Plugins - - en to pl translation catalogue (320 entries)

en: You need to configure your Mailchimp API key for this form to work properly.
pl: Aby ten formularz działał prawidłowo, musisz skonfigurować klucz API Mailchimp.

en: Plug and play, privacy-friendly and GDPR/CCPA compliant statistics for WordPress.
pl: Gotowe do użycia, przyjazne dla prywatności i zgodne z RODO/CCPA statystyki dla WordPressa.

en: The text that shows when a submission is marked as spam.
pl: Tekst wyświetlany, gdy wiadomość zostanie oznaczona jako spam.

en: Your submission was marked as spam.
pl: Twoje zgłoszenie zostało oznaczone jako spam.

en: Mailchimp Subscriptions
pl: Subskrypcje Mailchimp

en: Audience fields
pl: Pola odbiorców

en: Audience choice
pl: Wybór odbiorców

en: List Field Mapping
pl: Mapowanie pól listy

en: Please verify that you are human.
pl: Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

en: %1$s Procaptcha (by Prosopo) %2$s is offering seamless bot protection without compromising user data. You can customize settings and algorithms, ensuring optimal defense against all types of malicious bots.
pl: %1$s Procaptcha (przez Prosopo) %2$s oferuje bezproblemową ochronę przed botami bez narażania danych użytkownika. Możesz dostosować ustawienia i algorytmy, zapewniając optymalną ochronę przed wszystkimi typami złośliwych botów.

en: Select "yes" to require the captcha even from authorized users.
pl: Zaznacz „tak”, jeśli chcesz, aby captcha była wymagana nawet od autoryzowanych użytkowników.

en: Display for authorized users
pl: Wyświetl dla autoryzowanych użytkowników

en: Theme
pl: Motyw

en: Enter your secret key
pl: Wpisz swój klucz prywatny

en: Secret Key
pl: Klucz prywatny

note: translators: %1$s: opening anchor tag, %2$s: closing anchor tag
en: The API key for connecting with your Procaptcha account. %1$s Get your Site key here %2$s
pl: Klucz API do połączenia z kontem Procaptcha. %1$s Pobierz klucz witryny tutaj %2$s

en: Enter your site key
pl: Wpisz swój klucz witryny

en: Site Key
pl: Klucz witryny

en: Preview: if the credentials are valid, you should be able to complete the captcha below:
pl: Podgląd: jeśli dane uwierzytelniające są prawidłowe, powinieneś móc uzupełnić poniższą captchę:

en: Image Captcha
pl: Obrazek Captcha

en: Proof of Work
pl: Dowód pracy

en: Frictionless
pl: Bez tarcia

en: Dark
pl: Ciemny

en: Light
pl: Jasny

en: Edit this audience in Mailchimp
pl: Edytuj tę grupę odbiorców w Mailchimp

en: # of contacts
pl: # kontaktów

en: Audience ID
pl: Identyfikator odbiorcy

en: Audience name
pl: Nazwa odbiorcy

en: Select the audiences to which people who check the checkbox should be subscribed.
pl: Wybierz odbiorców, do których mają być subskrybowane osoby zaznaczające to pole wyboru.

en: Mailchimp audiences
pl: Odbiorcy Mailchimp

en: Audiences this form subscribes to
pl: Odbiorcy, których subskrybuje ten formularz

en: When offering an audience choice, this is the text that shows when no Mailchimp audiences were selected.
pl: W przypadku oferowania wyboru odbiorców jest to tekst wyświetlany, jeśli nie wybrano żadnych odbiorców Mailchimp.

en: No Mailchimp audiences selected
pl: Nie wybrano odbiorców Mailchimp

en: No Mailchimp audiences found. Did you <a href="%s">connect with Mailchimp</a>?
pl: Nie znaleziono odbiorców Mailchimp. Czy <a href="%s">połączyłeś się z Mailchimp</a>?

en: Renew Mailchimp audiences
pl: Odnów odbiorców Mailchimp

en: Select the location where you would like to show the sign-up checkbox. Note that only works if not using WooCommerce Checkout Block.
pl: Wybierz lokalizację, w której chcesz wyświetlić pole wyboru rejestracji. Pamiętaj, że działa to tylko wtedy, gdy nie używasz bloku płatności WooCommerce.

en: We strongly suggest keeping double opt-in enabled. Disabling double opt-in may affect your GDPR compliance.
pl: Zdecydowanie zalecamy włączenie podwójnej zgody. Wyłączenie podwójnej zgody może wpłynąć na zgodność z RODO.

