van lege archieven op <code>noindex</code> is nuttig om indexering van pagina's met dunne inhoud en verwatering van de pagina rank te voorkomen. Zodra een bericht wordt toegevoegd, wordt de pagina geüpdatet om te <code>indexeren</code>.

en: Setting focus keywords for your posts allows Rank Math to analyse the content.
nl: Door focus keywords in te stellen voor je berichten kan Rank Math de inhoud analyseren.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen kunnen niet worden geïmporteerd:

en: Settings could not be imported: Upload failed.
nl: Instellingen konden niet worden geïmporteerd: uploaden mislukt.

en: Settings import failed.
nl: Importeren van instellingen mislukt.

en: Settings imported successfully.
nl: Instellingen succesvol geïmporteerd.

en: Settings successfully imported. Your old configuration has been saved as a backup.
nl: Instellingen zijn geïmporteerd. Je oude configuratie is opgeslagen als back-up.

en: Setup Rank Math
nl: Rank Math instellen

en: Setup Wizard
nl: Installatie wizard

en: Setup Wizard - Rank Math
nl: Instel wizard - Rank Math

en: Share
nl: Delen

en: Share anonymous usage data to help us improve Rank Math. No personal info is collected.
nl: Deel anonieme gebruiksgegevens om ons te helpen Rank Math te verbeteren. Er wordt geen persoonlijke informatie verzameld.

en: Show Blog Page
nl: Blogpagina weergeven

en: Show Blog Page in Breadcrumb.
nl: Blogpagina in kruimelpad tonen.

en: Show Category(s)
nl: Toon categorie(ën)

en: Show Dates
nl: Toon datums

en: Show Homepage Link
nl: Toon homepage link

en: Show SEO Score to Visitors
nl: Toon SEO-score aan bezoekers

en: Show more
nl: Toon meer

en: Show published dates for each post & page.
nl: Toon gepubliceerde gegevens voor elke bericht & pagina.

en: Show the post/term titles, or the SEO titles in the HTML sitemap.
nl: Toon de bericht/term titels, of de SEO titels in de HTML sitemap.

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Since you are using an NGINX server, you may need to add the following code to your %s <strong>if your Sitemap pages are not loading</strong>. If you are unsure how to do it, please contact your hosting provider.
nl: Aangezien je een NGINX server gebruikt, moet je mogelijk de volgende code toevoegen aan je %s <strong>als je sitemap pagina's niet worden geladen</strong>. Als je niet zeker weet hoe je dit moet doen, neem dan contact op met je hostingprovider.

en: Single %s Description
nl: Enkelvoudige %s beschrijving

en: Single %s Title
nl: Enkelvoudige %s titel

en: Site Address (URL)
nl: Siteadres (URL)

en: Site Description
nl: Sitebeschrijving

en: Site Tagline
nl: Site slogan

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: Site disconnected successfully.
nl: De verbinding met de site is succesvol verbroken.

en: Site wide plugins auto-update option is disabled on your site.
nl: De optie voor auto-update van plugins voor de hele site is uitgeschakeld op je site.

en: Site-Wide Analysis
nl: Analyse van de hele site

en: Site-wide analysis
nl: Analyse van de hele site

en: Sitemap Settings
nl: Sitemap instellingen

en: Size: %s
nl: Maat: %s

en: Slack Enhanced Sharing
nl: Slack verbeterd delen

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovakia
nl: Slovakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Small Business Site
nl: Site voor kleine bedrijven

en: Snippet
nl: Fragment

en: Social Media Users
nl: Gebruikers van sociale media

en: Social Meta
nl: Social meta

en: Software Application
nl: Software applicatie

en: Sorry, field is empty which is not allowed.
nl: Het veld is leeg en dat is niet toegestaan.

en: Sorry, no post found for given id.
nl: Geen bericht gevonden voor het opgegeven id.

en: Sorry, no post id found.
nl: Er is geen bericht ID gevonden.

en: Sorry, no preference found.
nl: Er is geen voorkeur gevonden.

en: Sorry, only authenticated users can research the keyword.
nl: Alleen geauthenticeerde gebruikers kunnen het keyword onderzoeken.

en: Sorry, the field contains invalid characters.
nl: Het veld bevat ongeldige karakters.

en: Sorry, you are not allowed to create/update redirection.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om een doorverwijzing te maken/updaten.

en: Sorry, you are not allowed to create/update schema.
nl: Je hebt geen toestemming om schema's te maken/updaten.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate plugins for this site.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins voor deze site te deactiveren.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit berichttype te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
nl: Helaas, je hebt geen toestemming om dit bericht te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
nl: Je hebt geen toestemming om deze term te bewerken.

en: Sorry, you are not authorized to Import/Export the settings.
nl: Je bent niet geautoriseerd om de instellingen te importeren/exporteren.

en: Sorry, you don't have the required permissions to access this page.
nl: Je hebt niet de vereiste rechten om deze pagina te openen.

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: Spain
nl: Spanje

en: Spanish
nl: Spaans

en: Specify a maximum duration in seconds of an animated video preview.
nl: Geef een maximale duur in seconden op van een geanimeerd videovoorbeeld.

en: Specify a maximum size of image preview to be shown for images on this page.
nl: Specificeer een maximale grootte van het afbeelding voorbeeld dat moet worden weergegeven voor afbeeldingen op deze pagina.

en: Specify a maximum text-length, in characters, of a snippet for your page.
nl: Specificeer een maximale tekstlengte, in tekens, van een samenvatting voor je pagina.

en: Sports Fans
nl: Sportfans

en: Square
nl: Vierkant

en: Standard
nl: Standaard

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Starts With
nl: Begint met

en: Starts at 1 and increments by 1.
nl: Begint bij 1 en verhoogt met 1.