en: Submitting...
pl: Wysyłanie…

en: Resource does not exist.
pl: Zasób nie istnieje.

en: Form saved.
pl: Zapisano formularz.

en: Checkout for WooCommerce: After customer info
pl: Kasa WooCommerce: Po informacjach o kliencie

en: Checkout for WooCommerce: After account info
pl: Kasa WooCommerce: Po informacjach o koncie

en: Checkout for WooCommerce: Before complete order button
pl: Kasa WooCommerce: Przed przyciskiem zakończenia zamówienia

en: After email field
pl: Po polu email

en: Loading... Please wait.
pl: Ładowanie... Proszę czekać.

note: Plugin Name of the plugin
en: MC4WP: Mailchimp for WordPress
pl: MC4WP: MailChimp dla WordPressa

en: This is a premium feature. Please upgrade to Mailchimp for WordPress Premium to be able to use it.
pl: To jest funkcja Premium. Aby móc z niej korzystać, należy dokonać uaktualnienia do Mailchimp dla WordPress Premium.

en: The given value does not look like a valid Mailchimp API key.
pl: Podana wartość nie wygląda na prawidłowy klucz API Mailchimp.

en: Separate multiple values with a comma.
pl: Poszczególne wartości oddziel przecinkiem.

en: The listed tags will be applied to all subscribers added or updated by this form.
pl: Wymienione znaczniki zostaną zastosowane do wszystkich subskrybentów dodanych lub zaktualizowanych za pomocą tego formularza.

en: Example: My tag, another tag
pl: Przykład: Mój znacznik, inny znacznik

en: Subscriber tags
pl: Znaczniki subskrybentów

en: Not installed
pl: Nie zainstalowano

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Active
pl: Włączono

en: After order notes
pl: Po notatkach do zamówienia

en: You defined your Mailchimp API key using the <code>MC4WP_API_KEY</code> constant.
pl: Klucz API Mailchimpa został zdefiniowany za pomocą stałej <code>MC4WP_API_KEY</code>.

en: Link to your terms & conditions page
pl: Odnośnik do strony z regulaminem

en: Agree to terms
pl: Akceptuję warunki

en: I have read and agree to the terms & conditions
pl: Przeczytałem i akceptuję warunki

en: <strong>Warning: </strong> enabling this may affect your <a href="%s">GDPR compliance</a>.
pl: <strong>Ostrzeżenie: </strong> włączenie tej opcji może mieć wpływ na <a href="%s">zgodność z RODO</a>.

en: Select "yes" if you want to subscribe people without asking them explicitly.
pl: Wybierz „tak”, jeśli chcesz subskrybować osoby bez wyraźnego pytania.

en: (recommended)
pl: (zalecane)

en: The form may look slightly different than this when shown in a post, page or widget area.
pl: Formularz może wyglądać nieco inaczej, gdy jest wyświetlany w obszarze wpisu, strony lub widżetu.

en: Form code
pl: Kod formularza

en: Add-ons
pl: Dodatki

en: Type
pl: Rodzaj

en: Your "subscribed" message will not show when redirecting to another page, so make sure to let your visitors know they were successfully subscribed.
pl: Twoja wiadomość „subskrybowana” nie będzie wyświetlana podczas przekierowywania na inną stronę, więc upewnij się, że odwiedzający wiedzą, że została pomyślnie subskrybowana.

en: Pop-ups or boxes that slide-in with a newsletter sign-up form. A sure-fire way to grow your email lists.
pl: Wyskakujące okienka lub pola wsuwane wraz z formularzem zapisu do newslettera. Pewny sposób na rozwój list e-mailowych.

en: Other plugins by ibericode
pl: Inne wtyczki ibericode

en: Select a Mailchimp list
pl: Wybierz listę Mailchimp

note: translators: %s links to the Gravity Forms overview page
en: To integrate with Gravity Forms, add the "Mailchimp for WordPress" field to <a href="%s">one of your Gravity Forms forms</a>.
pl: Aby zintegrować się z Gravity Forms, dodaj pole „Mailchimp dla WordPress” do <a href="%s">jednego ze swoich formularzy Gravity Forms</a>.

en: Leave this field empty if you're human:
pl: Pozostaw to pole puste, jeśli jesteś człowiekiem:

en: Showing the first 20 choices.<br> All %d choices will be displayed when viewing the form.
pl: Wyświetlane są pierwsze 20 wyborów.<br> Podczas przeglądania formularza wyświetlane będą wszystkie %d wybory.

en: (empty)
pl: (pusty)

en: Sign-up checkbox
pl: Pole wyboru rejestracji

en: Set your sign-up label text and whether it should be pre-checked.
pl: Ustaw tekst etykiety rejestracyjnej i określ, czy powinien być wstępnie sprawdzany.

en: Mailchimp list
pl: Lista Mailchimp

en: Select the Mailchimp list to subscribe to.
pl: Wybierz listę Mailchimp, którą chcesz subskrybować.

en: Sign-up to our newsletter?
pl: Chcesz zapisać się do naszego newslettera?

en: Use this integration by adding the "Mailchimp" field to <a href="%s">your WPForms forms</a>.
pl: Użyj tej integracji, dodając pole „Mailchimp” do <a href="%s">formularzy WPForms</a>.

en: Looks like your server is blocked by Mailchimp's firewall. Please contact Mailchimp support and include the following reference number: %s
pl: Wygląda na to, że Twój serwer jest blokowany przez zaporę Mailchimp. Skontaktuj się z pomocą techniczną Mailchimp i podaj następujący numer referencyjny: %s

en: Mailchimp opt-in
pl: Zgoda na Mailchimp

en: To integrate with Ninja Forms, add the "Mailchimp" action to <a href="%s">one of your Ninja Forms forms</a>.
pl: Aby zintegrować aplikację z Ninja Forms, dodaj akcję „Mailchimp” do <a href="%s">jednego ze swoich formularzy Ninja Forms</a>.

en: Greyed out integrations will become available after installing & activating the corresponding plugin.
pl: Integracje oznaczone na szaro staną się dostępne po zainstalowaniu i aktywowaniu odpowiedniej wtyczki.

en: Determines what events should be written to <a href="%s">the debug log</a> (see below).
pl: Określa, jakie zdarzenia powinny być zapisywane w <a href="%s">dzienniku debugowania</a> (patrz poniżej).

en: Everything
pl: Wszędzie

en: Errors & warnings only
pl: Tylko błędy i ostrzeżenia

en: Logging
pl: Logowanie

en: Miscellaneous settings
pl: Inne ustawienia

en: Value
pl: Wartość

en: Field type
pl: Rodzaj pola

en: Are you sure you want to disable double opt-in?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć funkcję podwójnego potwierdzenia?

en: Dismiss this notice.
pl: Ukryj komunikat.

en: If you do, please <a href="%s">leave us a 5★ rating on WordPress.org</a>. It would be of great help to us.
pl: Jeśli tak, proszę <a href="%s">zostaw nam ocenę 5★ na WordPress.org</a>. Bardzo by nam to pomogło.

en: You've been using Mailchimp for WordPress for some time now; we hope you love it!
pl: Od pewnego czasu używasz Mailchimp dla WordPress; mamy nadzieję, że to kochasz!

en: <a href="%1$s">Upgrade to Mailchimp for WordPress Premium</a> or <a href="%2$s">read more about Mailchimp's E-Commerce features</a>.
pl: <a href="%1$s">Przejdź na Mailchimp dla WordPress Premium</a> lub <a href="%2$s">przeczytaj więcej o funkcjach e-commerce Mailchimp</a>.

en: Do you want to track all WooCommerce orders in Mailchimp so you can send emails based on the purchase activity of your subscribers?
pl: Czy chcesz śledzić wszystkie zamówienia WooCommerce w Mailchimp, aby móc wysyłać wiadomości e-mail w oparciu o aktywność zakupową swoich subskrybentów?

en: Mailchimp returned the following error:
pl: Mailchimp zwrócił następujący błąd:

en: Here's some info on solving common connectivity issues.
pl: Oto kilka informacji na temat rozwiązywania typowych problemów z łącznością.

en: Error connecting to Mailchimp:
pl: Błąd połączenia z Mailchimp:

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Unchecked
pl: Niezaznaczone

en: The text that shows when an existing subscriber is updated.
pl: Tekst wyświetlany po aktualizacji danych istniejącego subskrybenta.