en: Static page is set as the front page (WP Dashboard > Settings > Reading). To add SEO title, description, and meta for the homepage, please click here: %s
nl: Statische pagina is ingesteld als de voorpagina (WP Dashboard > Instellingen > Lezen). Om SEO titel, beschrijving en meta voor de homepage toe te voegen, klik je hier: %s

en: Status & Tools
nl: Status & gereedschappen

en: Stock Inventory
nl: Voorraad inventaris

en: Stop Redirection
nl: Stop met omleiden

en: Storage Days: %s
nl: Opslag dagen: %s

en: Story-telling
nl: Verhalen vertellen

en: Strip Category Base
nl: Strip categorie basis

en: Students
nl: Studenten

en: Subjective
nl: Subjectief

en: Submit URLs
nl: URL's indienen

en: Submit posts from these post types automatically to the IndexNow API when a post is published, updated, or trashed.
nl: Verzend berichten van deze bericht typen automatisch naar de IndexNow API wanneer een bericht wordt gepubliceerd of in de prullenbak wordt geplaatst.

en: Successfully submitted %s URL. | Successfully submitted %s URLs.
nl[0]: Met succes ingediend %s URL.
nl[1]: Succesvol ingediend %s URL's.

en: Summary Card
nl: Samenvatting kaart

en: Summary Card with Large Image
nl: Samenvatting kaart met grote afbeelding

en: Sunday
nl: Zondag

en: Support Us with a Link
nl: Steun ons met een link

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: TV Enthusiasts
nl: TV enthousiastelingen

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Table of Contents Exclude Headings
nl: Inhoudsopgave exclusief kopteksten

en: Table of Contents List style
nl: Tabel van inhoud lijst stijl

en: Table of Contents Title
nl: Titel inhoudsopgave

en: Table re-creation started. It might take a couple of minutes.
nl: Het opnieuw maken van de tabel is begonnen.  Het kan een paar minuten duren.

en: Tags (advanced)
nl: Tags (gevorderd)

en: Take SEO to the Next Level!
nl: Breng SEO naar het volgende niveau!

en: Take control over the default settings available for Rank Math Blocks.
nl: Neem controle over de standaard instellingen die beschikbaar zijn voor Rank Math blokken.

en: Take your SEO to the Next Level!
nl: Breng je SEO naar het volgende niveau!

en: Tax ID
nl: Belasting ID

en: Taxonomies:
nl: Taxonomieën:

en: Tech Enthusiasts
nl: Tech enthousiastelingen

en: Technical
nl: Technisch

en: Technical Support
nl: Technische ondersteuning

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Term Description
nl: Term beschrijving

en: Term meta import failed.
nl: Term meta import mislukt.

en: Terminate
nl: Beëindig

en: Terminate the ongoing Content AI Bulk Editing Process to halt any pending modifications and revert to the previous state. The bulk metadata has been generated for %1$d out of %1$d posts so far.
nl: Beëindig het lopende inhoud AI bulk bewerkingsproces om alle hangende wijzigingen te stoppen en terug te keren naar de vorige status. De bulk meta gegevens zijn gegenereerd voor %1$d van de %1$d berichten tot nu toe.

en: Test Connections
nl: Test verbindingen

en: Test and edit your live robots.txt file with our <a href="%1$s" target="_blank">Robots.txt Tester</a>.
nl: Test en bewerk je live robots.txt bestand met onze <a href="%1$s" target="_blank">robots.txt tester</a>.

en: Thank you for using <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>
nl: Bedankt voor het gebruik van <a href="%s" target="_blank">Rank Math</a>

en: The $%1$s is required for variable %2$s.
nl: De $%1$s is vereist voor variabele %2$s.

en: The $id variable is required.
nl: De $id variabele is vereist.

en: The 404 error log is empty.
nl: De 404 fout log is leeg.

en: The <code>nofollow</code> attribute <strong>will not be added</strong> for the link if target domain is in this list. Add one per line.
nl: Het <code>nofollow</code> kenmerk <strong>wordt niet toegevoegd</strong> voor de link als het doeldomein in deze lijst staat. Voeg één per regel toe.

en: The API endpoint for which the output was generated.
nl: Het API endpoint waarvoor de uitvoer is gegenereerd.

en: The Google Analytics Console request failed.
nl: De aanvraag voor de Google Analytics Console is mislukt.

en: The Google Search Console request failed.
nl: De aanvraag voor Google Search Console is mislukt.

en: The ID of the post initiating the keyword research request.
nl: Het ID van het bericht dat de aanvraag voor keyword onderzoek initieert.

en: The IndexNow API key proves the ownership of the site. It is generated automatically. You can change the key if it becomes known to third parties.
nl: De indexNow API-sleutel bewijst het eigendom van de site. Het wordt automatisch gegenereerd. Je kunt de sleutel wijzigen als deze bekend wordt bij derden.

en: The Organization Name added in Local SEO Settings.
nl: De naam van de organisatie toegevoegd in lokale SEO instellingen.

en: The Role Manager allows you to use WordPress roles to control which of your site users can have edit or view access to Rank Math's settings.
nl: Met de rolmanager kun je WordPress rollen gebruiken om te bepalen welke van je sitegebruikers bewerkings- of weergavetoegang hebben tot de instellingen van Rank Math.

en: The Simple mode only logs URI and access time, while the Advanced mode creates detailed logs including additional information such as the Referer URL.
nl: De eenvoudige modus logt alleen URI en toegangstijd, terwijl de geavanceerde modus gedetailleerde logs maakt met extra informatie zoals de verwijzer URL.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API, but the API key will be checked later.
nl: De URL is succesvol verzonden naar de IndexNow API, maar de API-sleutel wordt later gecontroleerd.

en: The URL was successfully submitted to the IndexNow API.
nl: De URL is succesvol verzonden naar de IndexNow API.

en: The URLs don't belong to the host or the key is not matching the schema in the protocol.
nl: De URL's horen niet bij de host of de sleutel komt niet overeen met het schema in het protocol.

en: The canonical URL you entered does not seem to be a valid URL. Please double check it in the SEO meta box &raquo; Advanced tab.
nl: De canonieke URL die je hebt ingevoerd lijkt geen geldige URL te zijn. Controleer het dubbel in het SEO meta box &raquo; geavanceerd tab.

en: The content of the new post.
nl: De inhoud van het nieuwe bericht.

en: The country for which the keyword should be researched.
nl: Het land waarvoor het keyword onderzocht moet worden.

en: The current theme does not have "post-thumbnails" support.
nl: Het huidige thema ondersteunt geen "bericht thumbnails".

en: The error log cannot be retrieved.
nl: De fouten log kan niet worden opgehaald.

en: The error log cannot be retrieved: Error log file is too large.
nl: De fouten log kan niet worden opgehaald: Het fouten logbestand is te groot.

en: The featured image should be at least 200 by 200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
nl: De weergegeven afbeelding moet minimaal 200 bij 200 pixels groot zijn om te worden opgepikt door Facebook en andere sociale mediasites.

en: The input provided is invalid. Please check the format and try again.
nl: De invoer is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

en: The key was invalid (e.g. key not found, file found but key not in the file).
nl: De sleutel was ongeldig (bijvoorbeeld sleutel niet gevonden, bestand gevonden, maar sleutel niet in het bestand).

en: The keyword to be researched.
nl: Het keyword dat onderzocht moet worden.

en: The last 100 IndexNow API requests.
nl: De laatste 100 IndexNow API aanvragen.

en: The list of urls to submit to the Instant Indexing API.
nl: De lijst met URL's om in te dienen bij de Instant Indexing API.

en: The output index to delete, applicable only to the Chat endpoint.
nl: De te verwijderen uitvoerindex, alleen van toepassing op de endpoint Chat.

en: The output was stopped as it was identified as potentially unsafe by the content filter.
nl: De uitvoer is gestopt omdat deze door het inhoudsfilter als mogelijk onveilig werd aangemerkt.

en: The parameters used to generate the AI output.
nl: De parameters die worden gebruikt om de uitvoer van AI te genereren.

en: The plugin is currently not connected with your Rank Math account. Click on the button below to login or register for FREE using your %1$sGoogle account, Facebook account%2$s or %1$syour email account%2$s.
nl: De plugin is momenteel niet verbonden met je Rank Math account. Klik op de onderstaande knop om in te loggen of je GRATIS te registreren met je %1$sGoogle account, Facebook account%2$s of %1$sje e-mailaccount%2$s.

en: The post could not be found.
nl: Het bericht kon niet gevonden worden.

en: The price range of the business, for example $$$.
nl: De prijsklasse van het bedrijf, bijvoorbeeld $$$.

en: The process may take a few minutes if you have a large number of posts or pages <a href="%2$s" target="_blank">Learn more about the import process here.</a>
nl: Het proces kan enkele minuten duren als je een groot aantal berichten of pagina's hebt. <a href="%2$s" target="_blank">Lees hier meer over het importproces.</a>

en: The prompt data to be saved in the database.
nl: De promptgegevens die in de database moeten worden opgeslagen.

en: The redirection you are trying to create may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs. The redirection has been deactivated.
nl: De omleiding die je probeert te maken, kan een oneindige loop veroorzaken. Controleer de gegevensbron en bestemming URL's. De omleiding is uitgeschakeld.

en: The redirection you are trying to update may cause an infinite loop. Please check the source and destination URLs.
nl: De omleiding die je probeert te updaten, kan een oneindige loop veroorzaken. Controleer de gegevensbron en doel URL's.

en: The request was invalid.
nl: De aanvraag was ongeldig.

en: The selected prompt to be updated in the recent prompts.
nl: Selecteer de prompt geüpdatet in de lijst met recente prompts.

en: The service is temporarily unavailable. Please try again later.
nl: De dienst is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer het later nog eens.

en: The standard permalink structure is pretty ugly - WordPress generates offputting URLs like: http://www.yoursite.com/?p=99
nl: De standaard permalink structuur is behoorlijk lelijk - WordPress genereert aanstoot gevende URL's zoals: http://www.yoursite.com/?p=99

en: The tagline is the second option.  Choose a tagline that summarizes your site in a few words.  The tagline is also a good place to use your main keyword.
nl: De slogan is de tweede optie.  Kies een slogan die je site in een paar woorden samenvat.  De slogan is ook een goede plaats om je belangrijkste keyword te gebruiken.

en: The title of the new post.
nl: De titel van het nieuwe bericht.

en: The variable has already been registered.
nl: De variabele is al geregistreerd.

en: There are %s published posts where the primary focus keyword does not appear in the post title.
nl: Er zijn %s gepubliceerde berichten waar het primaire focus keyword niet voorkomt in de titel van het bericht.

en: There are %s with no focus keyword set.
nl: Er zijn er %s zonder focus keyword ingesteld.

en: There are no redirection to import.
nl: Er zijn geen omleidingen om te importeren.

en: There is a new version of Content AI available! %s the Rank Math SEO plugin to use this feature.
nl: Er is een nieuwe versie van inhoud AI beschikbaar! %s de Rank Math SEO plugin om deze functie te gebruiken.

en: There is a problem with the Google auth token. Please <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">reconnect your app</a>
nl: Er is een probleem met de Google verificatietoken. <a href="%1$s" class="button button-link rank-math-reconnect-google">Verbind je app opnieuw</a>

en: There was an issue scheduling a single action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
nl: Er was een probleem met het plannen van een enkele actie vereist voor Analytics; als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: There was an issue scheduling the async action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
nl: Er was een probleem met het plannen van de async actie vereist voor Analytics; als het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: There was an issue scheduling the recurring action required for Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het plannen van de terugkerende actie vereist voor Analytics; als het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: There was an issue unscheduling a background action related to Analytics; if the problem persists, please contact our support team.
nl: Er is een probleem opgetreden met het losmaken van een achtergrondactie in verband met Analytics; als het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: This KML File is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is used to provide location information to Google.
nl: Dit KML bestand is gegenereerd door <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO plugin</a>. Het wordt gebruikt om locatie-informatie te voorzien aan Google.

en: This XML Sitemap Index file contains <strong>%s</strong> sitemaps.
nl: Dit XML sitemap Index bestand bevat <strong>%s</strong> sitemaps.