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Data from a cookie.
pl: Dane z pliku ciasteczka.

en: Interest categories
pl: Kategorie zainteresowań

en: Form fields
pl: Pola formularza

en: Choose a field to add to the form
pl: Wybierz pole, które chcesz dodać do formularza

en: Thank you, your records have been updated!
pl: Dziękujemy, Twoje dane zostały zaktualizowane!

en: Please ensure %1$s has the proper <a href="%2$s">file permissions</a>.
pl: Upewnij się, że %1$s ma odpowiednie <a href="%2$s">uprawnienia do pliku</a>.

en: Log file is not writable.
pl: Plik dziennika nie jest zapisywalny.

en: Remove
pl: Usuń

en: Preselect
pl: Wybierz wstępnie

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: To get started with Mailchimp for WordPress, please <a href="%s">enter your Mailchimp API key on the settings page of the plugin</a>.
pl: Aby rozpocząć korzystanie z Mailchimp dla WordPress, <a href="%s">wprowadź swój klucz API Mailchimp na stronie ustawień wtyczki</a>.

en: Before submit button
pl: Przed przyciskiem prześlij

en: Position
pl: Pozycja

en: After customer details
pl: Po danych klienta

en: After shipping details
pl: Po szczegółach wysyłki

en: Property of the current page or post.
pl: Właściwość bieżącej strony lub wpisu.

en: Select the form to show
pl: Wybierz formularz do wyświetlenia

en: Right now, the plugin is configured to only log errors and warnings.
pl: Aktualnie wtyczka jest skonfigurowana tak, aby rejestrować wyłącznie błędy i ostrzeżenia.

en: Text to prefill this field with.
pl: Tekst, którym należy wstępnie wypełnić to pole.

en: Text to show when field has no value.
pl: Tekst wyświetlany, gdy pole nie ma wartości.

en: Empty Log
pl: Pusty dziennik

en: Nothing here. Which means there are no errors!
pl: Nic tu nie ma. Co oznacza, że ​​nie ma błędów!

en: Filter..
pl: Filtr..

en: Debug Log
pl: Dziennik zdarzeń

en: This field is marked as required in Mailchimp.
pl: To pole jest oznaczone jako wymagane w Mailchimp.

en: Log successfully emptied.
pl: Dziennik został pomyślnie opróżniony.

en: Other
pl: Inne

en: Other Settings
pl: Inne ustawienia

en: Subscribe to our newsletter.
pl: Zapisz się do naszego newslettera.

en: Found a bug? Please <a href="%s">open an issue on GitHub</a>.
pl: Znalazłeś błąd? Proszę <a href="%s">otworzyć problem na GitHub</a>.

en: Are you enjoying this plugin? The Premium add-on unlocks several powerful features. <a href="%s">Find out about all benefits now</a>.
pl: Czy podoba Ci się ta wtyczka? Dodatek Premium odblokowuje kilka potężnych funkcji. <a href="%s">Dowiedz się o wszystkich korzyściach teraz</a>.

en: Do you want to create more than one form? Our Premium add-on does just that! <a href="%s">Have a look at all Premium benefits</a>.
pl: Chcesz utworzyć więcej niż jeden formularz? Nasz dodatek Premium robi właśnie to! <a href="%s">Sprawdź wszystkie korzyści Premium</a>.

en: Do you want translated forms for all of your languages? <a href="%s">Try Mailchimp for WordPress Premium</a>, which does just that plus more.
pl: Czy chcesz przetłumaczyć formularze dla wszystkich swoich języków? <a href="%s">Wypróbuj Mailchimp dla WordPress Premium</a>, który oferuje właśnie to i wiele więcej.

en: Upgrade to Premium
pl: Ulepsz do Premium

en: Increased conversions? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> submits forms without reloading the entire page, resulting in a much better experience for your visitors.
pl: Zwiększona konwersja? <a href="%s">Mailchimp dla WordPress Premium</a> przesyła formularze bez przeładowywania całej strony, co zapewnia znacznie lepsze wrażenia odwiedzającym.

en: Be notified whenever someone subscribes? <a href="%s">Mailchimp for WordPress Premium</a> allows you to set up email notifications for your forms.
pl: Chcesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś zasubskrybuje Twoją wiadomość? <a href="%s">Mailchimp dla WordPress Premium</a> umożliwia skonfigurowanie powiadomień e-mail dla Twoich formularzy.

en: Want to customize the style of your form? <a href="%s">Try our Styles Builder</a> & edit the look of your forms with just a few clicks.
pl: Chcesz dostosować styl swojego formularza? <a href="%s">Wypróbuj nasz Kreator stylów</a> i edytuj wygląd swoich formularzy zaledwie kilkoma kliknięciami.

en: If your answer can not be found in the resources listed above, please use the <a href="%s">support forums on WordPress.org</a>.
pl: Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie w zasobach wymienionych powyżej, skorzystaj z <a href="%s">forów pomocy technicznej na WordPress.org</a>.