en: This XML Sitemap contains <strong>%s</strong> URLs.
nl: Deze XML sitemap bevat <strong>%s</strong> URL's.

en: This XML Sitemap is generated by <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. It is what search engines like Google use to crawl and re-crawl posts/pages/products/images/archives on your website.
nl: Deze XML sitemap is gegenereerd door <a href="%s" target="_blank">Rank Math WordPress SEO Plugin</a>. Het is wat zoekmachines zoals Google gebruiken om berichten/pagina's/producten/afbeeldingen/archieven op je site te crawlen en opnieuw te crawlen.

en: This action is IRREVERSIBLE.
nl: Deze actie is ONOMKEERBAAR.

en: This email was sent to you as a registered member of %s.
nl: Deze e-mail is verzonden naar je als geregistreerd lid van %s.

en: This feature enables the default primary tone or writing style that characterizes your content. You can override this in individual tools.
nl: Deze functie schakelt de standaard primaire toon of schrijfstijl in die je inhoud kenmerkt. Je kunt dit opheffen in individuele gereedschappen.

en: This feature is not available on the localhost.
nl: Deze functie is niet beschikbaar op de local host.

en: This feature is only available for Content AI subscribers.
nl: Deze functie is alleen beschikbaar voor abonnees van inhoud AI.

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist.

en: This is an automated email to let you know that there is an update available for the Rank Math SEO plugin installed on: %s
nl: Dit is een geautomatiseerde e-mail om je te laten weten dat er een update beschikbaar is voor de Rank Math SEO plugin die is geïnstalleerd op: %s

en: This is the number of pageviews carried out by visitors from Search Engines.
nl: Dit is het aantal paginaweergaven dat bezoekers via zoekmachines hebben uitgevoerd.

en: This looks nice for readers - and it gets your keywords into the URL (keywords in the URL is a ranking factor).
nl: Dit ziet er goed uit voor lezers - en het zorgt ervoor dat je keyword in de URL worden opgenomen (keyword in de URL zijn een rangschikkingsfactor).

en: This module is available in the PRO version.
nl: Deze functie is beschikbaar in de PRO versie.

en: This option cannot be changed since your theme has added the support for Rank Math Breadcrumbs using: %s
nl: Deze optie kan niet worden gewijzigd omdat je thema ondersteuning heeft toegevoegd voor Rank Math kruimelpaden met: %s

en: This option lets you set the default audience that usually reads your content. You can override this in individual tools.
nl: Met deze optie kun je het standaard publiek instellen dat normaal gesproken je inhoud leest. Je kunt dit overschrijven in individuele gereedschappen.

en: This option lets you set the default language for content generated using Content AI. You can override this in individual tools.
nl: Met deze optie kun je de standaardtaal instellen voor inhoud die wordt gegenereerd met inhoud AI. Je kunt dit overschrijven in individuele gereedschappen.

en: This option will replace the "?p=99" part of the URL with the post's title, like this: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/
nl: Deze optie zal het "?p=99" sectie van de URL vervangen door de titel van het bericht, zoals dit: http://www.yoursite.com/my-amazing-post-title/

en: This tab contains General settings related to the XML sitemaps.
nl: Deze tab bevat algemene instellingen met betrekking tot de XML sitemaps.

en: This tab contains SEO options for BuddyPress Group pages.
nl: Deze tab bevat SEO opties voor BuddyPress groep pagina's.

en: This tab contains settings related to the HTML sitemap.
nl: Deze tab bevat instellingen met betrekking tot de HTML sitemap.

en: This tool will calculate the SEO score for the posts/pages that have a Focus Keyword set. Note: This process may take some time and the browser tab must be kept open while it is running.
nl: Deze tool berekent de SEO score voor de berichten/pagina's die een focus keyword hebben ingesteld. Opmerking: dit proces kan enige tijd duren en de browser tab moet open blijven terwijl het actief is.

en: This update will install a beta version of Rank Math.
nl: Deze update zal een bèta-versie van Rank Math installeren.

en: Thumbnail for Facebook
nl: Thumbnail voor Facebook

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Ticket Support
nl: Ticket ondersteuning

en: Time
nl: Tijd

en: Time format used in the contact shortcode.
nl: Tijd format gebruikt in het contact shortcode.

en: Time to read
nl: Tijd om te lezen

en: Title
nl: Titel

en: Title attribute format
nl: Format titel kenmerk

en: Title for %s archive pages.
nl: Titel voor %s archief pagina's.

en: Title of the current post/page
nl: Titel van huidig bericht/pagina

en: Title of the parent page of the current post/page
nl: De titel van het hoofdpagina voor het huidige bericht/pagina

en: Title of the site
nl: Titel van de site

en: Title of your site when shared on Facebook, Twitter and other social networks.
nl: Titel van je site bij het delen op Facebook, Twitter en andere sociale netwerken.

en: Title tag for %s archives
nl: Titel tag voor %s archieven

en: Title tag for groups
nl: Titel tag voor groepen

en: Title tag on 404 Not Found error page.
nl: Titel tag op de 404 fout pagina.

en: Title tag on author archives. SEO options for specific authors can be set with the meta box available in the user profiles.
nl: Titel tag op auteursarchieven. SEO opties voor specifieke auteurs kunnen worden ingesteld met de meta box die beschikbaar is in de gebruikersprofielen.

en: Title tag on day/month/year based archives.
nl: Titel tag op dag/maand/jaar gebaseerde archieven.

en: Title tag on search results page.
nl: Titel tag op de pagina met zoekresultaten.

en: Titles
nl: Titels

en: Titles & Meta Settings
nl: Titel & meta instellingen

en: Titles &amp; Meta
nl: Titels &amp; meta

en: To
nl: Aan

en: To configure meta tags for your media attachment pages, you need to first %s to parent.
nl: Om meta tags te configureren voor je media bijlage pagina's, moet je eerst %s naar hoofd.