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: We have some resources available to help you in the right direction.
pl: Mamy pewne zasoby, które pomogą Ci podążać we właściwym kierunku.

en: Click on the name of an integration to edit all settings specific to that integration.
pl: Kliknij nazwę integracji, aby edytować wszystkie ustawienia dotyczące tej integracji.

en: The table below shows all available integrations.
pl: Poniższa tabela pokazuje wszystkie dostępne integracje.

en: Form
pl: Formularz

en: ZIP
pl: Kod pocztowy

en: State
pl: Województwo

en: Street Address
pl: Ulica

en: Radio buttons
pl: Przyciski radiowe

en: No available fields. Did you select a Mailchimp list in the form settings?
pl: Brak dostępnych pól. Czy wybrałeś listę Mailchimp w ustawieniach formularza?

en: This field will allow your visitors to choose an audience to subscribe to.
pl: To pole pozwoli odwiedzającym wybrać grupę odbiorców, którą chcą subskrybować.

en: Is this field required?
pl: Czy to pole jest wymagane?

en: This field will allow your visitors to choose whether they would like to subscribe or unsubscribe
pl: To pole pozwoli odwiedzającym wybrać, czy chcą się zapisać, czy zrezygnować z subskrypcji.

en: Form action
pl: Akcja formularza

en: Field label
pl: Etykieta pola

en: Dropdown
pl: Lista wyboru

en: Country
pl: Kraj

en: Close
pl: Zamknij

en: Choice type
pl: Wybierz rodzaj

en: Choices
pl: Wybory

en: City
pl: Miejscowość

note: Description of the plugin
en: Mailchimp for WordPress by ibericode. Adds various highly effective sign-up methods to your site.
pl: Mailchimp dla WordPressa od ibericode. Dodaje różne, wysoce skuteczne metody rejestracji do Twojej witryny.

en: Order #%d
pl: Zamówienie nr %d

en: To get a custom integration to work, include the following HTML in the form you are trying to integrate with.
pl: Aby niestandardowa integracja działała, dołącz następujący kod HTML do formularza, z którym próbujesz zintegrować.

en: To integrate with Contact Form 7, configure the settings below and then add %s to your CF7 form mark-up.
pl: Aby zintegrować się z Contact Form 7, skonfiguruj poniższe ustawienia, a następnie dodaj %s do znaczników formularza CF7.

en: The table below shows your Mailchimp audiences and their details. If you just applied changes to your Mailchimp account, please use the following button to renew the cache.
pl: Poniższa tabela pokazuje odbiorców Mailchimp i ich szczegóły. Jeśli właśnie zastosowałeś zmiany na swoim koncie Mailchimp, użyj poniższego przycisku, aby odnowić pamięć podręczną.

en: Your Mailchimp Account
pl: Twoje konto Mailchimp

en: Configure this integration
pl: Skonfiguruj tę integrację

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Please ensure you <a href="%1$s">configure the plugin to send all required fields</a> or <a href="%2$s">log into your Mailchimp account</a> and make sure only the email & name fields are marked as required fields for the selected audiences.
pl: Upewnij się, że <a href="%1$s">skonfigurowałeś wtyczkę tak, aby wysyłała wszystkie wymagane pola</a> lub <a href="%2$s">zalogowałeś się na swoje konto Mailchimp</a> i upewniłeś się, że tylko pola adresu e-mail i imienia i nazwiska są oznaczone jako wymagane dla wybranych odbiorców.

en: The selected Mailchimp audience requires custom fields, which may prevent this integration from working.
pl: Wybrana grupa odbiorców Mailchimp wymaga pól niestandardowych, co może uniemożliwić działanie tej integracji.

en: Select "yes" if the checkbox should be pre-checked.
pl: Wybierz „tak”, jeśli pole wyboru powinno być wstępnie zaznaczone.

en: Implicit?
pl: Domniemany?

en: Enable the %s integration? This will add a sign-up checkbox to the form.
pl: Włączyć integrację %s? To doda pole wyboru rejestracji do formularza.

en: Enabled?
pl: Włączono?

en: %s integration
pl: %s integracja

en: Integrations
pl: Integracje

en: Form behaviour
pl: Zachowanie formularza

en: What does this do?
pl: Co to robi?

en: Select "no" if you want to add the selected interests to any previously selected interests when updating a subscriber.
pl: Wybierz „nie”, jeśli chcesz dodać wybrane zainteresowania do wcześniej wybranych zainteresowań podczas aktualizacji subskrybenta.

en: Select "yes" if you want to update existing subscribers with the data that is sent.
pl: Wybierz „tak”, jeśli chcesz zaktualizować istniejących subskrybentów danymi, które zostaną wysłane.

en: Use double opt-in?
pl: Czy używać podwójnej zgody?

en: Mailchimp specific settings
pl: Ustawienia specyficzne dla Mailchimp

en: Form Messages
pl: Wiadomości formularza

en: Enter the HTML code for your form fields..
pl: Wpisz kod HTML dla pól formularza.

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Form variables
pl: Zmienne formularza

en: Form Style
pl: Styl formularza

en: Form Appearance
pl: Wygląd formularza

en: Form Themes
pl: Motywy formularza

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Inherit from %s theme
pl: Dziedzicz z motywu %s

en: Add dynamic form variable
pl: Dodaj dynamiczną zmienną formularza

en: Click the following button to have Mailchimp for WordPress pick up on your changes.
pl: Kliknij poniższy przycisk, aby Mailchimp dla WordPressa odnotował zmiany.

en: Edit list fields for
pl: Edytuj pola listy dla

en: Clicking the following links will take you to the right screen.
pl: Kliknięcie poniższych odnośników przeniesie Cię do właściwego ekranu.

en: Add list fields to any of your selected lists.
pl: Dodaj pola listy do dowolnej z wybranych list.

en: Log in to your Mailchimp account.
pl: Zaloguj się na swoje konto Mailchimp.

en: Here's how:
pl: Oto jak to zrobić:

en: To add more fields to your form, you will need to create those fields in Mailchimp first.
pl: Aby dodać więcej pól do formularza, musisz najpierw utworzyć te pola w Mailchimp.

en: Add more fields
pl: Dodaj więcej pól

en: Enter the title of your sign-up form
pl: Wpisz tytuł formularza rejestracyjnego

en: Enter form title here
pl: Wpisz tutaj tytuł formularza

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: You are here:
pl: Jesteś tutaj:

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Fields
pl: Pola

en: To which Mailchimp audience should this form subscribe?
pl: Do jakiej grupy odbiorców Mailchimp powinien zostać zapisany ten formularz?

en: Enter your form title..
pl: Wpisz tytuł formularza.

en: What is the name of this form?
pl: Jak nazywa się ten formularz?

en: Add new form
pl: Utwórz formularz

en: There is no form with ID %d, perhaps it was deleted?
pl: Brak formularza o identyfikatorze %d. Być może został usunięty?

en: The property of the currently logged-in user.
pl: Właściwość aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: The visitor's IP address. Example: %s.
pl: Adres IP odwiedzającego. Przykład: %s.

en: The site's language. Example: %s.
pl: Język witryny. Przykład: %s.

en: The current time. Example: %s.
pl: Aktualny czas. Przykład: %s.

en: The current date. Example: %s.
pl: Bieżąca data. Przykład: %s.

en: The path of the page.
pl: Ścieżka strony.

en: The URL of the page.
pl: Adres URL strony.

en: The email address of the current visitor (if known).
pl: Adres e-mail bieżącego użytkownika (jeśli jest znany).

en: Data from the URL or a submitted form.
pl: Dane z adresu URL lub przesłanego formularza.

en: Form preview
pl: Podgląd formularza

en: Go back
pl: Wróć

en: Form not found.
pl: Nie znaleziono formularza.

en: Default sign-up form
pl: Domyślny formularz rejestracyjny

en: Success! The cached configuration for your Mailchimp lists has been renewed.
pl: Sukces! Pamięć podręczna konfiguracji dla Twoich list Mailchimp została odnowiona.