en: To ensure your site is always on the latest, most up-to-date version of Rank Math - we recommend logging into the admin area to update the plugin as soon as possible: %s
nl: Om ervoor te zorgen dat je site altijd de laatste, meest up-to-date versie van Rank Math heeft, raden we je aan in te loggen in het beheergebied om de plugin zo snel mogelijk te updaten: %s

en: To properly rebuild Analytics posts in secondary languages, please disable the %1$s when using a different domain per language.
nl: Om Analytics berichten in secundaire talen correct opnieuw op te bouwen, schakel je %1$s uit als je een ander domein per taal gebruikt.

en: To update your email preferences, %s.
nl: Om je e-mail voorkeuren te updaten, %s.

en: Toggle bar.
nl: Toggle balk.

en: Token exists
nl: Token bestaat

en: Too Many Requests
nl: Te veel aanvragen

en: Too Many Requests (potential Spam).
nl: Te veel aanvragen (potentiële spam).

en: Too many requests.
nl: Te veel aanvragen.

en: Top 3 Positions
nl: Top 3 posities

en: Top Admin Bar
nl: Top toolbar

en: Total Clicks
nl: Totaal aantal klikken

en: Total Impressions
nl: Totaal indrukken

en: Total Keywords
nl: Totaal keywords

en: Total Time
nl: Totale tijd

en: Total Time:
nl: Totale tijd:

en: Total number of 404 pages opened by the users.
nl: Totaal aantal 404 pagina's geopend door de gebruikers.

en: Total number of Redirections created in the Rank Math.
nl: Totaal aantal omleidingen gemaakt in Rank Math.

en: Total number of hits received by all the Redirections.
nl: Totaal aantal treffers dat is ontvangen door alle omleidingen.

en: Total number of keywords your site ranks for within top 100 positions.
nl: Totaal aantal keywords waarvoor je site binnen de top 100 posities scoort.

en: Total number visits received on all the 404 pages.
nl: Totaal aantal ontvangen bezoeken op alle 404 pagina's.

en: Track 500 Keywords
nl: Volg 500 keywords

en: Track page and keyword rankings with the Advanced Analytics module
nl: Volg pagina en keyword rangschikkingen met de Advanced Analytics module

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Travelers
nl: Reizigers

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish
nl: Turks

en: Turn ON to ignore all query parameters (the part after a question mark in a URL) when logging 404 errors.
nl: Zet AAN om alle query parameters (het deel na een vraagteken in een URL) te negeren bij het loggen van 404 fouten.

en: Turn on email reports.
nl: Schakel e-mailrapporten in.

en: Turning off breadcrumbs will hide breadcrumbs inserted in template files too.
nl: Het uitzetten van kruimelpaden zal ook de ingevoegde kruimelpaden in template bestanden uitzetten.

en: Twitter Card Type
nl: Twitter kaarttype

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter gebruikersnaam (zonder @)

en: UK English
nl: UK Engels

en: URL Hits
nl: URL hits

en: URL of the current post/page
nl: URL van huidig(e) bericht/pagina

en: URL of the item.
nl: URL van het item.

en: URL of your website or your company’s website.
nl: URL van je site of de site van je bedrijf.

[ctx: URL slug placeholder]
en: hello-world
nl: hallo-wereld

en: URL to get HTML tags for.
nl: URL om HTML tags op te halen.

en: US English
nl: VS Engels

en: Uh-oh
nl: Oh Oh

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Unable to connect Rank Math.
nl: Kan Rank Math niet verbinden.

en: Unable to create backup this time.
nl: Aanmaken van back-up op dit moment mislukt.

en: Unable to perform action this time.
nl: Kan deze keer geen actie uitvoeren.

en: Unable to validate Rank Math SEO registration data.
nl: Kan Rank Math SEO registratie gegevens niet valideren.

en: Unauthorized request. The client credentials are invalid.
nl: Ongeautoriseerd aanvraag. De klantreferenties zijn ongeldig.

en: Understand all the capabilities of Rank Math
nl: Alle rechten van Rank Math begrijpen

en: Unexpected API response.
nl: Onverwachte API reactie.

en: Unfortunately, the standard WordPress tagline is "Just Another WordPress site."  That's pretty sloppy looking, and it does nothing for your SEO.  In fact, it's actually a security risk - it makes it easy for hackers with a WordPress exploit to locate your site with an automated search.
nl: Helaas is de standaard WordPress slogan "Just Another WordPress site."  Dat ziet er nogal slordig uit, en het doet niets voor je SEO.  Het is zelfs een veiligheid risico - het maakt het hackers met een WordPress exploit gemakkelijk om je site te vinden met een geautomatiseerde zoekopdracht.

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States Of America
nl: Verenigde Staten van Amerika

en: Universal Analytics (UA) is no longer supported. Please connect your Google Analytics GA4 account by navigating to %1$sGeneral Settings → Analytics%2$s. For more details, refer to this guide: %3$sHow to Use Google Analytics 4 (GA4) Property with Rank Math%4$s.
nl: Universal Analytics (UA) wordt niet langer ondersteund. Verbind je Google Analytics GA4 account door naar %1$sAlgemene instellingen → Analytics%2$s te gaan. Voor meer details, raadpleeg deze gids: %3$sHow to Use Google Analytics 4 (GA4) Property with Rank Math%4$s.

en: Unknown error, call get_response() to find out what happened.
nl: Onbekende fout, roep get_response() op om uit te zoeken wat er gebeurd is.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unlimited Websites
nl: Ongelimiteerde sites

en: Unlimited personal websites
nl: Ongelimiteerde persoonlijke sites

en: Unordered
nl: Niet gesorteerd

en: Unprocessable Entity
nl: Onverwerkbare entiteit

en: Unpublish when expired
nl: Publicatie ongedaan maken wanneer verlopen

en: Update data manually
nl: Gegevens handmatig updaten

en: Upgrade to PRO
nl: Upgrade naar PRO

en: Uploaded file could not be read.
nl: Het geüploade bestand kan niet worden gelezen.