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Please select at least one list.
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną listę.

en: The API key for connecting with your Mailchimp account.
pl: Klucz API umożliwiający połączenie z kontem Mailchimp.

en: Looking for help?
pl: Szukasz pomocy?

en: This plugin is not developed by or affiliated with Mailchimp in any way.
pl: Ta wtyczka nie została opracowana przez Mailchimp ani nie jest w żaden sposób z nim powiązana.

note: translators: %s links to the WordPress.org translation project
en: Mailchimp for WordPress is in need of translations. Is the plugin not translated in your language or do you spot errors with the current translations? Helping out is easy! Please <a href="%s">help translate the plugin using your WordPress.org account</a>.
pl: Mailchimp dla WordPressa potrzebuje tłumaczeń. Czy wtyczka nie jest przetłumaczona na Twój język lub czy dostrzegasz błędy w obecnych tłumaczeniach? Pomoc jest łatwa! Proszę <a href="%s">pomóż przetłumaczyć wtyczkę, używając swojego konta WordPress.org</a>.

en: Add to form
pl: Dodaj do formularza

en: Wrap in paragraph tags?
pl: Zawinąć w znaczniki akapitu?

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: Submit button
pl: Przycisk prześlij

en: Replaced with the number of subscribers on the selected list(s)
pl: Zastąpiono liczbą subskrybentów na wybranej liście(ach)

en: Replaced with the form response (error or success messages).
pl: Zastąpiono odpowiedzią formularza (komunikatami błędów lub powodzenia).

en: This allows you to personalise your form or response messages.
pl: Dzięki temu możesz spersonalizować formularz lub odpowiedzi.

en: The following list of variables can be used to <a href="%s">add some dynamic content to your form or success and error messages</a>.
pl: Poniższa lista zmiennych może być używana w celu <a href="%s">dodania dynamicznej treści do formularza lub komunikatów o powodzeniu i błędach</a>.

en: HTML tags like %s are allowed in the message fields.
pl: W polach wiadomości dozwolone są znaczniki HTML, takie jak %s.

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is not on the selected Mailchimp audiences.
pl: Ten tekst wyświetla się, gdy wybrany adres e-mail nie znajduje się na liście wybranych odbiorców Mailchimp, podczas korzystania z metody anulowania subskrypcji.

en: Not subscribed
pl: Brak subskrypcji

en: When using the unsubscribe method, this is the text that shows when the given email address is successfully unsubscribed from the selected Mailchimp audiences).
pl: W przypadku korzystania z metody anulowania subskrypcji jest to tekst, który wyświetla się, gdy dany adres e-mail zostanie pomyślnie wypisany z wybranej grupy odbiorców Mailchimp.

en: Unsubscribed
pl: Niesubskrybowany

en: The text that shows when a general error occured.
pl: Tekst, który wyświetla się, gdy wystąpił błąd ogólny.

en: General error
pl: Błąd ogólny

en: The text that shows when the given email is already subscribed to the selected Mailchimp audiences.
pl: Tekst wyświetlany, gdy dany adres e-mail jest już zapisany do wybranej grupy odbiorców Mailchimp.

en: Already subscribed
pl: Już subskrybowane

en: The text that shows when a required field for the selected Mailchimp audiences is missing.
pl: Tekst wyświetlany, gdy brakuje wymaganego pola dla wybranych odbiorców Mailchimp.

en: Required field missing
pl: Brak wymaganego pola

en: The text that shows when an invalid email address is given.
pl: Tekst wyświetlany w przypadku podania nieprawidłowego adresu e-mail.

en: Invalid email address
pl: Nieprawidłowy adres e-mail

en: The text that shows when an email address is successfully subscribed to the selected Mailchimp audiences.
pl: Tekst wyświetlany po pomyślnym zapisaniu adresu e-mail do wybranej grupy odbiorców Mailchimp.

en: Successfully subscribed
pl: Pomyślnie zasubskrybowano

en: Leave empty or enter <code>0</code> for no redirect. Otherwise, use complete (absolute) URLs, including <code>http://</code>.
pl: Pozostaw puste lub wpisz <code>0</code>, aby nie przekierowywać. W przeciwnym wypadku użyj pełnych (bezwzględnych) adresów URL, w tym <code>http://</code>.

en: Example: %s
pl: Przykład: %s

en: Redirect to URL after successful sign-ups
pl: Przekieruj do adresu URL po pomyślnym zarejestrowaniu się

en: Select "yes" to hide the form fields after a successful sign-up.
pl: Wybierz „tak”, aby ukryć pola formularza po udanej rejestracji.

en: Hide form after a successful sign-up?
pl: Ukryć formularz po pomyślnej rejestracji?

en: Replace interest groups?
pl: Zastąpić grupy interesów?

en: Update existing subscribers?
pl: Zaktualizować istniejących subskrybentów?

en: Use the shortcode %s to display this form inside a post, page or text widget.
pl: Użyj krótkiego kodu %s, aby wyświetlić ten formularz wewnątrz wpisu, strony lub widżetu tekstowego.