en: Usage Tracking
nl: Gebruik volgen

en: Use our revolutionary SEO Analyzer to scan your website for SEO errors
nl: Gebruik onze revolutionaire SEO Analyzer om je site te scannen op SEO fouten

en: Use the %1$s button to verify that the key is accessible for search engines. Clicking on it should open the key file in your browser and show the API key.
nl: Gebruik de knop %1$s om te controleren of de sleutel toegankelijk is voor zoekmachines. Als je erop klikt, wordt het sleutelbestand in je browser geopend en wordt de API-sleutel weergegeven.

en: Use the <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode to display contact information in a nicely formatted way. You should also claim your business on Google if you have not already.
nl: Gebruik de <code>[rank_math_contact_info]</code> shortcode om contactgegevens op een mooi opgemaakte manier weer te geven. Je moet je bedrijf ook claimen op Google als je dat nog niet hebt gedaan.

en: Use the Focus Keyword as the default text for the links instead of the post titles.
nl: Gebruik het focus keyword als de standaardtekst voor de links in plaats van de berichttitels.

en: Use the following code in your theme template files to display breadcrumbs.
nl: Gebruik de volgende code in je thema template bestanden om kruimelpaden te tonen.

en: Use this shortcode to display the HTML sitemap.
nl: Gebruik deze shortcode om de HTML sitemap weer te geven.

en: User meta import failed.
nl: Gebruiker meta import mislukt.

en: User preferences.
nl: Gebruikersvoorkeuren.

en: User wallet not found.
nl: Gebruiker wallet niet gevonden.

en: User-Agent
nl: User agent

en: Using a 302 <em>temporary</em> redirection is useful when you want to test a new page for client feedback temporarily without affecting the SEO scores of the original page.
nl: Het gebruik van een 302 <em>tijdelijke</em> omleiding is handig wanneer je een nieuwe pagina tijdelijk wil testen voor feedback van klanten, zonder de SEO scores van de oorspronkelijke pagina te beïnvloeden.

en: VAT ID
nl: BTW ID

en: Variable
nl: Variabele

en: Variable Required
nl: Variabele vereist

en: Variable names can only contain alphanumeric characters, underscores and dashes.
nl: Variabele namen mogen alleen alfanumerieke tekens, onderstrepingstekens en streepjes bevatten.

en: Venezuela, Bolivarian Republic Of
nl: Venezuela, Bolivariaanse Republiek van

en: Venue Name
nl: Locatie naam

en: Venue URL
nl: Locatie URL

en: Verify auto-updates are enabled for Rank Math
nl: Controleer of automatische updates zijn ingeschakeld voor Rank Math

en: Verify site ownership on Google Search Console in a single click
nl: Verifieer het eigendom van de site in Google Search Console met één klik

en: Verify the presence of focus keywords in your post titles
nl: Controleer de aanwezigheid van focus keywords in je bericht titels

en: Version
nl: Versie

en: Version Control
nl: Versiebeheer

en: Video Creators
nl: Videomakers

en: Video Preview
nl: Video voorbeeld

en: Video Settings imported successfully.
nl: Video instellingen zijn geïmporteerd.

en: Video Sitemap
nl: Video sitemap

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: View
nl: Bekijken

en: View Redirection
nl: Bekijk omleiding

en: View Report
nl: Rapport bekijken

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warning: you have more than %d active redirections. Exporting them to your .htaccess file may cause performance issues.
nl: Waarschuwing: je hebt meer dan %d actieve omleidingen. Het exporteren ervan naar je .htaccess bestand kan prestatieproblemen veroorzaken.

en: We can't show any link suggestions for this post. Try selecting categories and tags for this post, and mark other posts as Pillar Content to make them show up here.
nl: We kunnen geen link voorstellen voor dit bericht laten zien. Probeer categorieën en tags te selecteren voor dit bericht, en markeer andere berichten als Pillar inhoud om ze hier te laten zien.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. %s
nl: We slaan geen gegevens van je Google account op onze servers op, alles wordt verwerkt en opgeslagen op je server. We nemen je privacy uiterst serieus en zorgen ervoor dat deze nooit wordt misbruikt. %s

en: Webshop
nl: Webwinkel

en: Website Alternate Name
nl: Alternatieve site naam

en: Website Name
nl: Site naam

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: When a featured image or an OpenGraph Image is not set for individual posts/pages/CPTs, this image will be used as a fallback thumbnail when your post is shared on Facebook. The recommended image size is 1200 x 630 pixels.
nl: Wanneer een uitgelichte afbeelding of een OpenGraph afbeelding niet is ingesteld voor afzonderlijke berichten/pagina's/CPT's, wordt deze afbeelding gebruikt als reserve thumbnail wanneer je bericht op Facebook wordt gedeeld. De aanbevolen afbeelding grootte is 1200 x 630 pixels.

en: When the option is enabled and a %s is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read and author).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een %s wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie weergegeven (naam van de auteur en tijd om te lezen).

en: When the option is enabled and a page is shared on Slack, additional information will be shown (estimated time to read).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een pagina wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie getoond (tijd om te lezen).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price & availability).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een product wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie getoond (prijs & beschikbaarheid).

en: When the option is enabled and a product is shared on Slack, additional information will be shown (price).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een product wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie getoond (prijs).

en: When the option is enabled and a term from this taxonomy is shared on Slack, additional information will be shown (the total number of items with this term).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een term uit deze taxonomie wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie getoond (het totale aantal items met deze term).

en: When the option is enabled and an author archive is shared on Slack, additional information will be shown (name & total number of posts).
nl: Wanneer de optie is ingeschakeld en een auteursarchief wordt gedeeld op Slack, wordt aanvullende informatie weergegeven (naam en totaal aantal berichten).

en: Whether the object has a redirect or not
nl: Of het object een omleiden heeft of niet

en: Why do this?
nl: Waarom doe je dit?

en: With the 404 monitor you can see where users and search engines are unable to find your content.
nl: Met de 404 monitor zie je waar gebruikers en zoekmachines je inhoud niet kunnen vinden.

en: WooCommerce Product
nl: WooCommerce product

en: WordPress Address (URL)
nl: WordPress adres (URL)

en: WordPress Dashboard > Settings > Permalinks > Product permalinks Example: default: /product/accessories/action-figures/acme/ - becomes: /accessories/action-figures/acme/
nl: WordPress dashboard > Instellingen > Permalinks > Product permalinks Voorbeeld: standaard: /product/accessories/action-figures/acme/ - wordt: /accessories/action-figures/acme/

en: WordPress General Settings
nl: WordPress algemene instellingen

en: WordPress's internal cron system is disabled via %s. Please ensure a real cron job is set up, otherwise scheduled features like Analytics may not work correctly.
nl: Het interne cron systeem van WordPress is uitgeschakeld via %s. Zorg ervoor dat er een echte cron taak is ingesteld, anders werken geplande functies zoals Analytics mogelijk niet correct.

en: Worldwide
nl: Wereldwijd

en: Write Image Alt Text with AI
nl: Afbeelding alt-tekst schrijven met AI

en: Write SEO Description with AI
nl: SEO beschrijving schrijven met AI

en: Write SEO Title & Description with AI
nl: Schrijf SEO titel & beschrijving met AI

en: Write SEO Title with AI
nl: Schrijf SEO titels met AI

en: Writers
nl: Schrijvers

en: Written by
nl: Geschreven door

en: XML Sitemap
nl: XML sitemap

en: XML Sitemap %1$s %2$s
nl: XML sitemap %1$s %2$s

en: XML sitemaps are a special type of text file that tells search engines about the structure of your site. They're a list of all the resources (pages and files) you would like the search engine to index. You can assign different priorities, so certain pages will be crawled first. Before XML sitemaps, search engines were limited to indexing the content they could find by following links. That's still an important feature for search engine spiders, but XML sitemaps have made it easier for content creators and search engines to collaborate.
nl: XML sitemaps zijn een speciaal type tekst bestand dat zoekmachines vertelt over de structuur van je site. Het is een lijst van alle gegevensbronnen (pagina's en bestanden) waarvan je wil dat de zoekmachine ze indexeert. Je kunt verschillende prioriteiten toekennen, zodat bepaalde pagina's als eerste worden gecrawld. Vóór XML sitemaps waren zoekmachines beperkt tot het indexeren van de inhoud die ze konden vinden door links te volgen. Dat is nog steeds een belangrijke functie voor zoekmachine spiders, maar XML sitemaps hebben het voor makers van inhoud en zoekmachines gemakkelijker gemaakt om samen te werken.

en: Yandex Verification ID
nl: Yandex verificatie ID

en: Yandex.Webmaster Page
nl: Yandex. Webmaster pagina

en: Yes, I want better SEO
nl: Ja, ik wil betere SEO

en: Yes, I want to learn more
nl: Ja, ik wil meer weten

en: Yes, you deserve it
nl: Ok, je verdient het

en: You are about to delete all the previously imported data.
nl: Je staat op het punt alle eerder geïmporteerde gegevens te verwijderen.

en: You are about to delete your 90 days cache.
nl: Je staat op het punt je cache van 90 dagen te verwijderen.

en: You are not allowed to deactivate this plugin: %s.
nl: Je hebt geen toestemming om deze plugin te deactiveren: %s.

en: You are not authorized to perform this action.
nl: Je bent niet gemachtigd om deze actie uit te voeren.

en: You are using the outdated WordPress, please update it to version %s or higher.
nl: Je gebruikt een verouderde WordPress versie, update naar versie %s of hoger.

en: You can also activate, deactivate, or delete multiple items at once using the Bulk Actions dropdown.
nl: Je kunt ook meerdere items tegelijk activeren, deactiveren of verwijderen met de dropdown bulkacties.

en: You can also redirect or delete multiple items at once. Selecting multiple items to redirect allows you to redirect them to a single URL.
nl: Je kunt ook meerdere items tegelijk omleiden of verwijderen. Als je meerdere items selecteert om door te sturen, kun je ze omleiden naar een enkele URL.

en: You can customize the display of this screen's contents in a number of ways:
nl: Je kunt de weergave van de inhoud van dit scherm op verschillende manieren aanpassen:

en: You can decide how many items to list per screen using the Screen Options tab.
nl: Met de tab scherminstellingen kun je bepalen hoeveel items je per scherm wil opnemen.

en: You can hide/display columns based on your needs.
nl: Je kunt kolommen verbergen/tonen op basis van je behoeften.

en: You can integrate the Google Search Console with Rank math in the <a href="%1$s" target="_blank">Search Console tab</a>. of Rank Math's General Settings menu.
nl: Je kunt de Google Search Console integreren met Rank Math in de <a href="%1$s" target="_blank">Search console tab</a>. Van Rank Math's algemene instellingen menu.

en: You can reorder the list by clicking on the column headings.
nl: Je kunt de lijst herschikken door op de kolomkoppen te klikken.

en: You can search items using the search form at the top.
nl: Je kunt artikelen zoeken via het zoekformulier aan de bovenkant.

en: You can use the separator character in titles by inserting <code>%separator%</code> or <code>%sep%</code> in the title fields.
nl: Je kan het scheidingsteken in titels gebruiken door <code>%separator%</code> of <code>%sep%</code> in het titelveld toe te voegen.

en: You cant access this page.
nl: Je kunt deze pagina niet bereiken.

en: You do not have permission to edit the .htaccess file.
nl: Je hebt geen toestemming om het .htaccess bestand te bewerken.

en: You have not entered a tagline yet. It is a good idea to choose one. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
nl: Je hebt nog geen slogan ingevoerd. Het is een goed idee om er een te kiezen. %1$sJe kunt dit oplossen in de customizer%2$s.

en: You have not given the permission to fetch this data. Please <a href="%s">reconnect</a> with all required permissions.
nl: Je hebt geen toestemming gegeven om deze gegevens op te halen. <a href="%s">maak opnieuw verbinding</a> met alle vereiste rechten.

en: You have not linked Google Search Console yet.
nl: Je hebt Google Search Console nog niet gekoppeld.