en: Select the Mailchimp audience to which people who submit this form should be subscribed.
pl: Wybierz grupę odbiorców Mailchimp, do której powinny zostać zapisane osoby przesyłające ten formularz.

en: If you want to load some default CSS styles, select "basic formatting styles" or choose one of the color themes
pl: Jeśli chcesz wczytać domyślne style CSS, wybierz „podstawowe style formatowania” lub wybierz jeden z motywów koloru

en: Dark Theme
pl: Motyw ciemny

en: Blue Theme
pl: Motyw niebieski

en: Green Theme
pl: Motyw zielony

en: Red Theme
pl: Motyw czerwony

en: Light Theme
pl: Motyw jasny

en: After billing details
pl: Po szczegółach rozliczeniowych

en: Select "yes" if the checkbox appears in a weird place.
pl: Wybierz „tak”, jeśli pole wyboru pojawia się w dziwnym miejscu.

en: Load some default CSS?
pl: Wczytać domyślny CSS?

en: Pre-check the checkbox?
pl: Wstępnie zaznaczyć pole wyboru?

en: HTML tags like %s are allowed in the label text.
pl: W tekście etykiety dozwolone są znaczniki HTML, takie jak %s.

en: Checkbox label text
pl: Tekst etykiety pola wyboru

en: Select "yes" if you want people to confirm their email address before being subscribed (recommended)
pl: Wybierz „tak”, jeśli chcesz, aby ludzie potwierdzali swój adres e-mail przed subskrypcją (zalecane)

en: Double opt-in?
pl: Podwójna zgoda?

en: Select the list(s) to which people who check the checkbox should be subscribed.
pl: Wybierz listę(y), do których osoby zaznaczające pole wyboru powinny się zapisać.

en: No audiences found, <a href="%s">are you connected to Mailchimp</a>?
pl: Nie znaleziono odbiorców, <a href="%s">czy masz połączenie z Mailchimp</a>?

en: Mailchimp Lists
pl: Listy Mailchimp

en: A total of %d audiences were found in your Mailchimp account.
pl: Łącznie na Twoim koncie Mailchimp znaleziono %d odbiorców.

en: No audiences were found in your Mailchimp account
pl: Nie znaleziono odbiorców na Twoim koncie Mailchimp

en: Get your API key here.
pl: Uzyskaj swój klucz API tutaj.

en: Your Mailchimp API key
pl: Twój klucz API Mailchimp

en: API Key
pl: Klucz API

en: NOT CONNECTED
pl: NIEPOŁĄCZONY

en: CONNECTED
pl: POŁĄCZONO

en: API Settings
pl: Ustawienia API

en: Mailchimp for WordPress
pl: Mailchimp dla WordPressa

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Given email address is not subscribed.
pl: Podany adres e-mail nie jest subskrybowany.

en: You were successfully unsubscribed.
pl: Pomyślnie anulowano Twoją subskrypcję.

en: Please fill in the required fields.
pl: Proszę wypełnić wymagane pola.

en: Given email address is already subscribed, thank you!
pl: Podany adres e-mail jest już subskrybowany, dziękujemy!

en: Please provide a valid email address.
pl: Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: Oops. Something went wrong. Please try again later.
pl: Ups. Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.

en: Thank you, your sign-up request was successful! Please check your email inbox to confirm.
pl: Dziękujemy, Twoja prośba o zapisanie się powiodła! Sprawdź skrzynkę odbiorczą, aby potwierdzić.

en: Sign me up for the newsletter!
pl: Zapisz mnie do newslettera!

en: Sign up
pl: Zaloguj się

en: Your email address
pl: Twój adres e-mail

en: You can edit your sign-up form in the <a href="%s">Mailchimp for WordPress form settings</a>.
pl: Możesz edytować swój formularz rejestracyjny w <a href="%s">ustawieniach formularza Mailchimp dla WordPress</a>.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Displays your Mailchimp for WordPress sign-up form
pl: Wyświetla formularz rejestracyjny Mailchimp dla WordPress

en: Mailchimp Sign-Up Form
pl: Formularz rejestracyjny Mailchimp

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Initial value
pl: Wartość początkowa

en: Forms
pl: Formularze

en: Form Settings
pl: Ustawienia formularza

en: Checkboxes
pl: Pola wyboru

en: Mailchimp API Settings
pl: Ustawienia API Mailchimp

en: Settings
pl: Ustawienia