en: You have successfully activated Rank Math. If you find the plugin useful, %1$s feel free to recommend it to your friends or colleagues %2$s.
nl: Je hebt Rank Math succesvol geactiveerd. Als je de plugin nuttig vindt, %1$s voel je vrij om het aan te bevelen aan je vrienden of collega's %2$s.

en: You have used all the free credits which are allowed to this domain.
nl: Je hebt alle gratis credits gebruikt die voor dit domein zijn toegestaan.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: Je moet %1$snaar je leesinstellingen gaan%2$s en het selectievakje voor zichtbaarheid van zoekmachines uitschakelen.

en: You've used up all available credits for this domain.
nl: Je hebt alle beschikbare credits voor dit domein opgebruikt.

en: You've used up all available credits from the connected account.
nl: Je hebt alle beschikbare credits van de verbonden account opgebruikt.

en: Your <code>llms.txt</code> file is available at <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.
nl: Je <code>llms.txt</code> bestand is beschikbaar op <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>.

en: Your Site Tagline is set to a custom value.
nl: Je site slogan is ingesteld op een aangepaste waarde.

en: Your Site Tagline is set to the default value <em>Just another WordPress site</em>.
nl: Je site slogan is ingesteld op de standaardwaarde <em>Gewoon een andere WordPress site</em>.

en: Your current plugin version does not support this feature. Please update Rank Math PRO to version 3.0.83 or later to unlock full functionality.
nl: Je huidige plugin versie ondersteunt deze functie niet. Update Rank Math Pro naar versie 3.0.83 of later om de volledige functionaliteit te ontgrendelen.

en: Your current theme doesn't support title-tag. Enable this option to rewrite page, post, category, search and archive page titles.
nl: Je huidige thema ondersteunt geen title-tag. Schakel deze optie in om de titels van pagina's, berichten, categorieën, zoekopdrachten en archiefpagina's te herschrijven.

en: Your name or company name intended to feature in Google's Knowledge Panel.
nl: Je naam of bedrijfsnaam bedoeld om te verschijnen in Google's Knowledge Graph.

en: Your site has one or more sitemaps.
nl: Deze site heeft meer dan één sitemaps.

en: Your site is accessible by search engine.
nl: Je site is toegankelijk voor zoekmachines.

en: Your site may not be visible to search engine.
nl: Je site is mogelijk niet zichtbaar voor zoekmachines.

en: Your sitemap index can be found here: %s
nl: De index van je sitemap kan hier worden gevonden: %s

en: Your theme may display the Site Tagline, and it can also be used in SEO titles &amp; descriptions. Set it to something unique. You can change it by navigating to <a href="%s">Settings &gt; General</a>.
nl: Je thema kan de site slogan weergeven, en het kan ook worden gebruikt in SEO titels & beschrijvingen. Stel het in op iets unieks. Je kunt het veranderen door te navigeren naar <a href="%s">Instellingen &gt; algemeen</a>.

en: [%s] An update is available for Rank Math
nl: [%s] er is een update beschikbaar voor Rank Math

en: [3. Unable to Encrypt]
nl: [3. Kan niet coderen]

en: and Many More…
nl: en nog veel meer...

en: attachments
nl: bijlagen

[ctx: block description]
en: Add the Schema generated by Rank Math anywhere on your page using this Block.
nl: Voeg ergens op je pagina het schema dat door Rank Math is gemaakt toe met behulp van dit blok.

[ctx: block description]
en: Automatically generate the Table of Contents from the Headings added to this page.
nl: Genereer automatisch de inhoud opgave uit de koptekst die aan deze pagina zijn toegevoegd.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, Frequently Asked Questions to your content.
nl: Voeg eenvoudig Schema-ready, SEO-vriendelijke, veelgestelde vragen eenvoudig toe aan je inhoud.

[ctx: block description]
en: Easily add Schema-ready, SEO-friendly, HowTo block to your content.
nl: Voeg eenvoudig schema klaar, SEO vriendelijk, HowTo blokken toe aan je inhoud.

[ctx: block description]
en: Generate content without any hassle, powered by Rank Math's Content AI.
nl: Genereer inhoud zonder gedoe, aangedreven door Rank Math's Content AI.

[ctx: block keyword]
en: Block
nl: Blok

[ctx: block keyword]
en: Frequently Asked Questions
nl: Vaak gestelde vragen

[ctx: block keyword]
en: Markup
nl: Mark-up

[ctx: block keyword]
en: Rich Snippet
nl: Rich snippet

[ctx: block keyword]
en: Structured Data
nl: Gestructureerde gegevens

[ctx: block keyword]
en: ai
nl: AI

[ctx: block keyword]
en: content
nl: inhoud

[ctx: block title]
en: AI Assistant [Content AI]
nl: AI Assistent [Content AI]

[ctx: block title]
en: FAQ by Rank Math
nl: FAQ door Rank Math

[ctx: block title]
en: HowTo by Rank Math
nl: HowTo door Rank Math

[ctx: block title]
en: Schema by Rank Math
nl: Schema van Rank Math

[ctx: block title]
en: Table of Contents by Rank Math
nl: Table of Contents door Rank Math

en: click here
nl: klik hier

en: configuration file
nl: configuratie bestand

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /accessories/action-figures/
nl: standaard: /product-category/accessories/action-figures/ - gewijzigd: /accessories/action-figures/

en: default: /product-category/accessories/action-figures/ - changed: /product-category/action-figures/
nl: standaard: /product-category/accessories/action-figures/ - gewijzigd: /product-category/action-figures/

en: disable redirect attachments
nl: bijlagen omleiden uitschakelen

en: e.g. 09:00-17:00
nl: bijv. 09:00-17:00

en: example search
nl: voorbeeld zoeken

en: free version
nl: gratis versie

en: here
nl: hier

en: or
nl: of

en: read here
nl: lees hier

en: robots.txt file is not writable.
nl: Kan niet schrijven in bestand robots.txt.

en: schemas to add or update data.
nl: schema's om gegevens toe te voegen of te updaten.

en: single %s
nl: enkele %s

en: username
nl: gebruikersnaam

en: your product %s pages
nl: je product %s pagina's

en: your product pages
nl: je product pagina's
